Den Muttertag werden wir begrüßen, ganz Deutschland uns liegt dann zu Füßen! 26

  • 8 953
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 434
Ама моля ти се, Сърфи, за такъв девер като твоя и аз бих се прежалила да гледам Омега...

Малей, напомнят ми на времето, когато блус означаваше да танцуваш бавно, чийк ту чийк, пусната по комсомолски ръка... ужас... шефство с еди-кое си поделение в околностите на София...

П.С. Гледам, че и на Лиска й е настръхнала козината от тези Mr. Green



Последна редакция: чт, 10 май 2007, 17:44 от Mi6ka

# 46
  • Мнения: 3 521
Сърфи, има една тема в Клюто за баладите,
това май беше първото парче, което напомних
на наборите, пили, пели, яли, кво ли не правили
на него. Ех, младост, ех, години, ех, Комсомол.
Имаше я и на български даже, помните ли?!

Помня и парчето, и темата, и Плешивото куче, до Комсомол не стигнах_настигна ма дИмокрацията и ми спъна прогреса Rolling Eyes

Забравих и семейство Мейzга помня Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 17:56 от surfline

# 47
  • Мнения: 2 907
сърфи, аз никога не съм била кой знае какъв фен на Омега. Бяха много модерни едно време. Като цяло избягвах да ставам фен на модерните групи. У2 и ДМ направиха изключение , ама да ми е простено. Ама ти си имаш девер за Омегата, нямаш проблеми.

А Вечка понеже не мога да я чакам да ми обяснява какво е прозряла по отношение на песента, ще и кажа, защото след малко излизаме с колелетата и няма да съм тук.
Песента е трудно да се нарече песен. Напеви, които за моето ухо са изключително неприятни. Дори само тези напеви да бяха, гласът на тази ококорена булка не е хубав. Музикалният електро фон е меко казано БИЛИГ, елементарна музичка, лишена от всякакъв хъс, оригиналност и хармония. Бих дори казала, че каканиженето на жената се намира в рязка дисхармония с музиката. Тези, които си мислят, че е нещо оригинално, се лъжат. Текстът е под всякаква критика, клипът - тъп от по-тъп. Няма една точка по която да дам поне оценката "задоволително". Срам! Мизерия и пак срам!

# 48
  • Мнения: 7 605
Мъжът ми е рак и трябва да ви кажа, 4е е много целенасо4ен и готин. И с вкус. Все пак мен ме вzе zа жена.

И при нас не вали, нъц нъц нъц. Само дето вятъра е по силен от детето  Whistling

# 49
  • Мнения: 3 521
Ми6, дев.няма да е на Омега, така че няма смисъл да се прежалваш, по туй време ще е в Шанхай с някакво гадже Rolling Eyes ...
Аz пък им се радвам много на чичата, най_"продължителната" банда след Ролинг Стоунс са. Радват ме.

# 50
  • Мнения: 1 584
Малее и моя е рак. И тук заформиха групичката Crazy

Ама вие какви писания пак сте дръпнали. Тук уж го гледаш облачно, а било 23 градуса Rolling Eyes Сега направихме една разходка до ДТ - е тия всеки път се убеждавам, че с конкурс ги взимат. От 4г не живеем на стария ни адрес, тоя днес ме пита защо още ми стоял при тях #2gunfire Иначе големи свалки прави. Ама и ако работа беше свръшил - нямаше да е зле ooooh!

А пък при нас на есен щял да идва Род Стюарт Simple Smile

# 51
  • Мнения: 11 314
А Вечка понеже не мога да я чакам да ми обяснява какво е прозряла по отношение на песента, ще и кажа, защото след малко излизаме с колелетата и няма да съм тук.
Песента е трудно да се нарече песен. Напеви, които за моето ухо са изключително неприятни. Дори само тези напеви да бяха, гласът на тази ококорена булка не е хубав. Музикалният електро фон е меко казано БИЛИГ, елементарна музичка, лишена от всякакъв хъс, оригиналност и хармония. Бих дори казала, че каканиженето на жената се намира в рязка дисхармония с музиката. Тези, които си мислят, че е нещо оригинално, се лъжат. Текстът е под всякаква критика, клипът - тъп от по-тъп. Няма една точка по която да дам поне оценката "задоволително". Срам! Мизерия и пак срам!
Ти се изказваш малко по-хард, но аз имах същото усещане.
Бих написала дори не фон, а смог. Laughing
Утре очаквай по-сносно включване по алото.

