Айде, вместо Шушон - довечера в "Горещо"...

  • 2 676
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Явно Венета доста го е  врънкала Коритаров за да участва в предаването, след като на първата й оферта я пита луда ли е. Joy Щом аз не гледах "Горещо", значи работата върви на зле, мдаааа  Whistling

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 23:53 от Шушон

# 31
  • Виена
  • Мнения: 725
Не можах да я изтърпя Венета и гледах само няколко минути. Все ми е пред очите как се държа като й връчваха Златния скункс и сега като й гледам учуденото изражение, на челото й виждам само един огромен надпис РЕЙТИНГ!!! и ми се отщя. Мисля да хапна.
И аз така не можах да гледам повече от няколко минути!!!Само,че и не хапнах,защото съм на диетка Wink

# 32
  • Мнения: 677
Да попитам по-запознати - Кеворк гостувал ли е на Венета Райкова-ей, това не бих изпуснала на каквато и да е цена...

Това е шега нали?!

# 33
  • Мнения: 4 181
Не можах да я изтърпя Венета и гледах само няколко минути. Все ми е пред очите как се държа като й връчваха Златния скункс и сега като й гледам учуденото изражение, на челото й виждам само един огромен надпис РЕЙТИНГ!!! и ми се отщя. Мисля да хапна.
за какво са й връчили златен скункс?

# 34
  • Мнения: 677
за какво са й връчили златен скункс?

За рекорден отрицателен вот и за якото осиране в къщата..

# 35
  • Мнения: 6 417
Благодаря!
Аз ще го гледам заради Коритаров-един от любимите ми журналисти?
Да попитам по-запознати - Кеворк гостувал ли е на Венета Райкова-ей, това не бих изпуснала на каквато и да е цена...
Няма да го изпуснеш, щото Венета никога няма да покани Кеворкян. Все едно Мадона да пристигне да пее в Джулюница.  Whistling

# 36
  • Мнения: 871
Благодаря!
Аз ще го гледам заради Коритаров-един от любимите ми журналисти?
Да попитам по-запознати - Кеворк гостувал ли е на Венета Райкова-ей, това не бих изпуснала на каквато и да е цена...
Няма да го изпуснеш, щото Венета никога няма да покани Кеворкян. Все едно Мадона да пристигне да пее в Джулюница.  Whistling

 Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 6 167
У дома от снощи е забранено да се гледа НТВ.


Това е чак смешно    Joy Joy Joy, абсолютно изтрещяване..............
Интересно ми е като не гледа човек определена телевизия,какво печели???? newsm78

печели това, че упражнява право на избор.
не виждам нищо изтрещяло в това хората да имат мнение и да го устояват, колкото и да ти се струва невероятно смешно.
не знам дали знаеш какво е принцип, но допусни, че има хора, които са готови да устояват мнението си без да мислят задължително за пропуснати ползи.  ooooh!


# 38
  • София
  • Мнения: 1 320
Не го гледах предаването и ме е яд малко, защото много ми е интересно как се държа Коритаров с нея след участието във сутрешние и блок, където според мен той се държеше малко неадекватно и егатиии въпросите и задаваше! Инече я гледам Венета, след излизането и, не ме дразни, все ми е едно каква е била в къщата, но пак си зависи от гостите.
Калинко пък ми е любимец!!!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 472
Бойкот  Peace
И аз вече не гледам предаването й, стана ми адски неприятна и предпочитам да гледам нещо по-свежо. Незнам защо но постоянно правя аналогии с Албена Вулева  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 082
кажете малко подробности-как мина предаването.какво пита коритаров?имаше ли нещо интересно...?

# 41
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
гледах монолога на Коритаров отчасти. не знам защо, но ми е неприятен този човечец. от нова сто процента са му стъпили на врата да гостува. той пък използва намалението да покаже отново колко е велик. Венета не ми е първа любов, но в сравнение с останалите змии из къщата май ми стана симпатична. 100% рейтингът й не е от ниските.
какво й е на Албена Вулева? СЖ ми е смешно, хумористично предаване. гледаш и се смееш... понеже в България отново се оказа, че няма никакви звезди и вип персони, предаването СЖ си е много на мястото...

# 42
  • Варна
  • Мнения: 472
гледах монолога на Коритаров отчасти. не знам защо, но ми е неприятен този човечец. от нова сто процента са му стъпили на врата да гостува. той пък използва намалението да покаже отново колко е велик. Венета не ми е първа любов, но в сравнение с останалите змии из къщата май ми стана симпатична. 100% рейтингът й не е от ниските.
какво й е на Албена Вулева? СЖ ми е смешно, хумористично предаване. гледаш и се смееш... понеже в България отново се оказа, че няма никакви звезди и вип персони, предаването СЖ си е много на мястото...

Лъха на злоба, смесено с лека завист   Naughty

Наскоро започна едно предаване по ФОКС лайф - DEJA VU с водеща Нана. Засичам го няколко пъти случайно - сякаш ми допада. Така трябва да се води според мен клюкарско предаване. Водещият да е безпристрастен, да остави фактите и звездите да говорят сами, а не да натрапва някакви лични внушения и да имаш усещането че гледаш змия пепелянка  Sick

# 43
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Нана е симпатична мацка, но забележи, че леко се напъва да имитира Венета. Това не ми харесва в нея, освен, че преди беше водеща на детско предаване в 8 сутринта, а после - хоп-светска дама...
СЖ никакви внушения не може да натрапи в здравомислещ човек, според мен. Ако изобщо има внушения в цялото предаване... newsm78

# 44
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Снощи едва не заспах от скучния монолог на Коритаров и си взех книжка и си четох... Калинко-Малинко и той не ми е интересен. След като не ми е направил голямо впечатление за 30 дни, едва ли ще ме омае за 30 минути.

Общи условия

Активация на акаунт