Отговори
# 60
  • Мнения: 398
Сложих си ТЕНС-а и започнах да пиша през колко време са ми контракциите. Така се разсейвах.

# 61
  • София
  • Мнения: 10 825
Бях на мерене на тоновете и се оказа, че съм с контракции през 10 мин. - не ги усещах. След 3 часа започнаха и болките. Значи лежах си в едно легло и ги чаках Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 634
Първият път като ме заболя към 12 часа на обяд не знаех дали ще раждам  Thinkingили са само подготвителни контракции, докато разбрах в 12 вечерта че ще раждам наистина. Embarassed
А втория път спях и като вече знаеща  Simple Smileстанах да се приготвя.

# 63
  • Мнения: 1 212
Ха ! Ами  не съм имала такива / секциото знаете как е  Wink /
Обаче изпреварих планировката с 2 дни , че ми падна тапата и контракции съм била получила... newsm78.
Така и не ги усетих, но уредът ги засекъл  Grinning

# 64
  • Мнения: 617
Спях, но първо бяха водите, а болките, чак в болницата.

и аз така

# 65
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Чаках да подейства таблетката за предизвикване на раждането.
И аз чаках ли чаках...

# 66
  • Русе
  • Мнения: 2 354
тъкмо се бях регистрирала в БГ-МАМА и си гледах нещо....

# 67
  • Мнения: 2 952
Изкъпана пред телевизора вечерта , малкия  спи в  стаята си , тишина и покой , аз пъшкам като вагон  и се чудя кога ще се ражда , че  побърках всички да  се оплаквам и да охкам, и да се връткам като  голяма топка, и все гладна, и все  гледа  страшно  hahaha

# 68
  • Мнения: 5 026
Седях си на фотьойла пред телевизора  Laughing

# 69
# 70
# 71
  • Мнения: 2 757
Тъкмо си бях легнала адски уморена и докато заспивах ми се доходи по малка нужда. Пипнешком с едно отворено и едно затворено око се замъкнах до кенефа и както си пишкам, изведнъж чувам плисък като че ли се изля кофа вода в тоалетната. На следващата секунда очите ми бяха отворени на 4 - това е било най-бързото разсънване в живота. Веднага постъпих в болницата и повече спане нямаше - въпреки че адски ми се спеше преди това и въпреки че ми биха и допълнително успокоително за да заспя... не можах да мигна от притеснение и си четох книжка цяла нощ докато се почанаха болките и т.н.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 077
Да, раждах  Joy

# 73
  • Мнения: 174
Аз спях,случи се към 2 часа през ноща

# 74
  • Мнения: 3 425
Отсервирах от вечеря и почна леко полеко  Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт