Златен Скункс за Венета - тя взе ли го?

  • 1 727
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 686
Някой може ли да ми каже дали Райкова взе снощи Златния скункс или животинчето си остана в сигурните ръце на "Приятно ми е, Мавриков"?  hahaha

# 1
# 2
  • Мнения: 764
Не видях дали си го взе в ръчички,ама и видях киселата физиономия.Направо я разбиха с този скункс Венетка!Чак се учудих,че в телевизията,където работи и погодиха такъв номер! hahaha hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 87
не го взе... ноу е зуе горката...

# 4
  • Мнения: 2 891
Не го взе, набутаха и го  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 821
Няма грам чувство за хумор. Можеше да се измъкне с някоя реплика, ама то акъл требе Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 386
А поради що са и го дали?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
За това, че най-много са гласували за нея да излезе! Много е смотана милата!

# 8
  • Мнения: 2 891
А поради що са и го дали?

Заради негативния вот - многото %

# 9
  • Мнения: 2 386
Извинявам се, но за мен това е тъпо.

Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 13:08 от evanescent

# 10
  • Мнения: 3 268
Няма грам чувство за хумор. Можеше да се измъкне с някоя реплика, ама то акъл требе Mr. Green
Това й е най-големия проблем на нея.Тотална липса на чувство за хумор

# 11
Извинявам се, но за мен това е тъпо.
Не съм разбрала някой да е дал скункс на Еленка от ББ2...
Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.
На Елена от ББ2 и дадоха Скункс, спомням си много добре, пак заради многото %. А що са касае до Венета, тя наистина няма чувство за хумор. Много надмено се държа снощи.

# 12
  • Мнения: 2 386
Не знаех за Елена. Ок.
Но това не променя мнението ми. Може и да не е цвете, но...


Няма чувство за хумор...и това е причината за такъв вот?! Да,бе,да.
Ми тя и Десито няма особено високо IQ, но никой не я изгони заради това и качество...Аме сеир и гюбек му е цаката явно.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 173
Извинявам се, но за мен това е тъпо.
Не съм разбрала някой да е дал скункс на Еленка от ББ2...
Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.

На Елена също и дадоха скункс. А за чалгата- аз не понасям чалга и това е една от причините да не харесвам и Венета- тя е еманация на чалгата сред водещите, а и в предаванията и най- често кани чалги. Предлагам да спрем да се самобичуваме като се самообявяваме за чалга нация и най- черни във всяка ситуация. Всеки поживял в друга държава може да признае, че масата никъде не е от интелектуалци.

# 14
  • Мнения: 2 386
Ти го каза. Положението е 'хвани единия -удари другия'.
Все ми е едно всъщност.
Благодаря за инфото.

# 15
  • Мнения: 6 911
Ето го клипчето за тези, които не са го гледали - http://www.vbox7.com/play:abe713fa

# 16
  • Мнения: 647
Добре че Венета влезе във ВИП Брадър 2 , та позабравихме киселата физиономия на Райнето от ВИП Брадър 1 newsm62

# 17
  • Мнения: 8 999
Венета се държа като обидена незнайно на кого. Вместо да извлече дивиденти от този скункс, тя се фръцна като ощипана госпойца. А уж била вече госпожа! Много други и по-важни неща от чувството за хумор й липсват. Поведението й в къщата беше на селска перачка на реката - клюкарка и сплетница, при това не особено интелигентна. С това изказване не давам предимство на никого от Вип-а - сите са от едно котило.

# 18
  • Мнения: 158
Това заслужава тази "сладуранка"...По- злобен и алчен човек не съм виждала на земята... Sick #Cussing out Rage

# 19
  • Мнения: 764
Сега се сетих за нещо-като гостуваха в "Горещо" Янчо Таков и М.Михнева,Венета доста се поизложи.На 2 пъти се опита да зададе тъпите си въпроси,засягащи нещо лично,но Таков и 2-та пъти я сряза с думите "Хайде стига с тези аграрни въпроси".Ами че умрях от срам заради нея. Sick
Това заслужава тази "сладуранка"...По- злобен и алчен човек не съм виждала на земята... Sick #Cussing out Rage
Peace

# 20
  • Мнения: 4 739
 Аз пък я харесвам Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 686
Извинявам се, но за мен това е тъпо.
Не съм разбрала някой да е дал скункс на Еленка от ББ2...
Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.

