Индивидуални способности

  • 2 628
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Имате ли способности, с които изпъквате и можете да съберете очите на някой?
Фокус с карти? Да си оближете веждите? Правите шпагат?
Хайде, изпъкнете!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Имам леден глас, при звука на който увисват части...

(ползвам го само при нужда)

Същият е и с разновидност змийско съскане.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имате ли способности, с които изпъквате и можете да съберете очите на някой?
Фокус с карти? Да си оближете веждите? Правите шпагат?
Хайде, изпъкнете!


Сега Бу ще ти скочи: Ти търсачка нямаш ли? А гълташ ли?

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Хаха. А уж не четяла пошли женски списанийца...

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Като вляза в някоя стая и приковавам вниманието на всички Simple Smile Само тия дето са с гръб малко по-късно  Mr. Green

Понеже съм голяма жена, с рошава коса и винаги усмихната, малко шумна дори понякога...

Напоследък ми казват, че като вляза аз и слънцето изгрява Simple Smile  bowuu

Бу, ДЕ_ВАня, бъдете сериозни! Човекът се интересува Simple Smile Отивайте да упражнявате шпАгата Simple Smile И да си връзвате езика на фунийка /за това май имаше отделна тема/

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха. А уж не четяла пошли женски списанийца...

Защо ми е да ги чета? Достатъчно е, че чета Тони. Пак не в контекста на твоята тема Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 622

Релефът ми е добре изпъкнал на някои места  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 27 524
Правя шпагат. Плюя със слюнчените жлези под езика, като лейка, надалеч. Оплитам си лактите и си прокарвам главата между тях.

# 8
  • София
  • Мнения: 392

Релефът ми е добре изпъкнал на някои места  Mr. Green
Нос като френски ключ ли, що ли ?

# 9
  • Мнения: 5 622

Релефът ми е добре изпъкнал на някои места  Mr. Green
Нос като френски ключ ли, що ли ?

И това, ако щеш  Joy

# 10
  • Мнения: 7 114
Мога да плюя като ламя по ламите  bowuu

# 11
  • София
  • Мнения: 392
Мога да плюя като ламя по ламите  bowuu
С огън ? А в какъв цвят е пушека ?

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мога да жонглирам с три топки.
Децата се впечатляват...

# 13
  • Мнения: 2 792
 Ужасно гръмогласна съм, не е нужно общуващия с мен да е в същата стая за да ме чуе, дори и в същата къща ако съм ядосана, ама май не става дума за такова изпъкване  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 080
Изпъквам с това ,че с нищо не изпъквам .

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много се усмихвам. И пея добре.

# 16
  • Мнения: 5 622
Ужасно гръмогласна съм, не е нужно общуващия с мен да е в същата стая за да ме чуе, дори и в същата къща ако съм ядосана, ама май не става дума за такова изпъкване  Rolling Eyes

А аз като си говоря, другите мислят, че им се карам  hahaha

# 17
  • Мнения: 5 577
Явно имам способността да предразполагам хората, защото макар, че не мога да им помогна с опитен съвет, не спират да ме търсят да ми споделят и да ми говорят. На мен ми е кеф, няма проблеми, ама се чудя - защо точно на мен?

# 18
# 19
  • Мнения: 5 622
Явно имам способността да предразполагам хората, защото макар, че не мога да им помогна с опитен съвет, не спират да ме търсят да ми споделят и да ми говорят. На мен ми е кеф, няма проблеми, ама се чудя - защо точно на мен?



Щото не знаят, че ще ги издъниш после   Laughing

# 20
  • Мнения: 5 468
хахахаха..., каква весела тема, БУБИК Peace

# 21
  • Мнения: 5 577
А не знаят бе, знаят и още как.  Blush

Тъкмо щях да кажа това, че освен че не мога да ги консултирам, се е случвало и да ги издъня яко, но пак ме търсят за какво ли не (от обикновенни битови проблеми до сериозни изневери и разводи). Има нещо у мен явно.

Един клиент на работа дойде да си купи химикал, и си разказа всичко, разни неща дето  Crazy

# 22
Всички ми казват,че имам интересен смях и че не са чували друг такъв.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Мога да мяуча като разгонена котка, миналото лято открих този си талант, и често по това време на годината под прозореца ми има един-двама котака тъжно гледащи нагоре.  

