С Mama_Galia_66 си търсим компания за почивка:)

  • 3 500
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Тъй Simple Smile...
Мама Галя (видна наша съфорумка Wink) си има виличка в село Делян, съвсем близо до София, около 30-40 км. Природа, борова горичка, чист въздух... и си търсим компания на майки с деца за там. Децата да щуреят из двора и да си прочистят дробовете от пушеците на колите в града, ние да пием кафета и пушим цигари на терасата Crossing Arms.

Аз вече съм се кандидатирала след 2-3 седмици някъде, защото имам ангажименти в друг край на Бг, но тя да си каже, кога заминава и кога приема гости. Вчера бяхме там и нащраках една камара снимки на Гери: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131241, а Галя е нащракала от предишно ходене също снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=119243, давам ви снимките, за да видите, за какво става въпрос.

Ами това е..., скъпи девойки, ще се радвам да се видим с някой в това дивно местенце, на което като слезеш от колата, се чуват птичи чуруликания и мирише на трева и цветя.

Ще помоля, мама Галя да се изкаже по темата с подробности и уточнения, защото от мое име поканата е с половин уста Joy.

# 1
  • Мнения: 6 993
Де да можех да родя едно и да проходи за две седмици, че да се разходя с вас Joy
Много приятно местенце изглежда! Приятно прекарване пожелавам Hug

# 2
  • Мнения: 2 722
Ето ме и мен, благодаря на Ню за адвокатстването.
Значи тъй - от към 1 юни до към 1 септември заедно с голямото ми дяволче Милен и живот и здраве малкото дяволче Митко - надявам се и той да се появи до две седмици на линийката ми /ще бъде на възраст 9 месеца/ отиваме на чист въздух на вилата. Малко селце със затихващи функции - идеално място за почивка от градския шум и прах, вилата е непосредствено под борова гора а в самия двор си имам собствена церова горичка 21 дървета /цер-лековит дъб/.
1 декар ливада, няма нужда да се казва "не" на децата за нищо, единствен недостатък - липса на компания.
Мами купонджийки с поне едно детенце, обичащи кучетата, защото из двора ще се мотае едно възпитано сибирско хъски са поканени да ни гостуват. Взимате си мръвка за скарата и до началото на август краставичка за ракията и ви очаквам. След началото на август доматите ще са станали и в малката ми градинка  Laughing
Поканата е сериозна - аз ще съм там с децата по десетина дни, после два дни в София и после пак там.
Играя карти, пия умерено и нося на майтап. Пишете ми на лични или пишете на Ню ако съм се загубила по трасето и не ви отговоря веднага.
Питайте ако ви интересува нещо - с радост ще отговоря, с радост ще се запозная с вас. Peace
И да уточня че става въпрос за Кюстендилския Делян /наречен така защото там се дели климата/ а не за Софийския /който е до Петърч/

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 00:52 от Mama_Galia_66

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Страхотно е !
Някоя Събота и Неделя ще ви посетим
с удоволствие  Hug
Само пуснете списък с графика  Wink
и какво да си носим  Hug

# 4
  • Мнения: 2 722
Е, чак пък график, звънкате, казвам ви дали има свободна възглавница, супа за децата винаги ще има, кой каквото му се мезва и пийва да си носи.
Е, и чаршафи естествено.

# 5
  • Мнения: 5 468
Страхотно е !
Някоя Събота и Неделя ще ви посетим
с удоволствие  Hug
Само пуснете списък с графика  Wink
и какво да си носим  Hug
Ааа... хайде да се организираме да идем заедно, ДжулSimple Smile. Откога се каним да пием кафе, айде да е там, като не можем да се видим в София Joy.
Ще ни заякнат отрочетата от въздуха там.
Ще слезем и до селото, ако трябва на хоримаг - има една люлка хихихи...
Има и наблизо краварник, купуваме мляко оттам - съвсем чисто, без боклуци в него и даваме на малките да пият... да ги попричистим преди градината.

# 6
  • Мнения: 4 390
Хех!
Да взема и аз да се присламча. Grinning



# 7
  • Мнения: 5 468
Хех!
Да взема и аз да се присламча. Grinning
Flutter Ще се радвам много. Галя приема гости още от тази събота, да знаете.
Пишете й на ЛС, телефони да разменяте, това-онова, изобщо... Аз мисля на края на другата седмица или по-другата, знам ли... да събера една бохчичка и да ида. Само да е хубаво времето.
Ще наврем децата в боровата гора, да дишат Peace.
Ама ти не живееше ли в чужбина Thinking?