Така, като казах ало, та да питам Мишка и Мамунка - имате ли проблем с телефоните? Нали сте с Алис.
Днес не мога да говоря повече от 20 секунди. Прекъсва и почва да ми тутка. Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 2 907
На мен рак ми е любима зодия! Имам сумати стари приятелки рак, за мъже не мога да говоря много, но за изневярата -не! Който е нечестен и изневерява, той независимо от зодията си е такъв. Аз имам лош опит от мъже риба, но това пак е индивидуално.

# 53
  • Мнения: 3 521
Не ме бива мен zа другарлък с раци, ама хич. СкЮz ми, банда.

# 54
  • Мнения: 434
Вечернице, Алис бачка безпроблемно днес, както и вчера.

Майра, ако ти е интересно, иди на темата за измамите и чужбинските институции - там съм описала нашата любов с ДТ. Права си за конкурса.

Mystic, с теб ще се намерим за U2. Аз само леко им изневерявам с RHCP, но вътрешната ми вярност към тях е до гроб.

# 55
  • Мнения: 3 423
ДТ какво е, шайстелекомът ли?
И аз ги недолюбвам. И се гоним
до дупка, и си пишем извинения.

Може ли да се присламча към U2?

След малко вчерашният флирт Яух-Медлок
при Маркус Ланц, шлойнигст включвайте ТВ.

# 56
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Гледам нещо с моята зодия сте се заиграли - да ви кажа от личен опит - много сме си готини, ама много  smile3533 И аз съм и една опасна смеска - последния ден на рака и първия на лъва..ммм красота е да се живее с мен Sunglasses Sunglasses, ама поне не е скучно. А мъжо е риба - Мистик, хубаво, че ми каза да го държа по-изкъсо под око  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За песента - Вечерница много правилно е усетила - нали има слух Wink, аз като съм музикален инвалид...ама все пак не ми хареса песента и това е и всички около мен ме убеждават как нашата песен щяла да спечели...ама Рака не могат да го излъжат тее   smile3534

  bouquet

# 57
  • Мнения: 3 423
Ужас! Тук сме като във френски ресторант.
Рак до рака, юнак до юнака! Помощ!

Кой се интересува от ревящия блондин на
финала на ДЗДС? Това е ех-лавърът на Марк.
Казва се Стефан и е стилист! И още обичал
Мистър Суперстар. Да, РТЛ не прощава!

# 58
  • Мнения: 1 636
Личи си,че при вас не е добро време,колко сте писалиии  ooooh! Тук следобяд бяха към 22 град.,беz вятър,беz дъжд  smile3521.
Сега получих една сме6ка,на немски,но не може да се копира и не може да се качи.Ако Вечи си пусне скайпа Ще и го пусна,тя е по_голям акъл от мен,може и да се справи,а ако не Ще го раzкажем.
За среЩата аz почети се откаzах,вие не пи6ете кога ви е удобно,че да видим на коя дата Ще са най_много.Кой може да пуска анкета?Ако някой може нека в темата пусне с няколко дати.Мисля само Данин бе6е дала дата,но то петък,zа мен е беz zначение,но zа осталите няма да пасне,че нали работят.А дано тук някой се обади,че може и я пусне анкетата.

# 59
  • Мнения: 434
Може ли да се присламча към U2?

Ей-на едно малко морковче пред носа
http://www.youtube.com/watch?v=bwWFDFQxn7Q

Сега трябва да видя къде има 3Д кино в Хамбург

Общи условия

Активация на акаунт