Място за всички Христини във форума!

  • 3 542
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 532
ТЦ !! не ща да съм ВИП!! Губещо е!

аре  Peace

# 61
  • Мнения: 836
 #Crazy
вие друга работа нямате ли си?

# 62
  • Мнения: 2 792
   Времето е много хубаво, пийнете едно кафе и излезте на разходка и да забравим тази тема, не си позволявайте да се манипулирате.

# 63
  • Мнения: 1 002
писмото е безсмилено , Зурлева е наясно с всичко и  ще си го премести от единия крачол в другия ..
бих писала до Ендемол ( теоретично )  , но и това е безсмислено май


добре , че така се случи , че спрях да го гледам след 15-ия ден , сега много щях,  да се ядосвам и то не защото Хр. е спечелила , не защото вотът е манипулиран  , а защото е фалширициран
ако тя бе спечелила честно - ок , бих го приела , но не е така

# 64
  • Мнения: 5 178
А вие, които дори не си давате сметка, че от СИА си правят каквото си искат, сте кухи лейки. Благодарение на такива като вас и на ваш гръб, СИА си печели нечестно и раздава мними награди.
Е т'ва е положението - който не живее заради Биг брадър, е куха лейка  Joy

Ей пък аз от 29 год се чудя каква съм, а то било куха лейка

В България ВИП може и да има, но тези в къщата не бяха ВИП (нито като имидж, нито като поведение)

# 65
  • Мнения: 131
Иначе в темите "как се казвате" всички мълчат и гледат загадъчно като Мона Лиза... Laughing
Joy Joy hahaha Точно на място! Joy
  Къде са тези теми?

# 66
  • Мнения: 5 500
Оакаха се ВИП-четата и това им се случи!
Без сълзи сега моля, и без драми! Ако се бяха държали на ниво, нямаше да им се случи тази случка
Мдааа, и аз така мисля  Mr. Green Пълни лицемери! Селяни, бачкатори, а? Кат` ви е толкоз акъла бачкайте, а?  Mr. Green Десислава остана със замръзнала усмивка снощи  hahaha hahaha hahaha Много се накефих  hahaha hahaha hahaha А пък накрая разчитала на феновете си! Ми тогаз що ги обижда?

# 67
  • UK
  • Мнения: 3 959
Снощи, честно, ме изкефи как замръзна на Десислава самодоволната усмивка, просто не можеше да я сдържи. По същия начин бих се изкефила на същото нещо и у Христина, ако го имаше, и у всеки.

# 68
  • Мнения: 5 178
Оакаха се ВИП-четата и това им се случи!
Без сълзи сега моля, и без драми! Ако се бяха държали на ниво, нямаше да им се случи тази случка
Мдааа, и аз така мисля  Mr. Green Пълни лицемери! Селяни, бачкатори, а? Кат` ви е толкоз акъла бачкайте, а?  Mr. Green Десислава остана със замръзнала усмивка снощи  hahaha hahaha hahaha Много се накефих  hahaha hahaha hahaha А пък накрая разчитала на феновете си! Ми тогаз що ги обижда?

Кви фенове???? Че селяните и бачкаторите за 1,20  ша пият по 2 бири, за какво им е да плащат 100 хил на неуважаващите ги ВИП-ове

# 69
  • Мнения: 258
Страшна драма! Хора, полудяхте ли, че стигнахте до подписване на петиция заради някакво телевизионно шоу? Животът не е ББ или ВБ, така че си живейте живота и не търсете поводи да се тровите за глупости.

# 70
  • Мнения: 532
Въпроса е принципен

# 71
  • Мнения: 1 992
Трудно ми беше да повярвам, че е спечелила Христина, трудно ми е да повярвам, че хората са гласували за нея, но това писмо ми идва в повече.
Ще предизвика искрен смях в Нова тв и Зурлева.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 320
Това сериозно ли?  ooooh!
Ама оставете момичето да си харчи парите и стига сте съскали! Никой не ви кара на сила да гласувате или пък да гледате!  Peace

# 73
  • Мнения: 920
Леле, следващият път сигурно детето ще спечели.

# 74
  • Мнения: 6 164
Ама госпожа Зурлева още снощи преди да връчи чека се заоправдава предварително: "Нали знаете, вие с вашите смс-и си избрахте победителя... блабла" Crossing Arms Но не пречи да покажем, че сме недоволни, защото именно с разсъждаване "Нищо няма да променим" сме на това дередже, че верно нищо не променяме.

Общи условия

Активация на акаунт