И сега какво ще правим??? Оралният секс водел до ...

  • 5 113
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 098
Преди време 4ух по радиото,4е мъже,които правели френска любов на партньорката си,заради секрета,който явно съдържа някакви незаменими вещества,са предпазени.
Зна4и те могат да *****,а ние трябва да сме застрашени? Laughing
Това не е 4естно,просто  Joy 4е и лимит от 6 ни сложили... Mr. Green

# 91
  • Мнения: 356
Преди време 4ух по радиото,4е мъже,които правели френска любов на партньорката си,заради секрета,който явно съдържа някакви незаменими вещества,са предпазени.
Зна4и те могат да *****,а ние трябва да сме застрашени? Laughing
Това не е 4естно,просто  Joy 4е и лимит от 6 ни сложили... Mr. Green

Кой е застрашен и кой предпазен, то стана една ...  hahaha

# 92
  • France
  • Мнения: 726
Да бяха направили изследванията преди 10г!!!

Тогава бях "на примоция"!!!!!!!!!!!!!!!
Тюф, да му се не види!!!!!!!!!!!!

# 93
  • Мнения: 3 423
Била си на примоция, ама имало ли е търсене?!
Сега трябва все пак да озаптят някак потребителя.
Така и така е болен.

# 94
  • Мнения: 434
Вирусът се смята за много по-рисков фактор от употребата на тютюн или алкохол,

Поредното угризение отпада, значи мога спокойно да пуша и пия.

Wir mussen leben bis wir sterben, както казват едни видни поети

Wer früher stirbt, ist länger tot, казват пък други Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 1 353
Може да ви е смешно, ама ако си имал ЧПВ 16 на шийката на матката , и си правил орален секс - вероятно е да имаш такъв ЧПВ 16 и на гърлото нали?
В статията не пише какви изследвания могат да се направят , за да се провери това. Някой знае ли?При какъв лекар да се отиде?
Смешно, но аз съм минала през кошмара да имам ЧПВ16 на шийката на матката и хич не ми е смешно....

# 96
  • Мнения: 5 622
По принцип това важи и за рака на шийката на матката(сори ако се повтарям, не съм чела цялата тема). Колкото повече партньори, толкова по-голям риск за рак на маточната шийка(особено влияние оказва спермата)

Затова не изключвам и за оралният секс да е същото. Успокоителното за мен в случая е, че не съм правила фр. любов на повече от граничният(определен от тях) борй мъже  Wink

# 97
Преди години имаше "достоверна" статия, че "свирките" спомагали лекуването на рак на гърдата. С толкова много раци, дилемата е сериозна!  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 677
Кой изрови тая тема от нафталина?
Много ясно, че свирките са полезни, другото е световен заговор от група отегчени домакини!

# 99
  • Мнения: 2 716
По принцип това важи и за рака на шийката на матката(сори ако се повтарям, не съм чела цялата тема). Колкото повече партньори, толкова по-голям риск за рак на маточната шийка(особено влияние оказва спермата)

Затова не изключвам и за оралният секс да е същото. Успокоителното за мен в случая е, че не съм правила фр. любов на повече от граничният(определен от тях) борй мъже  Wink
Значи имам рак, т.е. раци. От кой ли ще се гътна  newsm78
Ако я караме хронологично, ще е алкохолния.

# 100
  • София
  • Мнения: 5 605
Ме ако сме го хванали - хванали сме го  Laughing

Поне е приятен начин да пипнеш рак, ако не друго ...
Peace

# 101
  • Мнения: 107
Ами така е, всички хубави неща в живота са или вредни,или неморални или от тях се пълнее smile3534

Общи условия

Активация на акаунт