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 01:58 от Ню

# 8
  • Мнения: 4 390
Почти 2 години вече живея в България. Grinning
Тази събота и неделя съм канена на друго райско място,
но след това съм свободна. Колко му е да прескочим с чавето... Grinning

# 9
  • Мнения: 5 468
Ами супер Hug. Хайде да почваме да се разбираме от следващата седмица като мине и полека-лека Mr. Green... ще си починем някой и друг ден.

# 10
  • Мнения: 2 722
Еха, май се вижда края на скуката  Joy
Дивиана, пуснах ти на лични координати - ще се радвам да се видим.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
А за копане ще има ли? Mr. Green Ако потвърдите, че не - желаещите ще се умножат!

# 12
  • Мнения: 2 722
Има няколко неща, които не позволявам да ми пипа друг - съпруга, гоблена и градинските инструменти /мотики, белове, гребла и косачки/
Така че ще има за копане, ама за мен, вие си носете друга играчка. smile3533
Днес отиваме с малкия отново там - ако някой реши че му се идва за уикенда да се ориентира до към 15 часа че ние тогава се изнасяма - преди задръстването.
По принцип наведнъж мога да поканя две семейства само /е, не само, че имам ключове и от съседната вила при необходимост, та мога да спасявам положението с легловата база/.
Днес редовно ще си проверявам личните и темата, ако някой се присети, и после имате два дни за размисъл до новото ми появяване или търсете Ню за справки.
От сега предчувствам нови приятни запознанства.
Е, и да си го кажа - пуша, пия /според компанията/, не крещя по детето и не го бия и слушам всички видове музика без джаз /с малки изключения/ като нямам определи предпочитания.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Има няколко неща, които не позволявам да ми пипа друг - съпруга, гоблена и градинските инструменти /мотики, белове, гребла и косачки/

Аз уважавам тези изисквания - устройват ме напълно, а още по щастлива съм, когато домакинята не позволява никой да и припари до: мивката, прахосмукачката, ютията и готварската печка!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 353
  Супер! Ние бихме ви посетили за по едно кафе Simple Smile

# 15
  • Мнения: 4 473
Wow, супер идея! Grinning Може ли и ние? Grinning Може ли, може ли, а? Blush

# 16
  • Мнения: 2 722
Хапка и стрелче - заповядайте.

# 17
  • Мнения: 4 473
Хех!
Да взема и аз да се присламча. Grinning

Ей, т`ва е - от 1 година се каним да се видим, Галя ще е "виновница" като нищо да се случи. Heart Eyes

Галя, благодаря за поканата.  bouquet Ще се доразберем на ЛС Hug

# 18
  • Мнения: 2 722
Хващайте се по двойки тогава и заповядайте. От вас компанията от мен терена /и ако ми имате доверие готвенето/

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ау, че прелест... дано имам възможност да прескоча някой ден лятото, да видя който се случи в къщата.

# 20
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Ех, че хубаво звучи!:)
Може ли и ние да се включим в някой от следващите уикенди? 
Колко е далече от София?

# 21
  • Мнения: 463
Много мила покана  Hug !!! Ей, тоя форум е голяма работа ....
Ако на домакинята не й писне от гости, аз се кандидатирам след 10ти юни. Ако до тогава не не видя от нея :  #Cussing out #2gunfire smile3515 smile3511 smile3513 smile3514 newsm61 smile3512 Banghead #Sniper, ще я помоля за тел. на ЛС !
За мъже не се натискам, за гоблени още по-малко. Мотика не доближавам, ще взема да я настъпя и да ме цапардоса по фината замазка, твърдо не! Пък и веднъж близки приятели ни поканиха на вилата / Горно Уйно, Кюстендилско Wink / да садим картофи. Като отидохме, гледам аз няколко мотики и викам : "А къде са садилата?" А те :" #Crazy hahaha hahaha"
Салати правя всякакви, карти играя всякакви, табла тоже.
По деца не викам. Музика - без претенции
Претенции имам само за ракията - студена да е, както и следобедния джин!
Пътувам с комби, влача много салата, мръвка, каси бира, топки.
А ако някоя съфорумка ми има доверие, приемам спътници Hug
С мъже или без  е поканата newsm78

# 22
  • Мнения: 4 473
Салати правя всякакви, карти играя всякакви, табла тоже.
По деца не викам. Музика - без претенции
Претенции имам само за ракията - студена да е, както и следобедния джин!
Пътувам с комби, влача много салата, мръвка, каси бира, топки.
А ако някоя съфорумка ми има доверие, приемам спътници Hug
С мъже или без  е поканата newsm78

Ей тази част много ми хареса Joy, щото вАжи и за мен Laughing
А, само едно - за какво са ви мъже? Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 463
Салати правя всякакви, карти играя всякакви, табла тоже.
По деца не викам. Музика - без претенции
Претенции имам само за ракията - студена да е, както и следобедния джин!
Пътувам с комби, влача много салата, мръвка, каси бира, топки.
А ако някоя съфорумка ми има доверие, приемам спътници Hug
С мъже или без  е поканата newsm78

Ей тази част много ми хареса Joy, щото вАжи и за мен Laughing
А, само едно - за какво са ви мъже? Crossing Arms
ААА, он  ми не требе ич, ама питам, щото накрая все аз съм недоразбрала и недочула !!!
Тебе ще те пуснат ли алоун, че и с мен ?

