Климатик!

  • 1 726
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 207
от 4 години се отопляваме само с климатици и съответно лятото се охлаждаме. Имаме 3 -Мидея. Покрай нас родителите ми и те взеха2 пак Мидея, свекърва ми един пак Мидея. Нямаме никакви оплаквания от марката. Двете ни стаи са северни топлят без проблем, не са замръзвали нито веднъж. Цените им са супер.(от 520 до 650лв за 12-ца)  Не са инвенторни. Едни познати имат също Мидея шумеше доста външното тяло, но се разбра, че не беше монтиран правилно, монтираха го пак и вече нямат проблем. Grinning

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

твърде интересно.  Flutter
Колко се плаща за неверна информация?  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 35
И, аз да добавя, че мъжа ми монтира климатици и ми каза, че Мидея са добри,но Даикин още по добри.Всичко се определя от това какво можеш да си позволиш. Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 3 457
И, аз да добавя, че мъжа ми монтира климатици и ми каза, че Мидея са добри,но Даикин още по добри.Всичко се определя от това какво можеш да си позволиш. Laughing Laughing Laughing
е те двете марки изобщо не могат да се сравняват Peace

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ние си купихме Panasonic също. Инверторен, 12тка. С монтажа струваше 1 300лв.
За да се ориентираш какъв климатик искаш, първо трябва да видиш колко е голямо помещението/ята, после дали искаш да е инверторен (за топло и студено) и разбира се колко пари сте готови да дадете. Ние също се съобразихме с историята на марката. Казаха, че рядко де разваляли, а дори и да се развалят в сервизите поддържат части и бързо ги оправяли.
Успех при избора!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 925
И, аз да добавя, че мъжа ми монтира климатици и ми каза, че Мидея са добри,но Даикин още по добри.Всичко се определя от това какво можеш да си позволиш. Laughing Laughing Laughing
По-точно Мидея са по-скоро боклуци, а Дайкин са добри, както е казала koteto 123 - Не могат да се сравняват   Peace

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И, аз да добавя, че мъжа ми монтира климатици и ми каза, че Мидея са добри,но Даикин още по добри.Всичко се определя от това какво можеш да си позволиш. Laughing Laughing Laughing
По-точно Мидея са по-скоро боклуци, а Дайкин са добри, както е казала koteto 123 - Не могат да се сравняват   Peace

биха били съпоставими, на някакво ниво, ако се касае за обикновени сплит системи.
Но подозирам, че се касае за инверторен Дайкин. В такъв случаи, въобще не може да става реч за сравняване, тъй като управлението на компресора е съвсем различно. И в тоз ред на мисли, не могат да стават сравнения.
Мидеа-та е "боклук", но в момента всичко е изкупено Wink

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 15:49 от Шани

# 22
  • Мнения: 3 457
И, аз да добавя, че мъжа ми монтира климатици и ми каза, че Мидея са добри,но Даикин още по добри.Всичко се определя от това какво можеш да си позволиш. Laughing Laughing Laughing
По-точно Мидея са по-скоро боклуци, а Дайкин са добри, както е казала koteto 123 - Не могат да се сравняват   Peace
а я си изкажи меннието за моя-миналата година те бях питала ,само че имаше един вариянт за 2400 пак японски,но тази го нямаше и затова взехме тзои -препоръчахани го  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 925
koteto 123, не си спомням, за какво става дума ? newsm78
Шани, защото са свършили Тошибите и Мицубишитата
Wink

# 24
  • Мнения: 3 457
koteto 123, не си спомням, за какво става дума ? newsm78
Шани, защото са свършили Тошибите и Мицубишитата
Wink
имаше един панасоник чпонски 2400 беше тогава но убии ме не помня модела-каза че вече не го внясяли и ако го намеря да не му се чудя Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 750
От две години сме с Fujitsu General - инверторен, и съм супер доволна. Разходите за ток намаляха, а вкъщи през зимата беше топло. Това с електрическите радиатори не ставаше. Цената с монтажа беше около 1500 лв.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, защото са свършили Тошибите и Мицубишитата [/b] Wink

точно ти не можеш да се самозалъгваш.. Пределно ясно ти е, каква е покупателната способност на нашенеца Wink

Общи условия

Активация на акаунт