# 24
  • Мнения: 5 468
Мога да мяуча като разгонена котка, миналото лято открих този си талант, и често по това време на годината под прозореца ми има един-двама котака тъжно гледащи нагоре.  
Пази се някой от тях да не те докопа някой път Joy.

# 25
  • Мнения: 1 299
Всички казват, че смехът ми е заразителен....

# 26
  • Мнения: 2 768
мога да си лапам юмрука  Rolling Eyes до там са ми цирковите заложби

# 27
  • София
  • Мнения: 1 105
Мога да мяуча като разгонена котка, миналото лято открих този си талант, и често по това време на годината под прозореца ми има един-двама котака тъжно гледащи нагоре.  
Пази се някой от тях да не те докопа някой път Joy.

Да, тогава има вероятност всички да ме чуят как мяуча...жално.
 Joy

# 28
  • Мнения: 4 585
Мога да жонглирам с три топки.
Децата се впечатляват...
С две топки е достатъчно.
Мъжете се впечатляват...

# 29
  • Мнения: 1 299
мога да си лапам юмрука  Rolling Eyes до там са ми цирковите заложби
Това и аз го мога...впечатлява мъжете.... Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 5 622
мога да си лапам юмрука  Rolling Eyes до там са ми цирковите заложби
Това и аз го мога...впечатлява мъжете.... Rolling Eyes

Щото си мислят" "Ей, тая може два да ги лапне и да свирне"  Joy

# 31
  • Мнения: 27 524
Плача като новородено бебе с дръжка от жълтурче/глухарче.

# 32
  • Мнения: 5 577
а сетих се още нещо, с което съм събирала очите на хората - обаче трябва да се види лично.

Като си стисна юмрука и си стегня кокълчетата на пръстите, жилите ми се обръщат супер гадно.  Sick Минават чак на съседните кокалчета, мъжо го забеляза като играехе карти веднъж. ОТтогава карам разни хора да опитат - на друг не му стигат жилите до съседните кокълчета. Ама е гадно, бррр

# 33
  • Мнения: 3 537
Ужасно гръмогласна съм, не е нужно общуващия с мен да е в същата стая за да ме чуе, дори и в същата къща ако съм ядосана, ама май не става дума за такова изпъкване  Rolling Eyes

А аз като си говоря, другите мислят, че им се карам  hahaha
Не сте единствени, и аз съм така...  Mr. Green , но не го правя нарочно, за мен си говоря нормално ,а и просто не се усещам Rolling Eyes
Друго ?! - ами много са ми гъвкави пръстите на ръцете,особено на лявата , като ги разгрея почти си допирам кожата като ги огъна наобратно....мъжа им много мрази да го правя Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 1 105
а сетих се още нещо, с което съм събирала очите на хората - обаче трябва да се види лично.

Като си стисна юмрука и си стегня кокълчетата на пръстите, жилите ми се обръщат супер гадно.  Sick Минават чак на съседните кокалчета, мъжо го забеляза като играехе карти веднъж. ОТтогава карам разни хора да опитат - на друг не му стигат жилите до съседните кокълчета. Ама е гадно, бррр

Снимай и пусни снимка Grinning

# 35
  • Мнения: 5 577
Значи - опита е следния (сега опитах, обаче съм с ноктопластика и пречи, не мога чак да ги кача на другия кокал, преди ставаше).

Свивате юмрук и "напъвате" горните кокалчета и едни тънки жилки се показват. Стискате на макс. Моите се качваха на съседния кокал, друг?

# 36
  • Мнения: 1 273
За нищо не се сещам.
Моя мъж се впечатли веднъж, от това че мога да си сложа палеца на крака върху съседния пръст  Joy. Той не можел.
Не знам обаче за другите хора как е  newsm78

ПС. Свивам юмрук, напъвам  Simple Smile, ама никви жилки не се показват  Crazy

# 37
  • Мнения: 604
Мога да ... имитирам гласа на Лили Иванова /пеещия й глас/ Simple Smile)
И мога а си правя дупка в рамото с едно леко изместване на ключицата /преди се виждаше много ясно, а сега, кат са окръглих трябва да се пипне, за да се разбере за дупката  Embarassed/
Инак се подреждам в списъка на добрите слушатели, съветници, свирачите на тревичка, гръмогласните, заразително смеещите се и душите на компании Simple Smile) но вече ставаме групово индивидуални направо Simple Smile) Crazy

# 38
  • Мнения: 4 447
Мога да жонглирам с три топки.
Децата се впечатляват...

А със две и една пръчка  newsm53

Аз със езика мога едно вълнообразно движение,мъжете мнооого се впечатляват, но само моя може да опитва от фокусите на тоз език мой Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 39
  • в Низината
  • Мнения: 705
Мога да правя мост от право положение, имам много нежен глас, а също съм и голяма актриса.

