Отново за варицелата

  • 1 105
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Дъщеря ми е болна вече трети ден, най-голям проблем за сега се оказват афтите в устата. Много я болят и гърлото и е червено. Преди пет дни пи Оспен за зачервено гърло и сега лекарката й каза да пръскам само Тантум Верде и нищо не обясни за тези афти в устата. Кажете ми, моля ви как да облекча болките й? Притеснява ме и зачервеното й гърло, което досега винаги е минавало само с лекарства.
 Иначе пъпките(по тялото) ги мокря с памуче с чай от жълт кантарион- много и помага( с чай от мента също).
Благодаря ви!

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 16:21 от wonderful

# 1
  • Мнения: 131
дектарин или диктарин не помня точно как се пишеше , провери в аптеката това е паста за афти в устата.         newsm78  P.S още 4 гласни и щях да го улуча

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 16:48 от minkin

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дактарин орал гел
Но незнам дали ще помогне ако е обрив от варицелата Rolling Eyes. Все пак не пречи да опиташ.
И този антибиотик преди обрива само и влошил нещата Confused...

# 3
  • Мнения: 6 461
Тошко вече почити се оправи от Варицела .
На него не му излязоха афти в устата.

Но преди няколко дена малкия ми беше с червено гърло и афти.
Впръсквах Тантум верде и след това му давах да ближе Дактарин - перорален гел.

# 4
  • Мнения: 5 468
Май има епидемия от варицела, защото днес като ходихме в клиниката, докторката от вратата ни пита, дали сме с обрив, а в другия кабинет преглеждаше едно дете, което като отвориха вратата, се чу, че било с варицела, обясняваше нещо на майката...

# 5
  • Мнения: 6 461
Май има епидемия от варицела, защото днес като ходихме в клиниката, докторката от вратата ни пита, дали сме с обрив, а в другия кабинет преглеждаше едно дете, което като отвориха вратата, се чу, че било с варицела, обясняваше нещо на майката...

Да ,Ню има май нещо такова .

Забравих да пиша ,че също така и имаше кашлица.
За това ти описах симптомите на Тошко преди да избие обрива.(за твоята тема става дума)

# 6
  • Мнения: 131
Май има епидемия от варицела, защото днес като ходихме в клиниката, докторката от вратата ни пита, дали сме с обрив, а в другия кабинет преглеждаше едно дете, което като отвориха вратата, се чу, че било с варицела, обясняваше нещо на майката...
  и на скарлатина

Общи условия

Активация на акаунт