Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 354
  • 957
  •   1
Отговори
# 780
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
чудесна тема  Peace

# 781
  • Мнения: 1 701
В началото на опитите ни да махнем памперса, Кали често пишваше по малко в гащите, преди да си каже. При един такъв случай ми казва "Има само една гутка, мамо /глътка, вместо капка!/"  Joy

# 782
  • Мнения: 1 258
Ходихме на сватба и той се впечатлил от ритуала където се чупят чашите. После вкъщи взел една играчка и разправя: "ЛЮТИВО(горчиво) и сега чупим чашите" и хвърля играчката назад, за да покаже как  hahaha


С това лютиво,за малко да падна от стола! Mr. Green Joy

# 783
  • Мнения: 10
Дъщеричката ни е на 2г. и 7 мес., всичко й е интереснол. Последното със което ме "уби" е:  на тати чочето какво му има?

# 784
  • Мнения: 673
  Ние сме на градинска вълна, понеже скоро тръгна на градина ,е и госпожа според сина ми е "споспожа".

# 785
  • Мнения: 252
голямата ми дъщеря на 3 г. и 8 месеца е отива на гости в една комшийка и аз и заръчвам - Наталка да не разхвърляте много мамо - естествено никаква реакция от нейна страна - аз пак продължавам да не разхвърляте чу ли ме. При което тя се обръща и казва - абе мамо то е разхпвърляно там. Умрях от срам пред приятелката ми  Embarassed Laughing

# 786
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Вчера пътуваме в колата. Случайно поредната песен на CD-то е "Poison" на Алис Купър. Ваньо (2год. и 10м) започва да се радва, да пляска с ръце и да възклицава "Мамо, това е една плеклясна песен!"  Joy Мнооого весело  ми стана. Сетих се как когато аз бях малка майка ми се ужясяваше от плакатите в детската  Joy

# 787
  • Мнения: 2 829
Приспивам мишлето (2 г. 2 м.) и му разказвам истории. Млъквам за малко да видя дали няма вече да заспива. Обръща се той към мен и ми вика:
"мамо, мамо, искам да ми йасказеш, да ми йасказеш за...... чакай да си помисйя за какво да ми йасказеш!" Laughing

# 788
  • Мнения: 3 576
Отиваме да вземем резултатите от изследванията за паразити за детска и моя син задава въпрос на висок глас по улицата: "Мамо, ще ми върнат ли акито"
Аз: не, няма как и т.н.
Той:"Искам си акитооооо, искам си гоооо. Кажи им да ми върнат акито"
Аз си умирам от срам  Embarassed Embarassed

На гости при майка ми сме и тя нарязала някакъв салам за детето, който никак не ми харесва на външен вид и й казвам: Не му го давай, че е пълен с консерванти.
И той: Ама аз обичам консерванти! Искам салам с консерванти!  hahaha

# 789
  • Мнения: 1 701
И той: Ама аз обичам консерванти! Искам салам с консерванти!  hahaha
Като детето на едни познати, което викало "Мамо, купи ми боклуции, искам боклуцииии!!!  smile3514" - "боклуците" са солети, бисквити, зрънчовци разни...  Mr. Green

# 790
  • Мнения: 2 803
Накарах я да си отсервира, обаче тя гледаше Русалките и се чудеше как да се измъкне и ми каза, че щяла да хване мускулна треска от тежеста на чиниите.

# 791
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
'Аз, като стана колкото теб след милион години...'

'Ти като умреш, нали мога да взема твоите ботуши?'

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 15:25 от Мадам Бу

# 792
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
И той: Ама аз обичам консерванти! Искам салам с консерванти!  hahaha
Като детето на едни познати, което викало "Мамо, купи ми боклуции, искам боклуцииии!!!  smile3514" - "боклуците" са солети, бисквити, зрънчовци разни...  Mr. Green

Ах, да миналия ден искаш "гаден" сок и сочеше шише с безалкохолно

# 793
  • Мнения: 564

"Когато умреш, мога ли да ти взема ботушите?"

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Това ми напомни, за бисерче от детските години на сестра ми. Лягаме си вечерта, баба ни разказва любимите ни приказки за "лека нощ" и сестра ми разнежена от милата ни баба й казва: " Бабо, като умреш, ще ти направя най-хубавия паметник-от мрамор"    Crazy Crazy Crazy

# 794
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А, детето вече се е договорило с мен не само ботушите да ми вземе, ами и всички други обувки и дрехи - като умра. И за да не ме плаши, уточнява - след много-много години, когато умреш от старост Laughing

Общи условия

Активация на акаунт