Ужас, намерих си бели косми!!!

  • 3 820
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Мацка, аз не съм раждала и въпреки това си имам 1 бял косъм от 19-годишна...Случва се!  Hug

# 16
  • Мнения: 6 904
Е, аз съм на 20 и моите бели косми не са 1, 2 или 3, а толкова много, че не мога да ги броя. Не ми е чак цялата коса бяла де, всъщност са само отпред, но пак си е значително количество. Боядисвам се през няколко месеца, не е чак такава болка за умиране. И не съм напълно съгласна, че е до ген. Майка ми е на 40 и вече има бели косми, но на 30 наример нямаше. А баща ми е на 50 и също не е побелял, по-голямат част от косата си му е черна. Да не говорим за едната ми баба, която също е съвсем леко прошарена.

# 17
  • Мнения: 398
Аз намерих бели косми като бях на 20. Кичурите вършат чудна работа.  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 906
Майка ми твърди, че първия ми бял косъм е от първи клас. Тогава преболедувах тежичко и тя каза, че може и от това да е.
На 18 години вече имах поне 20!
Сега са още повече, но няма страшно. В началото много ме дразнеха. Вече се боядисвам и се получава много интересно. Обикновено белите косми стават с по-светъл тон от другата коса и е много ефектно. Има си и добри страни  Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 3 268
Честно казано се учудвам,че такова нещо може да те притесни.Явно няма за какво друго да се притесняваш Peace

# 20
  • Мнения: 3 334
Еее, стига пък ти!  Laughing Голяма работа. И аз имам колкото щеш, ама нали казат, че било от щастливи мигове.  Wink Та, не се оплаквай, щастливке!  Wink Hug
Peace

и аз имам от 19 годишна,но не ме е притеснявал този факт.......................нали не е побеляла цялата.

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Не зная дали белите косми са знак на щастие. Аз до скоро нямах никакви, но стресът, начинът на хранене дори също е от значение за здрава коса и без ранно появяване на бели косми.

От две-три години и аз имам няколко красиви бели косми съвсем отпред на бретона ми, но не им давам шанс да се показват, защото след като година си почивах от бои за коса, сега поддържам любимия си червен цвят във всичките му тъмни и махагонови нюанси Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 811
аз пък нямам бели косми, но си открих нещо като бръчици- 1 на челото мимическа и около носа тези, който са от смях . а съм само на 25  Cry Cry Cry тях не можеш да си ги боядисаш, уви.

# 23
  • Мнения: 1 906
аз пък нямам бели косми, но си открих нещо като бръчици- 1 на челото мимическа и около носа тези, който са от смях . а съм само на 25  Cry Cry Cry тях не можеш да си ги боядисаш, уви.

И аз съм на 25 и имам бръчици около очите като се смея. По-долу съм писала, че имам и доста бели косми, но честно ти казвам никой не ми дава повече от 20 години. Това с бръчиците не си го слагай на сърце  Hug

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
От прекалено вглеждане в себе си, някои се втелясват. За глупости.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имах няколко бели косъма като ученичка. После, когато забременях, забелязах, че значително са се увеличили. Сега са доста. Аз обаче се боядисвам и не ми пука. Рано или късно съвсем ще побелеем, така че не мисля това да ми бъде най-големия проблем в живота.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Няма страшно аз ги имам от 20 години Какво пък толкова - има бои без амоняк за тази работа Я горе главата   bouquet

# 27
  • Мнения: 101
И аз имам около 5 - 6, но не им оставям шанс да израстат Mr. Green
Е, като се увеличат ще прибегна към боите, няма как.

# 28
  • Мнения: 72
И аз имам. При това изведнъж станаха много отпред и отстрани. На 26 съм, а е нещо ужасяващо  Cry
Сега ми се налага постоянно да се боядисвам. Cry

# 29
  • Мнения: 664
Ох, и мен ме притесняват тези бели косми, преди ги броях, ама сега май са повече от 10-ина и се отказах да ги броя. Почти на 30 съм. Имам гъста коса и не си личат отдалеч, но косата ми е катранено черна и скоро няма да мога да ги крия Sad
Последният път като се подстригвах, питах дали е вярно, че след като почнеш да ги боядисваш, белите косми бързо се увеличавали - не било вярно, но ми казаха да не ги късам, че тогава наистина се увеличавали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт