Кръщене - кои са най-подходящите магазини???

  • 2 976
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета! Laughing Скоро наближава първия ни рожден ден и мисля да направим празника двоен като кръстим сина ни. В  кои магазини мога да намеря подходящи дрешки за случая.?Ще се радвам ако ми пишете и какво още е необходимо за самия ритуал. Предварително благодаря на всички майчета!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 10:35 от Diana_321

# 1
Двоен празник няма - това си е отбиване не номер .По добре кажи ,че искаш да минеш с един разход. Naughty

# 2
  • Мнения: 2 663
Двоен празник няма - това си е отбиване не номер .По добре кажи ,че искаш да минеш с един разход. Naughty
Това изказване ми звучи доста грубо и категорично, а предполагам не познаваш авторката на темата, за да може да бъде такова.
Сина ми също ще бъде кръстен на друг празник, но защото АЗ съм решила така и най-малко смятам, че ще отбия номера!

по темата-провери е по-големите магазини, аз също не знам какво ще купувам още, а има една седмица

# 3
  • Мнения: 3 457
Двоен празник няма - това си е отбиване не номер .По добре кажи ,че искаш да минеш с един разход. Naughty
и така да е какво лошо има,ако беше топло когато правехме нашата годинка щяхме и да кръстим детето Peace

Аз много работки си харесах в Мола до Хемус,на предпоследния етаж в магазина на Oviesse,ot tam mu kupih дрешки за годинката ,миналата седмица пка ходихме и пак напазарувах качествено Mr. Greenмного съм доволна Peace,дори ме хвана яд че сега имаше по-хубави нещо отколкото за годинката ни Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 115
Благодаря ви, момичета! Hug На неуместни и злобни коментари няма да отговарям.
Ще направя един тур - само че не съм наясно изцяло в бяло ли трябва да бъде облечено детето по време на самия ритуал? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 546
И аз ще следя темата,защото ще ставам кръстница скоро.Ние с мамата на бебето се споразумяхме да му купи панталонките и обувките(защото тя си го познава и знае кой номер да му вземе)Освен това решихме, че трудно ще го облечем само в бяло и затова ще вземем светли, шарени дрешки.Кръщелника е момък.

# 6
  • Мнения: 3 457
и аз мисля че не е задължително да е само в бяло Peace

# 7
  • Мнения: 2 663
И аз няма да обличам детето изцяло в бяло

# 8
  • Мнения: 255
Аз пък препоръчвам Пинко и бебе+ , наиситна обслюжването е страхотно жените които работят там са сърцати хора и са безкрайно любезни също има и интересни неща за подаръци, но разбира се във всеки магазин може да се намери всичко така че може би който по ви е наблизо. Приятно изкарване на този ваш празник Simple Smile)))

# 9
  • Kozloduy
  • Мнения: 14
Здравейте,мами да се включа и аз тъй като съм от про
винцията моята кръсница купи за сина ми бяла блузка и зелен панталон от магазина на бенетон.много съм доволна,обувките от маркитата сандалки .

# 10
  • Мнения: 3 457
и ние сме със сандалки от Mariquita  Peace

Общи условия

Активация на акаунт