Да си преброим печатите?

  • 1 983
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Е, разбира се, че да обиколя БГ, но върховете няма да мога да ги изкатеря (шечата не ти го дават на върха)

# 16
  • Мнения: 27 524
Аз имах старото издание, бях събрала около 16 или 17 печата, не повече. След това обаче я затрих, а и предполагам, че вече са различни и тази не е валидна, не знам. Дано да не е, че ще ме е яд. Не знаех, че има нови, мислех, че са отпаднали с комунизма, но е супер, че не е така. Обезателно ще си купя пак, само да видя някъде  Hug

# 17
  • Мнения: 1 299
Блонди, или на някой от обектите или в подлеза на бул. В.Левски и Гурко има едно фото и там е и БТС.
Аз имам и една карта, на която са отбелязани и обектите, с подробна информация кога са отворени и телефони.  Peace

# 18
  • Мнения: 222
12 само, от миналата година.

и аз така  Grinning

# 19
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Аз преброих 11 места, на които не съм ходила от списъка... Ама сега за да започвам да събирам печати, някак ми изглежда мисия невъзможна. Кой знае, може пък да размисля... Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 331
Аз съм взела такава книжка за Мария и от както се е родила, събираме печати - в момента са към 15, но и Мария е само на 3 г. и 9 месеца има време да ги събере всичките - направила съм и албум със снимка от всяко едно от местата на които е била - като гаранция, че наистина тя е била там, като записвам мястото и датата под снимката. Тя много обича да го разглежда и познава всички места.

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Ние все забравяме за печатите в София, иначе в книжката на Радо има 12, а на Гого - 10.

Ланфеар, ние имаме печат от връх Богдан без да сме го катерили Blush Жената в Туристическия център в Копривщица ни го сложи заедно с Копривщенския печат Sunglasses

# 22
  • Мнения: 2 700
Помня, че в книжката ми от едно време имах 87.
Покрай вас се запалих да вземем и за дъщеря ми и страшно се ядосах като видях, че без да броя софийските обекти сме пропуснали 19 печата от вече обиколени от нас места.

Иначе за самите книжки не е съвсем вярно, че по всички обекти ги има. В археологичния и в етнографския музеи не ги продават.  За София със сигурност могат да се вземат от фотото в подлеза до Спортната палата.

# 23
  • Мнения: 27 524
Блонди, в подлеза на бул. В.Левски и Гурко има едно фото и там е и БТС.

Хе хе, ми тя там свекърва ми е шефка и работи   Party Уредена съм значи. Мерси   bouquet

Не разбрах обаче старите книжки валидни ли са сега или не? Да не ме е яд поне  Confused

# 24
  • Мнения: 1 299
Направо ще ти даде книжката с всички печати вътре  Joy

# 25
  • Мнения: 27 524
Направо ще ти даде книжката с всички печати вътре  Joy

 Joy
А, не, не, така не искам. Искама сама да ги обиколя, друго си е, има тръпка, ще разгледам.

# 26
  • Мнения: 3 674
Ааааа,и ние сме ходили на поне 15-на национални обекта в БГ...ама нямаме книжка Confused

# 27
  • Мнения: 1 299
Ми Розе, какво чакате Peace То си е мания и стимул. Аз от книжката научих за някои Embarassed Embarassed Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 674
Ми Розе, какво чакате Peace То си е мания и стимул. Аз от книжката научих за някои Embarassed Embarassed Embarassed
Лятото живот и здраве ще си закупим таква книжка. Peace Мерси за идеята.  bouquet

# 29
  • Мнения: 27 524
Тя вярно ми предложи подпечатана  Laughing
Отказах, разбира се, ще взема една и за Криско.
Оказа се, че мойта свеки навремето ги е измислила и създала тези книжки. Тя дава и значките. Може да организирам търг  Joy
На златните носители организира и безплатни екскурзии и коктейли. Дано и ние се вредим някой ден.

Общи условия

Активация на акаунт