Хайде на млякото, че ей на идва лятото-> 4 част........

  • 18 768
  • 616
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 461
Кисело мляко помага срещу зимните настинки

Едно кисело мляко на ден ще заздрави имунната ви система.
Всяка зима се търсят най-подходящите средства за предпазване от вирусите и настинките, които дебнат на всеки ъгъл. Ваксините, хомеопатичните лекарства и допълнителните витамини са чудесно решение, но има и още едно – киселото мляко.
И не само то, а всички продукти, които съдържат пробиотици.
Това са полезни бактерии, които виреят в някои храни и в собствената ни храносмилателна система. Сред многобройните им “полезности” е естествената стимулация на защитните сили на организма.
Действието им е основно в чревната микрофлора. Смята се също, че пробиотиците влияят и на части от имунната система, но все още лекарите не са открили изцяло влиянието им върху организма.
Изследванията, проведени с 360 души на възраст над 60 години, показват, че пробиотиците намаляват продължителността на зимните болести с 20%.
Изключително добре влияят и на проблеми със стомаха, като в случай на стомашно разстройство, пробиотиците са незаменимо средство за справяне с проблема.
Набавянето на пробиотици в организма е съвсем лесно- трябва да консумирате по едно натурално кисело мляко на ден.
Освен пробиотици, то ще даде на организма ви и необходимия против остеопороза калций

# 31
  • Мнения: 3 647
Хей мацки Hug къде изчезнахте?
Чудя се къде се покрила Виви newsm78
Защо не пишете   bouquet
и Белинеа  ми липсва  и Мони*   Naughty бързо да дадат отчет
 Hug Hug

# 32
  • Мнения: 684
ANGYA имаш ли раздвижване в килограмите newsm78 какво става с теб?
Аз вече мръднах хадолу с килце ooooh! най-накрая!
вчера се наядах като за последно с пресни  картофи с копър
 след ден два ще се претегля
 Hug Hug

Hug Hug HugДано имаш минуси мила  Peace пожелавам ти го от сърце    bouquet

# 33
  • Мнения: 684
Белинеа може да е ангажирана,била е на дерматолог  ooooh! добре че всичко при нея е ОК Hug

# 34
Пак въпрос - какво мислите за тази нова Елена?!?! - има я и 2% - рекламата е - "Колкото повече стои, толкова по-вкусна става"  Shocked

# 35
  • Мнения: 3 647
Пак въпрос - какво мислите за тази нова Елена?!?! - има я и 2% - рекламата е - "Колкото повече стои, толкова по-вкусна става"  Shocked
не съм я пробвала - ако е с по-голям процент на живата закваска наистина може да става по добра със  времето
  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 461
За обяд приготвих една спаначена супа .
Ще хапна без хляб (много ясно)
И час след това ще хапна едни кисело мляко.

# 37
  • Мнения: 3 647
дотук: кафе със канела
-- два броя киви
--едно кисело мляко  с 200грама краставица на таратор
-- една чаена лъжичка сусам с мед и лимон
около 370 Ккал
 Flutter Flutter

# 38
  • Мнения: 684
Пак въпрос - какво мислите за тази нова Елена?!?! - има я и 2% - рекламата е - "Колкото повече стои, толкова по-вкусна става"  Shocked
Peace Peace PeaceМного е добро това мляко пише че е с по-голям % на жива закваска  newsm78 може и да е така имах една купичка която се вкисна..... ooooh! отдавна не съм купувала мляко което да е вкисвало така,както едно време.....ползвай го ще останеш доволна    bouquet  bouquet  bouquet

# 39
Пак въпрос - какво мислите за тази нова Елена?!?! - има я и 2% - рекламата е - "Колкото повече стои, толкова по-вкусна става"  Shocked
не съм я пробвала - ако е с по-голям процент на живата закваска наистина може да става по добра със  времето
  bouquet
Абе май не е точно така, защото пише срок на годност 40 дни.. Аз си правя киселото мляко сама вкъщи и то ако постои повече от 2-3 дни в хладилника (плътно затворено при това), не може изобщо да се яде!!! Та затова питах - сигурно са някакви други бактерии и може да имате инфо  newsm78

# 40
Пак въпрос - какво мислите за тази нова Елена?!?! - има я и 2% - рекламата е - "Колкото повече стои, толкова по-вкусна става"  Shocked
Peace Peace PeaceМного е добро това мляко пише че е с по-голям % на жива закваска  newsm78 може и да е така имах една купичка която се вкисна..... ooooh! отдавна не съм купувала мляко което да е вкисвало така,както едно време.....ползвай го ще останеш доволна    bouquet  bouquet  bouquet
Интересно значи... Ще се пробва това млекце.. Simple Smile)

# 41
  • Мнения: 3 647
lilavetka мила как се справяш с диетката - виждам, че ни четеш но отдавна не си писала
 Embarassed  Hug Hug
roxxy щом е с 40 дена  траиност значи не е много жива закваската
 

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зачетох темата и споделих с колежки... казаха ми, че от млечните продукти се появявал целулит (лекарско мнение). И този път ми секна ентусиазмът...

# 43
  • Мнения: 684
 Party Party PartyДо тук:
закуска-две кафета 3 в 1
1 и 1/2 минерална вода
обяд-салатка(зелена с консерва от риба тон)
 newsm78 мислех да плодувам ама ще си хапна чувствам се нещо гладна Naughty ще внимавам,след вчерашния черешов ден  Thinking
за вечеря нищо не съм измислила bowuu

# 44
  • Мнения: 3 647
Зачетох темата и споделих с колежки... казаха ми, че от млечните продукти се появявал целулит (лекарско мнение). И този път ми секна ентусиазмът...
newsm78 надали е само от киселото мляко - аз преди време така смъкнах доста кг и нямах целулит - сега имам ама се цапотя с "Дева"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт