АВГУСТИНЧЕ мама ритна, Слънчо сладко се усмихна!

  • 12 467
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
Тони, звънни утре като свършиш в офиса, ще чакам.

Ивченце, много ти е сладък тумбака, ма мноооооооооооооого голям-коя седмица си? #Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 5 719
И моето коремче е вече такова като на Ивченце Simple Smile и съм много щастлива Simple Smile само дето многооо.... ми тежи!  Mr. Green Като се върна утре Ади ще ти се обадя да се видим да пием по сокче Simple Smile Аз полежах малко сега  и като станах нещо много силно ме заболя в дясно ниско на корема и сега ми е схванато и има болка  newsm78 това пък сега какво ще е?

# 32
  • Мнения: 361
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=14

Тони, ето и моето коремче.А това от дясно сигурно те боли, защото бебо е бил обурнат на там и като притисне някои орган и после боли Sick

# 33
  • София
  • Мнения: 5 719
Бе то и твоя не е малък! Simple Smile Ама растеш само напред Simple Smile а моя е кръгъл и абе топка съм Simple Smile а за килата не ми се говори вече  Confused 64 станах!

# 34
  • Мнения: 361
И аз съм 64  bouquet ама пак си хапвам Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 5 719
И аз си хапвам колкото ми се яде и каквото ми се яде Simple Smile Пък после ще видим как ще се оправям Simple SmileВажното е беб да е добре Simple Smile Hug

# 36
  • Мнения: 1 554
хеххее утре съм на консултация нищо чудно и аз да съм толкова както е тръгнало  ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 825
Дани се роди с доста голяма глава (36 см. диаметър) и имах и доста разкъсвания и съответно и шевове.

А какъв е средностатистическия диаметър на главичките но новородените?
Елхичка,нямам представа колко е нормалния диаметър на новороденото.Мисля,че между 32 и 34 см.,но може и да греша.
Като го родих и акушерката възклинка "ау колко голяма глава" и аз от там си правя изводи,че му е била голяма Laughing
Ивченце,много сладка тумба имаш smile3521.
Адриана,и твоето е много сладко.
И аз хапвам всичко и повечко наблягам на сладичкото Embarassed,ама какво да направя,на бебето такова му се хапва Mr. Green.Засега съм 56 кила,но до 9-я месец има още много време Mr. Green.

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Минавам само да ви се похваля и да ви се оплача  #Cussing out Днес бях на "3Д" в Света София...  #Cussing out имам диск от абсолютно обикновен апарат и нищо цветно нямаше в него и направо се разочаровах  #Cussing out... важното е, че сега си имам бебемцето на запис и си го гледкам постоянно, но направо ми разбиха желанието за тия кожудери дето само взимат а не знаят да дават  #Cussing out...
 
 Бебемцето ми е добре... с главичката надолу е, видяхме и пишленцето така, че ако е имало съмнение вече няма никакво че ще сме мъж  Mr. Green Heart Eyes... дори не мога да си пусна диска в компа... нещо му направиха и не става... нито снимки мога да ви покажа нито нищо ( а и то са черно бели де  #2gunfire ) имам си 4 снимки изкарани на личицето, коремчето, гр. стълб и бедърцето... отговаря си на седмиците  Hug

 Е оплаках ви се и се похвалих и отивам да си лягам, че ми писна за толкова важни за нас неща да ни лъжат и само да ни взимат парите  #Cussing out

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

А ти на ФМ ли ходи там или на 3D, защото ФМ-то нали си се прави на 2D. И мен Томова ме гледа на обикновен ехограф, но то си е така по принцип. Другото е екстра. Де да знам, ама не се ядосвай, нали беб е добре.

# 40
  • Мнения: 564
Минавам да се запиша само  Hug , супер е темичката   bouquet!

# 41
  • София
  • Мнения: 5 719
ДА ФМ се прави на 2Д, и аз имам снимки доста но нищо не разбирам от тях Simple Smile Само то клипчетата ми става ясно на повечето кое какво е  Party Аз много исках да видя бебо и на 3 Д обаче се захлупи накрая о корем и нямаше какво да му видим интерсно и лекарката каза,че няма смисъл! Надявам се като ходя пак между 30/32 седмица да го водом по добре Simple Smile А тогава ще е вече един голям бебок Simple Smile От днес мами започнах да усещам бебчо и по височко,малко над пъпчето в ляво и много се радвам Heart Eyes Party И ми прави впечатление,че като ритка горе е по приятно усещането Simple Smile но като се разсрита отгоре на пикочния мехур Sick ама хич не ми допада  Mr. Green 

# 42
  • Мнения: 1 454
Мегита не се ядосвай. Важното е че бебо е добре  Hug Аз между дугото също съм виждала снимка на 3Д и беше черно- бяла, а 4Д е цветна, но естествено може и да греша
Темичката ни е прекрасна  bouquet

# 43
  • Мнения: 23
Мегита -аз бях на ФМ на 2д и снимките бяха чернобели ,отделно в 14 г.с бях при Калчева на 3 д и ми даде жената цветни снимки  е силно казано цветни /едни такива жълто -кафеви/.Ако не е тайна кой те гледа в Света София -не знаех че имат и 3д.
Важното е, че бебо е добре и не се шашкай .

# 44
  • София
  • Мнения: 5 719
Лека нощ на всички!  Hug Flutter

Общи условия

Активация на акаунт