Морето или планината?

  • 1 845
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Искам да ви запитам, кое според вас ви въздейства по романтично? Морето , сините вълни ,горещия пясък през лятото или зеленината в гората , мирисът на билки и и чуруликането на сладкопойните птички? Thinking

# 1
  • Мнения: 4 138
морето

# 2
  • Мнения: 431
Романтиката идва отвътре, а не отвън.

# 3
  • Мнения: 1 629
Ако ми е романтично такова, не ми трябва ни планина, ни море. Романтише идилия в задимен бар, във входа на блока, в евтина квартира, насред площада, ако щеш. Мизансценът не е от значение.

# 4
  • Мнения: 10 758
Романтиката идва отвътре, а не отвън.
Ахъм.

# 5
  • Мнения: 1 629
Отвътре е то, ама в Париж иде по изотвътре Grinning

# 6
  • Мнения: 459
Отвътре е то, ама в Париж иде по изотвътре Grinning

 Joy

По темата: Морето

# 7
  • Мнения: 1 299
 Thinking планината като че ли....

# 8
  • Мнения: 87
Отвътре е то, ама в Париж иде по изотвътре Grinning
...важното е да не е изотзад...  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 157
Морето разбира се.На плажа по гръб, по корем, вълни , бриз ,жега.............

# 10
  • Мнения: 100
Морето разбира се.На плажа по гръб, по корем, вълни , бриз ,жега.............

.........и още нещо  Grinning

http://dl.ziza.ru/other/042007/10/neg.jpg

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 all ,коя от двете си ти?

# 12
  • Мнения: 5 462
От морето по убаво нещо има ли ??? Wink

# 13
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
морето  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 498
Ах, моретооооо

# 15
  • Мнения: 1 629
Темата отплува към морето. Опишете романтиката, оставете тез декори.

# 16
  • Мнения: 3 674
И двете  Hug

 Морето....но не с навалицата около мен и крясъци на хора...а спокойно красиво място   с зелени палми и много ситен, мек и  розов пясък като на Бермудите Heart Eyes Морето е топло и температурата на водата е 30  градуса... а  водата  е тюркоазено зелена....Това ми действа  успокояващо  Flutter

А  зелена борова гора в планината ...с пойни птички накацали по борчетата. Наоколо е пълно с горки диви ягоди и боровинки...А боровата гора мирише страхотно свежо..това ми действа енергийно зареждащо  Sunglasses

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 23:42 от roza66

# 17
  • Мнения: 3 674

 А all,  май е  от мъжки пол....а не  от женски  мила  Joy Поне под ника така пише Mr. Green
 

# 18
  • Мнения: 10 758
Той е мъж.Този в дясно.

# 19
  • Мнения: 6 993
Ъъъм.
И двете могат да бъдат романтични.
Някой скътан плаж, огън, китара, одеала...July Morning
Пещера, наоколо дървета, водопад насреща, огън, китара, одеала...

Абе явно китара с китара и огън я виждам аз романтиката, па все тая къде, ко ще и на Орлов мост Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 848
Определено съм за морето.

# 21
  • Мнения: 5 468
Аз не съм романтична, където и да съм Crazy.
Иначе предпочитам морето, в планина не мога да вирея, хващат ме Карастанчовите и ме избива на агресия. Един път ме водиха в гората в Добринище на почивка и си тръгнахме на 4-тия ден. Планинският въздух не ми понася, подгонват ме дивите #Cussing out.
В Рибарица ме водиха, тръгнахме си на втория ден. ЕCrazy?

# 22
  • Мнения: 2 567
Аз съм за планината. Балканско чедо съм си и на морето не вирея. Дори само на брега ме хваща морска болест и съм като труп.
Ей го днеска, гледахме екипировка за къмпинг и след два месеца, живот и здраве на палатки в Етрополския балкан заминаваме  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 140
И двете, но предпочитам повече моретоооооооооо.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Морето.
На планина обичам само да почивам.

# 25
  • Мнения: 3 405
И двете  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 550
И двете.
Морето малко повече  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 423
Отвътре е то, ама в Париж иде по изотвътре Grinning
...важното е да не е изотзад...  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Важното е да не стъпвате в
Болонския лес нощем, нали.

Иначе може и море, и планина.
Стига да не вали.

# 28
  • Мнения: 3 447
Морето. Планината си я нося навсякъде с мен, така или иначе.

# 29
  • Мнения: 1 335
Романтично може да съм настроена и на двете места, стига да го има другото необходимо условие - мъжа ми ...
По темата - предпочитам планината. Идеалната мечта: любимия, тишина, малко хора, 3-4-5 кучета (мои кучета) ...

# 30
  • Мнения: 4 916
По-добре си почивам в планината.  Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 3 674
Аз не съм романтична, където и да съм Crazy.
Иначе предпочитам морето, в планина не мога да вирея, хващат ме Карастанчовите и ме избива на агресия. Един път ме водиха в гората в Добринище на почивка и си тръгнахме на 4-тия ден. Планинският въздух не ми понася, подгонват ме дивите #Cussing out.
В Рибарица ме водиха, тръгнахме си на втория ден. Е:crazy:?

Е значи си морско чадо  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 491
Морето ми действа по-романтично, а най-добре си почивам на планина.

# 34
  • Мнения: 1 517
Имам романтични спомени и от море, и от планина...както и НЕромантични такива.
От Рибарица напр.   Joy настроениуето ми се менеше във всякакво естество: от романтично-любовно до избухливо-крещящо  Wink
За мен морето и планината са като две деца: обиаш ги еднакво, но по различен начин  Peace

Напоследък обаче романтиката ми се е изфорсирала нейде  newsm78

# 35
# 36
  • Мнения: 80
Дека ти се е изфорсирала романтиката ма  Делто???? Я да си дойде на мястото че...... Laughing Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 1 951
И двете,но все пак прдпочитам морето!

