Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 984 663
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 919
Веднъж госпожата по биология пита "Как се нарича меката част на главите на бебетата?" /фонтанела/
И аз естествено като кака на малко бебе/тогава/ знаех и се провикнах "Мантинелааа"  Laughing
Всички започнаха да се смеят, а аз даже не осъзнах какво казах Laughing

Joy

# 1 096
  • Мнения: 1 840
Голяма веселба става тука!  hahaha редовно следя темата.

Сетих се за изцепката на един наш приятел. Миналата година мъжът ми претърпя операция и след като го изписаха му беше трудно да става от леглото. За целта му хрумна следната идея - с помощта на въже да се изправя, за да не натоварва коремните мускули. И такаааа - речено сторено - реши да изпрати най-добрия си приятел в близката железария да избере въже. Отива нашия човек в магазина, разглежда въжетата, спира се на едно и пита магазинерката: "Това въже ще ме издържи ли?". При което тя го погледнала доста "изразително" и му казала: "От другата страна на пътя има една липа - иди и пробвай!"


И един бисер на свекърва ми - още се смея като се сетя за това. Тя е доста бърза в езика - първо говори, после мисли. И така - преди 2-3 години свекър ми работеше на морето. Една вечер с колегите пийнали по един "облак" и решили да отидат на нощно къпане. Свекърва ми, като разбрала, малко се поядосала, щото той вече не е първа младост за подобни "изпълнения" и решила да му дръпне едно конско със следните думи: Ето, един (от селото) откачИ от пиене, друг се обесИ, а ти - земи се Удави!

# 1 097
  • Мнения: 17
 rotfImboУмрях от смях, честно, страхотна темичка... Joy newsm62





Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 14:30 от tonytobgart

# 1 098
  • Мнения: 3 576
Това последното беше гнусно  Sick
След секс - изтискване на пъпки #Crazy

# 1 099
  • Русе
  • Мнения: 658
Мъжът ми е на лов, в храстите до него някой стреля и след малко приятелят му казва - убих един Пегас (вместо бекас). Мъжът ми почва да се смее, а онзи го гледа и не разбира - не бил знаел какво е Пегас, мислел, че така се казват птичките.

# 1 100
  • София
  • Мнения: 39 783
Разправям се с Дияна, тя бутна една чашка. Аз веднага "Бутни това, което вдигна".

# 1 101
  • Мнения: 2
Разправям се с Дияна, тя бутна една чашка. Аз веднага "Бутни това, което вдигна".

Игра на филми, открили сме, незнайно как "...на изчезналия кивот" и никой не се сеща каква точно беше първата
дума. Абе на езика ти е ... И след сто предположения играещия крещи вбесен : Как се наричат хората, които правят нещо като отвличане и покушение !!!! И отговора:

"ПОКУШИТЕЛИТЕ на изчезналия кивот"

# 1 102
  • Мнения: 961
Една моя колежка говори с клиент, който много сериозно обяснява разни неща. В един момент тя ни в клин, ни в ръкав се изцепва: "Четвъртък!"

Обяснявам аз с възторг, как съм си харесала много един курс, на който искам да се запиша. Отсреща ме гледат недоумяващо и ми казват "Е как ще се запишеш, ти си изпуснала срока?!" Аз  Shocked "Ти чуваш ли ме като ти говоря?!  Crossing Arms Записването е през Април! Как ще съм изпуснала срока?!!!" - действието се развива през месец Май, но аз просто от малка бъркам Април и Август, вече по-рядко, но още ми се случва!  Rolling Eyes

# 1 103
  • Мнения: 2
Разказвам на баба ми колко е добър новия ми гинеколког (имах проблеми преди това и тя ме попита как съм). И че е млад и много мил, а тя ме пита :
- Е добре, де...Не можа ли нещо да го омаяш.
Аз:  -Ами, бабе той ми е лекар, освен това го видях с приятеля му, имам предвид "такъв" приятел, интимиен.
Тя: -  Е тва не го разбирам. Как го правят, къде го мушка?
Хлъцнах и тъкмо да почна да обяснявам тя казва:
-Сигурно в гъзъ.
Аз  Embarassed:
- Амииии да...
А баба ми (съчувствено):
- Душицаааа. Да няма гърдичка да 'фане, да се порадва.
- Ама бабе той след като харесва мъже, значи гърдите не са му толкова радост.
 Баба ми : " Ами да. Сигурно му мандахерца топките"   Joy

# 1 104
  • Мнения: 533
Готино,много са сладки тез баби! Peace

# 1 105
  • Мнения: 6 029
 Shocked Егати бабата!

# 1 106
  • Мнения: 1 172
Бабите са страшна работа,особено като почнат да изперкват по малко Grinning

Прибирам си бельото от простора и си го сотрирам на леглото,като обяснявам на баба ми:
"Тези гащи са ми за спорт,тези за мензес, тези за секс"
А тя  - "Боже,Боже, а ние едно време секса го правехме без гащи!!!!"

# 1 107
  • Мнения: 533
А ,не това си е достойно за цяла тема!Бабини бисери!

# 1 108
  • Мнения: 4
Току-що се разминавам пред асансьора с един комшия. Много строг човек, бивш военен.. Набил една шапка чак до под свъсените си вежди ме поглежда и казва : Здасти !  ... и от мен изскача едно спонтанно : Здавейhahaha

Като ученичка си говорим с една приятелка за момчета и тя много ядосана ми казва " Няма да му правиш КЕФАЛА !!!  ooooh! С превода ще рече да му правиш кефа и да му даваш евала едновременно.

Сетих се за още.. микс между костеливи орехи и охлюви е Костови
Вместо телевизора - телеОризора
Веднъж ми казаха - Дъвката ти кацна на мухата..
На една почивка пък дълго ми се присмиваха, че съм играла кючек във водата, понеже до мен имаше една щипалка, която исках да махна..  bowuu

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 09:56 от pisti4ka

# 1 109
  • Мнения: 459
Имаме един клиент, който се казва Стефан Димитров. Винаги, когато звъни по телефона, той се представя "Стефан се обажда". Но ние се обръщаме към клиентите на "вие" и с фамилията. Звъни, човека и си казава "Стефан съм". А колежката: Ъ, г-н Диомов, ей сега ще ви дам колежката.

Звъня в НОИ
- Ало, Добър ден търся г-жа Козарева
Отсреща:
- Г-жа Козарева я няма, ще ви дам Вълкова
Колегите ме питат къде звъниш?
"В зоопарка"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт