Мога ли да давам всеки ден каша?

  • 2 177
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 790
Давам й всеки ден каша от почти 2 години. Не виждам да й е навредило нещо. Но тя си я иска кашата и си я яде. По-добре от кремчета и кисели.

# 31
  • Мнения: 2 936

Аз си мисля, че кремчетата от кухнята съдържат предимно захар и нишесте, а не кашите!  Mr. Green Не ми се вярва някак си да стържат пресни плодове...  Joy

 Peace

аз също съм давала каша всеки ден!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 963

Всеки ден й давам за закуска.Много си я харесва  Peace


Аз си мисля, че кремчетата от кухнята съдържат предимно захар и нишесте, а не кашите!  Mr. Green Не ми се вярва някак си да стържат пресни плодове...  Joy


В нашата кухня стържат,виждат се с просто око -ябълки,круши и т.н.  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Давате ли всеки ден каша?Според моето педи било вредно newsm78,но оставам с впечатлението,че тук сте на друго мнение.Аз лично предпочитам кашата пред кисела и ми се иска да я давам всеки ден.
Защо е вредно?
Нали така си набавя нужните вещества от зърнените култури?Аз давам каша всеки ден.

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
А защо да не може?Аз също давам каша всеки ден.

# 35
  • Мнения: 2 908
Ние сме недоносени и бяхме на долна,дори под долна граница като килца,откакто почнах да давам всеки ден каши,вдигна килата драстично и сега излязохме при тегленето  на горна граница за възраст-докторката не можеше да го обясни.Е,сега редувам с кисел или давам само в събота и неделя каша.Освен това забелязвам че като си изяде половината от нужното количество и не иска да яде повече-тя ако не е калорична дали ще я засища така?А кисела го изяда до край.Друг е въпроса че правя домашен кисел,купените са си чиста проба химия.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
А кисела го изяда до край.Друг е въпроса че правя домашен кисел,купените са си чиста проба химия.
Моля те,дай рецептата как правиш дамашен кисел.Купените са си наистина чиста химия.Преди седмица купих един кисел на Биосет,направих го и при сипването в бурканчета на плота падна една голяма капка.Казвам ви,след десетина минути престой/докато затворя бурканчетата и поразтребя малко съдовете на плота/ въпросната капка беше оцветила плота,търках с гъба и веро и едвам излезна това петно-направо ми боядиса плота.Чудех се въобще да го давам ли на малкия...

# 37
  • Мнения: 209
Аз всеки ден давам каша и не виждам нещо вредно. Дъщеря ми не е дебела, за да подкрепя мнението, че кашите "напомпват" Laughing
А най-много и харесва кашата, когато и я пасирам с банан. Wink
Предпочитам за закуска да и давам каша, отколкото попара например.

# 38
  • Мнения: 5 362
Може. Но аз не го правех. Редувах каша и кисел.
Peace
И аз така ги давах.

# 39
  • Мнения: 8 505
Аз давах.Разреждах я с плодово пюре.

Общи условия

Активация на акаунт