Гел за измиване на лице за мазна и смесена кожа

  • 4 832
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 336
Както и в темата за пяна ще кажа, че аз препоръчвам крем за измиване, които са без пенители. Пробвайте на Манхатан крем за измиване + маска с каолин.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 936
Както и в темата за пяна ще кажа, че аз препоръчвам крем за измиване, които са без пенители. Пробвайте на Манхатан крем за измиване + маска с каолин.

Имах ексфолиращ крем за измиване на Манхатън и въобще не съм доволна.
Маска с каолин не съм ползвала....освен пък твоя крем да е + маска в него....ако е така не мога да дам мнение за него  Crazy

# 32
  • Мнения: 2 336
Както и в темата за пяна ще кажа, че аз препоръчвам крем за измиване, които са без пенители. Пробвайте на Манхатан крем за измиване + маска с каолин.

Имах ексфолиращ крем за измиване на Манхатън и въобще не съм доволна.
Маска с каолин не съм ползвала....освен пък твоя крем да е + маска в него....ако е така не мога да дам мнение за него  Crazy
Явно е различен продукт. Този е 2 в 1 и наистина е чудесен. Стана основа на нов продукт, който разработваме и се надявам скоро да излезе на пазара- тогава ще ви препоръчам него.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 294

И аз съм за него  Wink

# 34
  • Мнения: 2 323
Аз ползвам това:
за почистване - сутрин и вечер - Optimals Balance Foaming Cleanser


за тонизиране след почистването, пак сутрин и вечер -  Optimals Balance Refreshing Toner


овлажнител с матиращ ефект - сутрин - Optimals Balance Mattifying Fluid SPF 8


нощен крем -    Optimals Hydra Energy Cream

# 35
  • Мнения: 463
Ползвам само  SEBAMED Face and body wash. Препоръчвам определено.
Без сапун са техните продукти.

# 36
  • София
  • Мнения: 34
аз ползвам на Орифлейм измиващ гел,който е от серията Боровинка Simple Smile Едно лилаво шишенче,не се пени много,както по-нагоре бяха писали,само,че е страхотен. А от Нивеа като че ли ми излизат пъпки Sad

# 37
  • Мнения: 1 952
Не мисля, че козметика със съмнителни съставки (Ейвън и Орифлейм) трябва да се ползва при проблемна кожа.
Сега представителките на тия фирми ще ме разкъсат, но имам солидна база данни за какво иде реч.

# 38
  • Мнения: 299
Нивеа син и бял със сини топки  Wink

 Peace  Flutter Peace

# 39
  • Мнения: 22 867
Малко неуместно рекламираш Орифлейм ми се струва....

Защо реши, че точно тя рекламира? Всеки е написал марката на измиващото средство. Аз също съм доволна от един продукт на Орифлейм - измиващият гел от серията с Алое. Може и да не е много правилно, някои считат, че трябва да се сменя козметиката, но аз от години карам с него. Сваля всичкия грим от лицето ми, и най-вече от очите ми, без да люти, изсушава и т.н.

# 40
  • Мнения: 4 970
Ползвам Ив роше от няколко години.ДОволна съм Peace

# 41
  • Мнения: 2 323
Не мисля, че козметика със съмнителни съставки (Ейвън и Орифлейм) трябва да се ползва при проблемна кожа.
Сега представителките на тия фирми ще ме разкъсат, но имам солидна база данни за какво иде реч.

Ами хайде - кажи какво имаш предвид  Hug Орифлейм използва за продуктите натурални съставки. Една от малкото козметички компании притежаваща собствен изследователски център в Дъблин. За да се пуснат на пазара, продуктите се тестват около 2 години, като след сравнителния анализ с аналогичен прдукт от най-скъпо струващите марки се тестват с хора доброволци. И най-накрая - Орифлейм е ЕДИНСТВЕНАТА козметична компания на българския пазар, получила приза Супербрандс за 2006/07година - справка в Гугъл. Това са фактите Peace

# 42
  • Мнения: 1 952
Запазвам си правото да подлагам на съмнение думите ти.
Няма да споря, особено пък в този форум.
Всеки има право на свободен избор Peace

# 43
  • Мнения: 844
Аз ползвам на Българска роза - Карлово със серамиди и съм много доволна защото след измиване, не ми е гадно суха кожата. Нещо взех да залагам на българската козметика.

# 44
  • Мнения: 2 323
Запазвам си правото да подлагам на съмнение думите ти.
Няма да споря, особено пък в този форум.
Всеки има право на свободен избор Peace

Кое не е вярно, от това, което съм написала  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт