Здрави,красиви и послушни деца щуреят в АСЕНОВГРАД сега !

  • 13 139
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 448
Точно 10 дни бях ангажирана с кандидат-гимназистката кампания на дъщеря ми,но сагата приключи успешно вчера-записахме я в математическата в Пв. Hug
Казвай сега ти-как се справяш с живота далеч от А-д?Хубаво ли е времето?  bouquet

# 46
  • Мнения: 496
Времето е ужасно - много променливо и до сега доста хладно, Гогата през седмица е хремав, но иначе се справяме, ако не ме мъчеше носталгията щеше да ми е екстра Peace
Вчера ни беше партито по случай идващия рожден ден на мъника и уцелихме екстра временце!

Честито за вашия успех Peace успешно завършване й желая Hug

# 47
  • Мнения: 448
Тази тема се превърна в чат между нас,но все пак ще ти пиша! Laughing
Надявам се да се справиш с носталгията,защото моята сестра не издържа в Канада и се прибра сама с детето,а сега и е много трудно-не си намира добре платена работа,а съпругът и не им изпраща пари!Предполагам,че е трудно,аз затова не се решавам да емигрирам,но си мисли,че няма по-хубаво от това цялото семейство да е заедно,че няма вечно да сте там и ще ти минава!  bouquet
Желая много здраве и късмет на мъничето! Hug

# 48
  • Мнения: 496
Мерси за подкрепата Лулу Hug Честно да ти кажа като се замисля за условията на живот там, не ми се прибира много Rolling Eyes Така че единственото, което ми липсва са роднините, но какво пък - не е чак толкова далече - на 2 часа полет  Wink

При вас жега ли е още? Валят ли пак порои или вече не?

# 49
  • Мнения: 448
Жегата е непоносима-около 40 градуса!Незнам другите мами къде се покриха-може вече да са по почивки!В Родопите е по-прохладно-навярно почивните дни ще ги посетим!  bouquet

# 50
  • Мнения: 496
Ммм, блазе ви, много обичам да хидя на планина Peace
 
Да бе, къде изчезнаха всички, то наистина на чат го обърнахме Laughing

# 51
  • Мнения: 1 043
 дайте едно рамо тази година и на мен във фотоконкурса
http://www.bg-bebe.com/
малко са ме прекръстили на кристина стефанова . имам снимки и в двете теми
предварително ви благодаря и се надявам найстина да ви харесат  Hug

# 52
  • Мнения: 982
Гласувах,снимката,на която бебенцето е хванало пръста на таткото е страхотна!

# 53
  • Мнения: 1 043
МЕРСИ , И АЗ СИ Я ХАРЕСВАМ МНОГО , ИНАЧЕ ИМАМ И ОЩЕ СНИМКИ С ТАТКОТО НО ТАЗИ МИ Е ЛЮБИМА Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 253
Мили Мами,
Извинете че се намесвам в темата ви, но мисля че тук ще намеря най бързо помощ.
Имам нужда да вляза в контакт със строителни фирми и такива за недвижими имоти в Асеновград.Аз живея в чужбина и ще бъда в бг края на Септ и много ми се иска да уредя някой имотни въпроси докато съм там.
Рових се по нета, ама намирам само 2, а ми се иска да вляза в контакт и да разгледам оферти от поне 3-4.
Ще съм благодарна ако някой има повече инфо, имена и данни за контакт на подобни фирми!
Благодаря ви предварително!

# 55
  • Мнения: 1 289
Аз се сещам за "Астрой","Бибов" и "Новаков".Ако намеря координати на някоя от тях ще ти пиша.

Това е за Астрой


Виж и тук

# 56
  • Мнения: 496
Онзи ден ходихме в Зоо-то тук, ако на някой му се гледа ето "малко" снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157031

# 57
  • Мнения: 253
Благодаря Мими. Астрой ги имах,но другите непременно ще ги проуча следващата седмица!
Хайде, за благодарност пращам малко хладинка от нашата! Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 289
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&v=1&s=

Мамчета.бъдете съпричастни и дайте по един глас тук за това следко бебче,което се нуждае от помищ.

# 59
  • Мнения: 1 503
Здравейте,
Добре дошли на 2-те нови мами.  bouquet
Истината е,че се срещаме достатъчно често по улиците ,за да има какво да си кажем и тук!Затова  темата ни пустее

Има още една строитена фирма.Казва се Марински,но и-адрес нямам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт