Фотошоп 26

  • 23 650
  • 482
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 271
Здравейте!!! Отдавна не съм следила темата ,много ми е интересно но нямам време  Rolling Eyes  Confused Пиша сега хем да се запиша и да ви следя новите красоти хем имам питанка  Embarassed  Mr. Green
Аз и преди съм го задавала този въпрос но не получих отговор дано сега успее някой да ми отговори или да ме насочи къде да питам. Искам да си направя картинка в която се сменят няколко образа. Виждала съм че някой имат в подписа напримет една картинка и в нея се сменят няколко други картинки след броени секунти. Извинявам се но не знам как да го обясня,дано ме разбирате.  Embarassed  Blush Някой ми каза че във фотошоп става но аз нямам и искам да попитам все пак някой да ми обясни как става подробно във Фотошоп а аз имам ФотоСтудио 5.5 да видя дали няма да има и там нещо такава за да си направя такава сменяща се картинка. Или да ми препоръчате безплатна програмка която да изтегля и да мога да си правя такива неща  newsm78

Мерси много предварително!!!    bouquet
Вече са ти отговорили,но и аз да си кажа!Говориш за файл в гиф формат.Аз ги правя с Adobe Image Ready.Различните кадри се записват като отделни фреймове,които се анимират.Могат да се използват снимки или кадри от филм(но тогава се добавя и работа с програма за гледане на филми,например BS player),задаваш времето ,за което искаш да сменяш кадрите(фреймовете) и готово.Ето един урок тук .Но там и използвано преливане от един кадър в друг.Когато кадрите са различни картинки е още по-лесно, но не изглежда като филмче, само се сменят през няколко секунди.

Вечерница  и аз ще си кажа препоръките.Дамаянти ти е обърнала внимание за кламера висящ в пространството и за множеството снимки без определена цел.Аз ще добавя  да задаваш сянка на елементите,така че да изглежда по-естествено.Дори залепените елементи в истинския скрап бук са по-испъкнали.А разни копчета,топчета и т.н. имат още по-голям релеф.Ползвай по няколко различни фона в една рамка и работи на слоеве!
Надявам се да не се обидиш,радвам се ,че търсиш помоща ни и се отзовах  bouquet

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 23:51 от petia47

# 31
  • Мнения: 6 472
Много транзит се записвам в новата темичка - утре повече, сега заспивам права Wink


http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/6/149?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F6%2F149

# 32
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Етоооо, ето една и от мен!


Блясъка на слънцето много ли привлича погледа?

# 33
  • Мнения: 6 472
Блясъка на слънцето много ли привлича погледа?

да Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 957
Блясъка на слънцето много ли привлича погледа?

Ами доста,но иначе много добре си подредила снимките;)

# 35
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Знаех си, ще го сменям, ама утре Grinning

# 36
  • Мнения: 6 472
а защо просто не го замажеш с клон стамп newsm78

Аз все пак направих още една Embarassed Като гледам колко народ има в темата май не съм единствената куковица Joy


http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/6/150?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F6%2F150

# 37
  • Мнения: 1 941
Охххх, най-накрая и аз да се включа след крайно слабото ми присъствие в последната тема. ПоНЕЖе отдавна не съм казвала на всички ви колко сте добри, та да ви го напомня  #Crazy Ето нещо, което направих почти спейки, така че Мимс милост  Joy !!!
Лу, печата четка ли е или елемент. Може ли ???  Embarassed

# 38
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

А случайно да сте се возили на влакчето в Морската градина?Wink
Shocked Shocked Shocked

Да на 6-ти коловоз!!!!!!!!!!!!  Joy Joy Joy

Да не би да ни видя или предполагаш?!!  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 715
Добро утро момичета   bouquet

Охххх, най-накрая и аз да се включа след крайно слабото ми присъствие в последната тема. ПоНЕЖе отдавна не съм казвала на всички ви колко сте добри, та да ви го напомня  #Crazy Ето нещо, което направих почти спейки, така че Мимс милост  Joy !!!
Всичко добре, ама нещо не разбирам защо искаш милост от мен??? Joy Wink
Рамката ти е много симпатична, но аз бих сменила синия фон с някакъв по-"раздвижен"... така малко голо ми стои  newsm78 Иначе  Hug

микки много идейно  Hug много ми харесва, само слънцето наистина много привлича, чак имам чувството, че ми свети в очите и не мога да видя добре снимките  Joy

луси SWEET DEAMS много ми хареса, на другата като че ли бих сменила фона  newsm78

лулу  ти си знаеш... и за двете... Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте  Hug
Да се запиша и аз в новата тема. Поздравления!

За съжаление нямам никакво време, защото до 3-4 дни се местим, но след това ще наваксам.
Пожелавам ви приятен ден   bouquet

# 41
  • Мнения: 6 039

А случайно да сте се возили на влакчето в Морската градина?Wink

аууу, 100% си ни видяла и си ни подминала Crossing Arms
как може

# 42
  • Мнения: 6 039
Лу, ето тази е върха, стила страшно подхожда на 2-те диванета
http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/6/149?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F6%2F149

elen@, рамката ти  е прекрасна, все си мисля, че за момчета е по-трудно, ама твоята много ми хареса

кошничката, мно0го е хубава, само не разбрах 1 дете ли е или 2?

микки, да доста привлича,


# 43
  • Мнения: 1 182
Добро утро момичета.До сега правих с изваденото зъбче снимките но никакви идеи не ми идват.Наистина за момченца е по-трудно да се измисли нещо.Ето я:


# 44
  • Мнения: 929
Два дена нямах интернет и днес миго пуснаха и хоп гледам нова тема. Прегледах първо старата и туку-що новата и много ви се радвам на рамките и на вдъхновението което иматеа аз го нямам нещо Sad. Ето две неща от мен и едно въпросче - то е за втората рамка - как да направя снимката на дъщеря ми чернобяла, но искам да изглежда по- добре от това което ми се е получило.

Общи условия

Активация на акаунт