# 38
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Морето ми действа по-романтично, а най-добре си почивам на планина.
Така и аз Sunglasses

# 39
# 40
  • Мнения: 80
Тъй като гледам гласовете отиват към морето. Защо ??? Какво му е романтичното? Пълно с народ , всеки си говори на някакъв роден език, шум абсолютен..... Къде е тая романтика бе???? Друго си е разходката с любимия (любимата) в гората - чист въздух , чуруликането на птичките., румоленето на поточето..... Действа някак си по отпускащо.... , но това все пак си е мое мнение.... newsm78

# 41
  • Мнения: 5 103
Морето

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И морето, и планината... и лятото, и зимата, и пролетта, и есента... Романтика може да има навсякъде и винаги. Важно е настроението за нея Heart Eyes

# 43
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Аз не ща лудницата на плажа и нямам нея предвид.
Разходката по самотния плаж привечер е друго нещо Peace

# 44
# 45
  • Мнения: 1 006
Аз не ща лудницата на плажа и нямам нея предвид.
Разходката по самотния плаж привечер е друго нещо Peace

Аз също нямам нея предвид. ooooh! Неприятно ми е да седя или лежа на плажа в такава близост с непознати, че да ми броят бенките по тялото.

Морето и плажа са неповторими рано сутрин, на изгрев слънце. Когато съм на море не го пропускам. Албума ми в предишното ми изказване в темата е повече от показателен.  Crazy Седя там до 8-8,30, когато първите хора започват да идват. Обикновено местните рибари ми стават първи дружки. Това време ме зарежда за година напред. После се връщам в хотела или квартирата, за да будя населението. Вечер, около 19-20ч. или нощем плажа също ме привлича, но с друга сила и очарование.

Любими места са ми Созопол и Аркутино. Варна също. При равни други условия с удоволствие бих живяла във Варна.

# 46
  • Мнения: 24 467
Зависи от настроението, но когато бях малка беше определено морето, а сего по- често е другата опция.

# 47
  • в Низината
  • Мнения: 705
С две ръце за морето!
Просто го обичам, не че ми е кой знае колко романтично.

# 48
  • Мнения: 620
И двете си имат своята красота.В планината е по-добре за почивка,на морето е по-гот за купонясване.Ако можеше да се редуват непрекъснато щеше да е супер. Hug

# 49
  • Мнения: 1 400
И двете си имат своята красота.В планината е по-добре за почивка,на морето е по-гот за купонясване.Ако можеше да се редуват непрекъснато щеше да е супер. Hug
Така де. и аз това казвам, но .... по повод подписа ти... не всички диви котки трепят наред Flutter  Flutter  Flutter

# 50
  • Мнения: 80
И двете си имат своята красота.В планината е по-добре за почивка,на морето е по-гот за купонясване.Ако можеше да се редуват непрекъснато щеше да е супер. Hug
И аз искам така , но................ Sad

# 51
  • Мнения: 830
Искам да ви запитам, кое според вас ви въздейства по романтично? Морето , сините вълни ,горещия пясък през лятото или зеленината в гората , мирисът на билки и и чуруликането на сладкопойните птички? Thinking

Няма значение важното е да съм с любимия до мен.... и на луната бих отишла все ми е тая Mr. Green

# 52
  • Мнения: 620
И двете си имат своята красота.В планината е по-добре за почивка,на морето е по-гот за купонясване.Ако можеше да се редуват непрекъснато щеше да е супер. Hug
Така де. и аз това казвам, но .... по повод подписа ти... не всички диви котки трепят наред Flutter  Flutter  Flutter

Предлагам да не спорим по темата,предполагам и двете знаем достатъчно относно въпросните маци,аз поне претендирам да е така Wink ...а в подписа ми има двусмислие,ако не си усетила,ама и за това съм сигурна,че си го хванала Laughing

Единствения случай,който съм гледала лъв да осинови газела и да не я "закуси" си е феномен,но и за него си има обяснение Wink

# 53
  • DE
  • Мнения: 967
МОРЕТО!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses  grinning039 

# 54
  • Мнения: 1 120
И двете   Laughing
Романтиката може да бъде навсякъде, стига да си с любимия човек Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 2 671
Планината.
А морето извън сезона също. Просто размазани в жегата, губим нишката на романтиката май  Crazy

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Романтиката се я нося с мен. Където и да отида.

# 57
  • Мнения: 3 423
морето,на планина ми харесва само ако има басейн да плувам,иначе катерене по баирите-не мерси bowuu

# 58
  • Мнения: 861
Обожавам морето!!! Имам чувство, че през останалите сезони едва живея, докато дочакам лятото. Иначе съм нервна, припряна, не мога да стоя без работа, но отида ли на плажа-ставам друг човек. Точно там си почивам истински. Мога да лежа с часове правейки нищо. А слънчевите лъчи по тялото ми ме настройват любовно. Е, когато съм на плажа с децата не е така романтично  Twisted Evil, но съм лежала на безлюден плаж с любим човек към 6-7 вечерта  loveuuu. С нищо не мога да го сравня. Иначе мъжът ми мрази плажа и жегата. Със сигурност предпочита планината, която пък на мен ми е чужда. Представете си тогава колко си подхождаме и колко романтични момента сме изживяли заедно  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 183
морето,морето и пак морето!когато сме в планината си представям ,че хоризонта е морето Rolling Eyes,просто тази водна безмерност ме изпълва с много нежност и съкровенни чувства Heart Eyes,а иначе романтиката си я нося винаги у джобарите

Общи условия

Активация на акаунт