Има ли мами РИБАРКИ!

  • 23 061
  • 566
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 335
СУПЕР ТЕМИЧКА  Laughing СЕГА ВИ ОТКРИВАМ РИБАРКИ-СЪМИШЛЕНИЧКИ  Hug ОБОЖАВАМ РИБОЛОВА  newsm68 НЕ СМЕ ХОДИЛИ ОТ КАКТО СЕ РОДИ МАЛКАТА,НО ТАЗИ ГОДИНА Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА ОТИДЕМ  Peace ПРЕДПОЧИТАМ ЯЗОВИРИТЕ ПРЕД МОРЕТО.НАЙ-ГОЛЕМИЯТ МИ УЛОВ Е 350 ГРАМОВА КАРАКУДА  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 1 951
Ходила съм ,приятно ми е.Но за всеки ден не става.Няма да издържа да не си отварям устата.

# 47
  • Мнения: 461
Ходила съм ,приятно ми е.Но за всеки ден не става.Няма да издържа да не си отварям устата.

Затова са измислили слънчогледовите семки Wink

Моят рибарски стол е с 4 големи джоба - в единия са семките, във другия кръстословиците, и  цигари, водата в третия, и ... един джоб е за кълбото с плетката.
Мъжът ми даде предложение да си взема и цукало под стола, за да не се налагало да ставам въобще. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 835
Оооооо, колежки!!!!! Hug
Как изкарахте празниците? Grinning
Аз бях на риболов естествено. Mr. Green
Ето така се лови риба:

Така.....   След секунда!!! Mr. Green

# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 3 835

Вие как я мислите тази работа!!!!! bowuu bowuu bowuu
Първата поза е само за заблуда на конкуренцията, да си мислят, че така си се препичам на слънцето!!!! Mr. Green И след малко..........опс, какво стана.....рибкаааааа!!!!! Mr. Green Joy

# 52
  • Мнения: 7 723
.............опс, какво стана.....рибкаааааа!!!!! Mr. Green Joy

ама верно е рибкааааааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 10 758
.............опс, какво стана.....рибкаааааа!!!!! Mr. Green Joy

ама верно е рибкааааааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Рибенце бих казала Whistling

# 54
  • Мнения: 3 835

Ти да си треш там....и хич да не се обаждаш!!!! Crossing Arms

# 55
# 56
  • Мнения: 7 723
.............опс, какво стана.....рибкаааааа!!!!! Mr. Green Joy

ама верно е рибкааааааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Рибенце бих казала Whistling

Поне да беше златната рибка- щеше да й изпълни три желания...  Whistling

# 57
  • Мнения: 534
Рибарките,дайте идея за язовирче на приблизително нормално разстояние от София  Whistling

# 58
  • Мнения: 3 835
Рибарките,дайте идея за язовирче на приблизително нормално разстояние от София  Whistling

Ами за Огняново се сещам в момента, ама до довечера ще се сетя още. Отдавна не сме ходили, около София на риба и съм им позабравила имената.  newsm78

# 59
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 223
Моят мъж каза, че на Огняново няма да стъпи скоро - няма риба (негови думи).
Бонбонче, ако става и платено и зарибено - последно ходихме на едни гьолчета малко след Самоков, по посока Боровец, в ляво от пътя - има табела. Има пъстърва в едното и шаран в другото.
Ходили сме и на язовира до Ботевград (слиза се точно преди втория тунел на Хемус) и на едно платено и зарибено гьолче пак до Ботевград.
Като се сетя - ще допълвам.
Иначе може и за раци - много рано сутрин, на езерото в Дружба Mr. Green Crazy

Общи условия

Активация на акаунт