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Ъъъхъммм,..... а може ли да се присламчим и ние с Дани? Embarassed Може да е съботно-неделно, понеделнишко-петъчно.... абе когато кажете. Имам голям багажник, много ядене и пиене поема, а колата поема и още някоя мама с дете Sunglasses

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
А с детето, приемате ли и кротко 10 месечно черно териерче? То сигурно по-голямо от хъскито, ама обича да тича и да играе с деца. Laughing
Аз май по към юли месец се класирам, ако успея да си взема изпита за книжка де.

# 26
  • Мнения: 4 473

Тебе ще те пуснат ли алоун, че и с мен ?

И питаш Laughing Кой мъж ще откаже няколко дни ергенлък? Mr. Green

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Момичето ще съжали , че е пуснало покана ИМА ЦЕЛИ 45 000 потребители, които ще пожелаят да и дойдат на гости

# 28
  • Мнения: 2 722
Приемам с и без мъже /не питам собствени ли са/
Предпочитам с деца, за да вилнеят моите /само баткото де/
Приемам с кучета, които са държеливи на деца  Joy
Ракията си я държа във фризера  Peace
Лейди Чарм може да тръгва още от днес - ние след малко заминаваме с Милен и кучето.
На попиталите съм пратила телефона си на лични.
От гости няма шанс да ми писне
Вода има /до края на месеца ще минем на хидрофорна помпа, че през лятото привечер всички поливат/
Има баня с тоалетна, има хладилник, печка, барбекю, цифрова телевизия, декар място за децата в двора и два надуваеми басейна. Момчешки играчки, коли пясъчни играчки и смотан пясъчник /обещавам да го допълня. Има и плюшени играчки.
Книжки, пастели за оцветяване, детски песнички /за в случай на лошо време/
Сега ще отсъствам от форума до понеделник, в понеделник пак ще отговарям на запитвания.

# 29
  • Мнения: 4 473
Записването започна май  Joy Laughing За нас с Гери планирам да е началото на юни. Laughing

# 30
  • Мнения: 2 722
Заплюйте си  периоди, комбинирайте се, а аз в понеделник ще чета
Пак напомням - аз съм с две момчета - осиновени и едно куче - сибирско хъски женско на 8 години, обожаващо децата и търпящо издевателства
Понякога съпруга ми може и да е наоколо, но като му знам натоварения график, не разчитам много на това.
Ню като първа дружка е с предимство!
Знам че съществува вероятността някои да не се класира за чист въздух, но...
Ако по някое време се заформи вероятност от щура приятна компания имам опция за по-голяма групичка.

# 31
  • Мнения: 1 343
Приемате ли от провинцията  Embarassed   Praynig И с дете голям пакостник обожаващо кучета ..
Карти играя , табла всички видове , музика всякаква  и идвам без мъж ... Само че съм скорошна шофьорка надявам се да понатрупам малко стаж докъто дойде време .

# 32
  • Мнения: 5 468
Ъъъхъммм,..... а може ли да се присламчим и ние с Дани? Embarassed Може да е съботно-неделно, понеделнишко-петъчно.... абе когато кажете. Имам голям багажник, много ядене и пиене поема, а колата поема и още някоя мама с дете Sunglasses
То се е видяло, че и аз ще се уредя в някоя кола, вместо да карам мъжа ми да ни кара.

Само трябва да се ориентираме кой кога защо и как... Галя преди малко замина с малкото и кучето натам. Ще се върне в неделя. Ако някой иска да й иде на гости, щедро раздавам телефона й за връзка с нея на ЛС. Ще ви се радва Peace.