На Елена също и дадоха скункс. А за чалгата- аз не понасям чалга и това е една от причините да не харесвам и Венета- тя е еманация на чалгата сред водещите, а и в предаванията и най- често кани чалги. Предлагам да спрем да се самобичуваме като се самообявяваме за чалга нация и най- черни във всяка ситуация. Всеки поживял в друга държава може да признае, че масата никъде не е от интелектуалци.

Абсолютно съм съгласна!!!!! Аз не слушам чалга, не знам една песен на Азис, но харесвам Азис и не харесвам жената с две висши образования! Въпрос на вкус към човешките качества е, а не на музикални предпочитания!
И също съм живяла в чужбина и супер много ме дразни това първенюшко клише, че сме най-чалга нацията от всички на света! Айде стига! С какво самочувствие ще пораснат децата ни  Sick

# 22
  • Мнения: 647
И аз я харесвам , ама тайно , че иначе ще ме изядат с парцалите във форума. newsm47
Кога щяхме да видим иначе Катето Евро да се държи като невменяема ?
Само Венетка ги умее тези работи  newsm08 newsm08 newsm08

# 23
  • Мнения: 1 533

Отивам на другия пясъчник! Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 739
Ще те отразя Laughing Ти и без друго само там си играеш Whistling

# 25
  • Мнения: 2 386

Ееее...доживях някой да го каже  Hug

# 26
  • Мнения: 4 739
Че аз не съм го крила. Просто в помията някъде се изгубиха двата ми добри реда за тази жена Laughing

# 27
  • Мнения: 478
Сега се сетих за нещо-като гостуваха в "Горещо" Янчо Таков и М.Михнева,Венета доста се поизложи.На 2 пъти се опита да зададе тъпите си въпроси,засягащи нещо лично,но Таков и 2-та пъти я сряза с думите "Хайде стига с тези аграрни въпроси".Ами че умрях от срам заради нея. Sick
Това заслужава тази "сладуранка"...По- злобен и алчен човек не съм виждала на земята... Sick #Cussing out Rage
Peace

А когато на гости и беше Наталия Симеонова - отново се показа в пълния си " блясък " newsm11

# 28
  • Мнения: 2 891

И аз, ама сме малцинство.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 686

Никога не съм мислила, че ще предпочета Азис пред нея но го направих!!! Много по-добродушен е и никого не обиди. В него има нещо много хуманно.
    А това което казва Венета:"Чалгата е непобедима" и че за това са я изгонили изобщо не е вярно.
    Спомнете си Райна, която също беше изгонена въпреки че е чалгаджийка.............. Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.

Да припомня само, че гласуването не беше ЗА, а ПРОТИВ /в случая Венета/.
Така че не смятам, че за негативния вот на Венета са виновни чалга-феновете, тя сама си го "спечели".

# 31
  • Мнения: 2 386
Нима?

Замисли се...Как иначе, освен с негативен вот за противника, чалга-феновете биха могли да подкрепят любимката си?
Reverse..

# 32
  • Мнения: 2 700
Да припомня само, че гласуването не беше ЗА , а ПРОТИВ /в случая Венета/.
Така че не смятам, че за негативния вот на Венета са виновни чалга-феновете, тя сама си

Не съм съгласна. Българите много по-лесно се мобилизират "ПРОТИВ" някой, отколкото " ЗА". Винаги трябва да има враг.

...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.
  Peace

На фона на останалите "ВИП-ове" (не говоря за участници в сезона) май Венета беше най-малкото зло.

# 33
  • Мнения: 1 273
Хахаха.
Така съм се смяла.
Горката "бедна" Венета. Тая кола нейна ли е, защото като я гледах струва минимум 50 бона. newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
А защо тогава /уточнявам, да не скочи някой - в случай, че гласуването е било честно/ Деси срещу Здравко беше на кантар, къде бяха чалгаджиите тогава  Crossing Arms

# 35
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не го взе, набутаха и го  Mr. Green
smile3521 smile3532 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт