Януарки 2008

  • 14 898
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 139
я къде се подвизавали януарките 2007.
а аз се чудя последно време, защо в нашата тема се пише по-рядко Wink.
на бъдещите мамита леко бременеене и много усмивки.

# 46
  • Мнения: 218
Последната ми менструация беше на 22 март. Според една таблица термина ми е 02.01.2008г., а според снимката от ехографа 27.12.2007г. Така като гледам - за бебе 2008 ще се борим  Wink

П.П. и според калкулатора е 27.12.2007г.
Ранния екограф е най-точната дата  Grinning Таблиците отчитат някъква приблизителна стандартна дата на овулация и зачеване.

Дано само да не е на Коледа, че какво ще правите с подаръците? Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
amadis, пожелавам ти от сърце живо и здраво бебче декември или януари!  Hug Помня, че беше в нашата тема преди година, но за кратко. Пожелавам ти сега всичко да е наред!   bouquet

# 48
  • Мнения: 630
amadis, пожелавам ти от сърце живо и здраво бебче декември или януари!  Hug Помня, че беше в нашата тема преди година, но за кратко. Пожелавам ти сега всичко да е наред!   bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за милото посрещане и прекрасните пожелания.
Да, права си. Точно преди година беше. И аз искрено се надявам този път да го задържа  Praynig Имам вътрешно положително усещане   bouquet и да имаме най-хубавия коледен или новогодишен подарък.

# 49
  • Мнения: 802
момичета, да ви попитам още нещо
освен, че гърдите ме болят много ами точно на зърната имам нещо бяличко - все едно че е текло и е останало - така го виждам де ..
та мислъта ми беше - нормално ли е и ако е да , то какво е и защо ?!
че нещо не ми е ясно и ми е за първи път та се шашкам .
рових се из темите ама нищо не намерих.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Усмивка, по принцип такова беличко е коластрата, при мен се появи към 6 месец, но съм чувала на някои момичета и във втория се появява. Все пак попитай и доктора си.

Амадис, добре дошла!  Hug

Аз съм в четвъртък на лекар, с две седмици закъснение, и много се надявам да чуем и сърце  Praynig

# 51
  • Мнения: 5 391
Усмивке, голям си сладур GrinningНе се шашкай за нищо Peace

Това, което имаш засъхнало е изтичане на преколастра, съвсем нормално е да я има, все пак гърдите ти вече са се активизирали.
Аз с предната бременност също отрано имах, вчера забелязах, че и по моята тениска има мокри петънца Simple Smile

Alexandra, ще стискаме палци, не се съмнявам, че няма да чуеш Hug
И аз ще видя кога ще си запиша час, че не ходя на доктор тук в Русе, а в Тутракан, та да видим.
Така ли ми се струва, или този път не съм чак толкова нетърпелива, както бях с Пресил Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 3 688
МОмичета пишете ме в отбора,днес направих тест и вече си имам втора лентичка.

Искате ли да си направим вече списъче в началото на темета?

# 53
  • Мнения: 5 391
slan4ogled, добре дошла! Hug

То хубаво да си направим, ама аз по принцип не съм много добра, даже хич, до сега заглавна страница в отчетни не съм правила Blush
Мога да спретна нещо, пък некст тайм някой по-можещ да се заеме с темичките Grinning

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Филипа, редактирай си засега само първия постинг, като вписваш вътре новите момичета, пък като изпишем тази тема, някой желаещ ще се захване с картинките. Мен също хич ме няма по ровенето и украсяването

# 55
  • Мнения: 5 391
Да, да, ще го редактирам и ще впиша имената, исках да кажа, че не ме бива в украсите Rolling Eyes
slan4ogled, пиши кога ти е термина Grinning

# 56
  • Мнения: 802
Слънчогледче, добре дошла !
ние с теб си се знаем от "искам бебе" и сега пак ще сме си заедно и ще си бременеем .

Александра, Филипа, благодаря ви за отговорите .
много сте мили, това ме кара да се чувствам страхотно при вас .


Усмивки на всички и весел ден !  Hug Hug Hug

# 57
здравейте на всички и аз се присъединявам към януарките  Laughing,

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
добро утро:)
Ето малко инфо:казвам се Мила на 23 години съм това ми е втора бременност,иамам момченце на 2 години и 3 месеца-Светльо.Сега искам момиченце:)
На лекар още не съм ходила,а двете черти ги ввидях вчера.По калкулатора в интернет термина ми е 9ти януари.Предишното ми раждане беше секцио и най вероятно и това ще е такова(дай боже да избутам до края).От София съм,живея в Бояна:)

# 59
  • Мнения: 2
Честито!на мен ми е за 1-път,датата според калкулатора е 14.01.08г Hugнадявам се всичко да се развива нормално и догодина да си имаме едни хубави и здрави бебоци.аз съм от варна и се чудя къде да ходя на консултации,засега събирам мнения newsm78

Общи условия

Активация на акаунт