# 33
  • Мнения: 5 468
Приемате ли от провинцията  Embarassed   Praynig
Ъъъ... сакън! Не и от провинцията Joy hahaha.

Айде идвайте и вие. Ще оставим колата пред блока ни и ще се качим в някоя друга, че с начинаещ шофьор ще ми се изправят ушите от страх да пътувам. Казвай кога да ви чакам?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ейй 10 пъти пиша този постинг, пиша-трия, пиша-трия най-накрая го пускам та ако щете ме намразете.
Вие луди листе???
С какъв акъл пускате покане във форум, в който всеки влиза и луд, и педофил и всякви та даже и къде се намира вилата. Ами вие сте една идеална плячка - на едно място само женски с деца идеално  Grinning
Ако тръгувам с органи 1-во през вас ще мина!
Канете се на Лс ,в чат, в скайп където пожелаете, ама тук  Shocked
Темата веднага да се изтрие!
Не ме мразете, обичам всички в този форум и не искам във вестниците да чета за вас   bouquet

# 35
  • Мнения: 46 516
Те си имат дзвер-пазач, аз за какво си мислиш, че няма да ходя  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 370
Аз не толкова крайно като Деяна ще се изкажа, ама.....де да знам, лично аз не бих си поканила групичка ,освен от много познати на мене хора.С които съм се виждала неведнъж, които са ме канили/или аз тях-у дома си. Извинете за офф-а, и аз си падам леко параноик...... Embarassed

# 37
  • Мнения: 5 468
Ако тръгувам с органи 1-во през вас ще мина!
Абе ти добре ли си newsm78?
Толкова ли криминално звучи да си поканиш някой за компания?
Там има СОТ, не е в джунглата...

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не съм добре, като има СОТ та голяма работа
Не е забранено да се канят гости и аз съм канила хора от форума у нас и и на нашата вила съм канила Маица и Карен, но не бих пуснала тема във форума просто защото не знам кой неканен гост може да ме навести. Това е

# 39
  • Мнения: 5 468
не знам кой неканен гост може да ме навести. Това е
Трябва да е много смел, за да го направи... не знае, какво го очаква. Може пък да му изкочи и някой татко ooooh!.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 825
не знам кой неканен гост може да ме навести. Това е
Трябва да е много смел, за да го направи... не знае, какво го очаква. Може пък да му изкочи и някой татко ooooh!.

Ще му изскочи - даже ще са повече от един Wink

# 41
  • Мнения: 811
Ми и аз искам  Blush
Почивните дни около 24.05,че ми писна все при бабите да ходя  Crossing Arms
ще донеса храна за кучето,подмаз  Whistling

# 42
  • Мнения: 2 353
  Според мен никой престъпник не би посмял да ни докосне с пръст ако е влизал в Клюкарника. Особено след темата за Вип брадър...по-скоро би скочил в терариум, отколкото да скочи в устата на...Клюкарника.

# 43
  • Мнения: 2 722
  Според мен никой престъпник не би посмял да ни докосне с пръст ако е влизал в Клюкарника. Особено след темата за Вип брадър...по-скоро би скочил в терариум, отколкото да скочи в устата на...Клюкарника.
Това ми напълни душата - брей аз да не знам къде съм се набутала.
Лично мен не ме гони параноята, доверчива съм към хората и с удоволствие се запознавам с нови хора.
Може и да има някаква логика, но да се озъртам на всяка крачка за серийни убийци не е в стила ми.
Пеперуна, подмазването се приема - кокалче върши работа и ставате приятелки за цял живот.

Горгона Meдуза при положение че съм поканила всичките си лични познати и се оказа че май контактувам със заклети дишачки на изгорели газове, аз лично нямам идея как другояче да отправя поканата си към непознати, същевремено близки по идеи хора. Това беше моя избор и не съжелявам. Убедена съм че ще намеря истински приятелки, с които ще се чувстваме прекрасно.

# 44
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Приемате ли от провинцията  Embarassed   Praynig
Ъъъ... сакън! Не и от провинцията Joy hahaha.

Айде идвайте и вие. Ще оставим колата пред блока ни и ще се качим в някоя друга, че с начинаещ шофьор ще ми се изправят ушите от страх да пътувам. Казвай кога да ви чакам?
Тъй значи... Crossing ArmsНе щете хора от провинцията а????? Twisted Evil
Ще я видя аз тая работа каква е,само нека си върна естествената красота да не плаша народа по-пътищата. Mr. Green

А що се отнася до това,паранои-маранои,мъже,изнасилвания Mr. Green,крадене на органи и т.н.
Този които се набута във къща пълна със жени и деца,трябва да е голям храбрец.
Я си представете тези жени,виждащи опасност на първо място за децата им,като го емнат или емнат тези ми ти обирджии или там каквито са,какво ще стане. box
Пишман ще станат,че са си помислили да го направят.
А и някой жени умеят доста добре да се защитават. Mr. Green

# 45
  • Мнения: 3 091
Компанията е великолепна! запазвам си правото догодина да ви гостувам, че дребната е мнооого дребна още
Приятно лято ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт