Издайте ми тайната на русото ...

  • 919
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 961
В момента съм с черна боядисана дълга коса, а мисля след 1-2 седмици да бъда с руса и къса коса. До тогава трябва да ми е поизрасла моята си небоядисана тъмнокафява коса, която сега крия под шапка, за да не е много фрапираща разликата боядисани крайща-небоядисани корени  Sick .
Винаги съм била тъмнокоса и там ми е ясно за какво иде реч, но разни думи като "обезцветяване", "матиране" и т. н. са ми доста неясни  Embarassed в смисъл в какъв ред и с какви препарати се постигат. За първия път ще отида в салон, това е ясно, но бих предпочела да поддържам русото след това у дома. Споделете моля, какви марки боя и други продукти и в какъв ред, колко често и т. н. използвате, колко време стоите с тях ... изобщо всичко, което ви помага да се приобщите към блондинското племе  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 313
Вече много се изписа на тема руси коси. Има и две актуални теми по въпроса, така че просто ги прочети.

# 2
  • Мнения: 5 622
 Пробване му е майката....Веднага едва ли ще постигнеш точно какъвто искаш ефект..

И естествено се въоръжи с търпение   bouquet

# 3
  • Мнения: 35 961
Благодаря  bouquet! аз намерих една голяма тема и сега се чудя с постепенно изсветляване на тоновете или с драстична промяна да се заема  Thinking

# 4
  • Мнения: 477
Щом като си решила първо да отидеш на фризьор, там ще решат дали да бъде постепенно изсветляването, докато постигнеш желания цвят. Едва тогава , в къщи може да си правиш корените.
Успех! Hug

# 5
  • Мнения: 1 234
Благодаря  bouquet! аз намерих една голяма тема и сега се чудя с постепенно изсветляване на тоновете или с драстична промяна да се заема  
Аз от черна боядосана коса се направих руса,иначе съм тъмно кестенява.По добре е за косата да стане постепенно,ама аз нямах търпение.Докато се изравни цвета мина половин година,през която си ходех с три нюанса на главата-бяло,русо и рижаво  smile3511
Иначе мога само да ти кажа,че русото ми излиза бая парички на месец  Tired Като се почне-шампоан за руса/боядисвана/тънка коса,кристали,маска,ако не ида на фризьор,а се правя у дома-както искаш ти-и боя,и блондор.....  smile3516По някога като не стане хубаво русо-много често се случва-почва много да ме е яд що не си седя с естествения цвят-нито от бои ще имам нужда,нито от всичките тия специализирани шампоани,балсами и т.н. smile3506Ама пусто русо-много го харесвам FlutterПросто се зареди с нерви и търпение,че си е капризен цвят и няма как да не се поддържа редовно.Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт