VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 734
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 967
Как мислите  Риста с парите, дали ще си направи нови вимета. Или ще изкове за Здравко клетка само тя да си го гледа, а може и катинар  да му сложи долу

ако ще ги взима парите, да ги взима и да бяга далеч от законния й съпруг!!!

# 31
  • Мнения: 143
Бляк бляк само това мога да кажа  за цялата нагласена история Sick

# 32
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
И аз мисля, че положителният вот подведе хората и обсъжданите в последните минути просто събраха още смс-и...
То е така вероятно, но познай кой решава кога свършват последните 2 минути за гласуване.... Този, който знае кой към дадения момент е на последно място.... Twisted Evil #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 33
В анкетата трябваше да има отговор, който решат продуцентите. Peace

# 34
  • Мнения: 1 616
Трудно ми е да повярвам, че Риста има 19 процента подкрепа... Явно наистина много пепеляшки й съчувстват...
"Пепеляшки"?
Моите уважения към теб,явно си много възпитана.Аз бих ги нарекла прости селски тояжки!

 Laughing Laughing Laughing Нали знаеш колко чувствителни са форумките на тема селяния, та реших да използвам израза, който употреби единият от гостите на лайфа (мъжът, чието име забравих)...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Трудно ми е да повярвам, че Риста има 19 процента подкрепа... Явно наистина много пепеляшки й съчувстват...
"Пепеляшки"?
Моите уважения към теб,явно си много възпитана.Аз бих ги нарекла прости селски тояжки!
Айде стига квалификации,побъркахте се вече

# 36
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Трудно ми е да повярвам, че Риста има 19 процента подкрепа... Явно наистина много пепеляшки й съчувстват...

Ужас, ако наистина Ица спечели ще е много тъпо и буквално ще се потвърди това което говореха в първия сезон - че Здравко има някакви връзки в СИА smile3516

# 37
  • Мнения: 2 957
Вече нямам фаворит.След 2 дни ми свършва абонамента и няма да си купя нова е-кард за да гледам до края на Вип-а  Crossing Arms Всичко е нагласено и ми е супер обидно.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 967
В анкетата трябваше да има отговор, който решат продуцентите. Peace



 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 39
  • Мнения: 1 002
добре , че не гледам .
само щях да се ядосвам ,
днес ли свършва или в петък ?

# 40
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Трудно ми е да повярвам, че Риста има 19 процента подкрепа... Явно наистина много пепеляшки й съчувстват...

Започвам да си мисля,че има страшно много бг жени,които са ревниви до гадост,безлични до повръщане,злобни без почивка и нагли като Христина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Надявам се,сред нас няма такива newsm78

# 41
  • Мнения: 96
Валери Запрянов смята, че най-голямата гласуваща група е тази на Пепеляшките, затова реално вижда Христина като възможен победител.

# 42
  • Мнения: 6 167
нямам какво да кажа, без думи съм.
това, че нова може би манипулират - как да е

но това, че хората в тази страна,  могат да гласуват за Христина и да извадят интелигентно, начетено, добро, балансирано същество, като Калин показва много добре нивото на простолюдието, на обикновените хора. а то, както винаги в историята на тази нещастна страна е много, много ниско.  ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 828
Искам и аз ринг тон с Калинко  Praynig  Grinning

# 44
  • Мнения: 11 607
Яд ме е, че си позволяват да манипулират толкова много хора...
Нагляри #Cussing out Само гласят Ристина, мамка им #Cussing out

Така ще излезе май  #2gunfire  #Cussing out ужаааааааааааааааас

Ей, тези неща ме ядосват най-много....

Сопрано, къде си..... Ринг тона на Смехчо го пуснаха....Покри се, а? Написа Изненада! и избяга....

Общи условия

Активация на акаунт