БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ - ЕВРОВИЗИЯ 2007

  • 32 112
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 299
Liska , всички разбрахме, че песента не ти хареса, айде стига го повтаря вече. Факт , че се класира за финал. Като не те кефи Евровизия не я гледай и не се занимавай с нея.

А, не така. Темата не е само за оргазма.
Но и за болката. И се питам, защо пък
теб, лично, те кефи толкова посредствен
подиум с толкова жалка музика? Защо?!
Или само защото двамцата се пънеха да правят
нещо-си, а мацето се хилеше, докато му падаше
гласецът, трябва да се правим на слепи и глухи.
И какво като са българи. Още по-жалко.

Ами не споделям, мнението ти. Песента ми харесва!

# 46
  • Мнения: 1 446
Матакосмата - дадоха линк. Чукча трябва и да чете Simple Smile

На мен много ми хареса и песента на Словения с оперното пеене. Доволна съм от класирането - отидоха на финал добри парчета.

# 47
  • Мнения: 2 755
Не разбрах също сръбския изпълнител мъж ли е или жена newsm78На мен на мъж ми приличаше.На нашите хора-БРАВО!
Мисля, че беше грозновата жена, но пък гласа й е страхотен. Беквокалистките й, компенсираха ценителите на женска красота.  Wink Та, на мен ми прилича на жена.  newsm78 Някой на друго мнение?

# 48
  • Мнения: 1 299
Жена е  Peace

# 49
  • Мнения: X
Их, Лиска, стига де Heart Eyes - посредствена - непосредствена - на финал е.  На мен ми въздейства, със сигурност и на хората в залата. Хареса и на съпруга ми, който е руснак и който доскоро мърмори, че песните ни за Евровизия нищо не струват.
Благодаря за линка от Маргарет!  bouquet

# 50
  • Мнения: 3 268
Хм,с малко повече мъжки хормони.....

# 51
  • Мнения: 4 138
благодарко за линка, малко кьорава си падам сутрин Mr. Green
е за гласа не съм съгласна. определено и е слаб на мацката, бе другарки. що не взеха някоя народна певица.
а пък песента ми звучи някак познато.........взаимствана от предишни евровизии.
абе важното е че сме на финала, все пак.

# 52
  • Мнения: 2 013
Не разбрах също сръбския изпълнител мъж ли е или жена newsm78На мен на мъж ми приличаше.На нашите хора-БРАВО!
Мисля, че беше грозновата жена, но пък гласа й е страхотен. Беквокалистките й, компенсираха ценителите на женска красота.  Wink Та, на мен ми прилича на жена.  newsm78 Някой на друго мнение?

Жена, лесбийка е, което не е тайна. Вероятно нарочно се носи в такъв стайлинг. Но песента е супер, мисля че има потенциал за едно от първите места.

# 53
  • Мнения: X
И 2005 пак ми харесаха баланските песни и май на Унгария (пусто не помня ooooh! ), сега пак ми харесва сръбската, македонската, хората които пеят на родния си език.
 "Жена ли е,  мъж ли" - прилича ми на спора трябва ли Десислава да знае истинската столица на Италия и Австралия или важното е да пее добре hahaha

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 10:30 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 332
Пропуснах снощи да гледам евровизия.чак ме е яд.Но съм горда че сме на финала.Браво на Елица и Тодор bgПесента и на мен много ми хареса много въздействаща магнетична силна.Мисля че всички трябва да сме горди от това и да ги подкрепим защото подкрепяме не само изпълнителите ами България.Преди всичко трябва да сме патриоти. Peace

# 55
  • Мнения: 3 268
Сръбкинята,дето е жена,ама всъщност е мъж,се беше обградила само с готини мадами.Има вкус,няма спор.Песента й не ми хареса чак толкова много.Ди джей Бобо ми хареса.

# 56
  • Мнения: 178
Честито за финала на Елица и Стоян!  newsm44

Доволна съм от песните, които отидоха на финал - тази година са много силни всичките, особено сръбската. Да стискаме палци Елица и Стоян да се представят добре в събота!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 496
БРАВО!Песента за мен е страхотна и ме кара да настръхвам.А и нашият фолклор се цени по целия свят така ,че класирането не ме учудва.Стискам палци за финала.Ако сме сред първите 10 догодина отиваме директно на финал,въпреки че песента за мен е номер 1.Дано да е така и за повечето зрители.

# 58
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мен пък ми хареса нашата песен, в сравнение с другите беше различна. Пък мацката и с треперещ гласец пак звучеше добре, айде холан от критики за всичко...
Може и да не е песента на песните, ама за Евровизия си е супер, особено на фона на повечето блудкажи  Confused
А визията на сръбската жена-мъж ми беше смешна, преди нея мина някакъв мъж-жена, абе хората се опитват за залагат на различното, по един или друг начин  Wink

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Liska , всички разбрахме, че песента не ти хареса, айде стига го повтаря вече. Факт , че се класира за финал. Като не те кефи Евровизия не я гледай и не се занимавай с нея.

А, не така. Темата не е само за оргазма.
Но и за болката. И се питам, защо пък
теб, лично, те кефи толкова посредствен
подиум с толкова жалка музика? Защо?!
Или само защото двамцата се пънеха да правят
нещо-си, а мацето се хилеше, докато му падаше
гласецът, трябва да се правим на слепи и глухи.
И какво като са българи. Още по-жалко.

Лисо, к'во ша кажеш за DJ Бобо а?
Да не би нашата песен да е по-лоша от химна на вампирите  Mr. Green

Музиката може и да е жалка според твойте възвишени критерии ама си е наша

А гласовете на всички трепереха
Мисля, че беше от озвучаването.
Словенската оперна прима дишаше сякаш правеше секс

Общи условия

Активация на акаунт