# 40
  • Мнения: 293
О, hey ya ме подсети за тайния ми талант - к'вит щеш котаци докарвам, години практика, все пак Blush

И мога да намигам само с единия клепач (левия конкретно, моето ляво Simple Smile ).
Ама без да помръдвам други мускули! Не можете, гаранция.

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мога. И с двата мога. Мога и да си сгъвам пръстите на ръцете на цвете, все едно един върху друг да го огъна, но така, че върха на всеки пръст да докосва кокалчето на този през един - безименния на показалеца и кутрето на средния. Никой друг не го е правил пред мен а много са опитвали. Иначе всеки настоява, че може да го направи, но не съм виждала друг да успее да си докосне кокалчетата с върховете на пръстите. Мога (това е малко петъчно) само с уста да направя от банан перфектна скулптура на мъжки член... Но това е френдс онли. И шпагат мога да правя което е завидно с моята физика, но иначе не го смятам за нещо особено. И голяма атракция ми е пеенето, особено на опери разни. Мда.

# 42
  • Мнения: 5 468
Ако река, мога да надебелея с 15 кг за един месец Peace.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Повдигам си веждите поотделно. Мога и в бърза последователност.

# 44
  • Мнения: 4 473
Ако река, мога да надебелея с 15 кг за един месец Peace.

Ама да си биеш два шамара, не можеш.  Mr. Green А, на бас?! Whistling

Моите способности ще ви ги спестя.

# 45
  • Мнения: 488
Мога да си оплитам краката три пъти.
Мога да си обръщам клепачите.
Мога да лая като истинско куче заедно с виеене, (порода Доберман).
Имитирам полицейска сирена без проблем.
Мога да имитирам и смехове Simple Smile - Например на Калин от Вип Брадър, и него научих добре  Joy.
Умея и фокуси с уста Simple Smile Пример - Да преобръщам запалена кибритена клечка с езика си.
И още неща ,но сега не се сещам Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7 114
Мога да плюя като ламя по ламите  bowuu
С огън ? А в какъв цвят е пушека ?
С обилна струйка от течности и други секрети.  Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 3 099
С леден поглед... когато съм зла (а аз по принцип не съм) Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 299
От прочетеното до тук мога само да обобщя - всеки луд с номера си...а някои с цяла прграма:

Мога да си оплитам краката три пъти.
Мога да си обръщам клепачите.
Мога да лая като истинско куче заедно с виеене, (порода Доберман).
Имитирам полицейска сирена без проблем.
Мога да имитирам и смехове Simple Smile - Например на Калин от Вип Брадър, и него научих добре  Joy.
Умея и фокуси с уста Simple Smile Пример - Да преобръщам запалена кибритена клечка с езика си.
И още неща ,но сега не се сещам Simple Smile


 Joy

# 49
  • Мнения: 154
Самочувствието ми се почувства ужасно зле... след темата с езика на фунийка, сега и това...  Tired

# 50
  • Мнения: 4 585
Мога да напиша две до десетцифрени числа едно под друго и под тях да напиша произведението им, без да записвам междинните резултати.

# 51
  • Мнения: 2 768
Мога да напиша две до десетцифрени числа едно под друго и под тях да напиша произведението им, без да записвам междинните резултати.

Уау! Достойно за възхищение!  Grinning
Моят мъж така ме спечели, реши ми задачите по геометрия за годишна оценка в 10-ти клас  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 677
Ета, 15 години заедно ли значи това?
Е на тва му викам способност  Peace

# 53
  • Мнения: 2 768
Ета, 15 години заедно ли значи това?
Е на тва му викам способност  Peace


мхм, тамън толкоз  Grinning

дай боже всеки му!  Peace

# 54
  • Мнения: 696
Ако река, мога да надебелея с 15 кг за един месец Peace.

 rotfImbo

# 55
  • Мнения: 3 423
53 отговора. И никому не хрумна
да пита автора за неговите пък
изпъквания. Е, авторе, какво можеш?

# 56
  • Мнения: 1 100
Имам способността да влизам под кожата на хората, ако си поискам.
Също така мога да се разплача когато искам,
да кихам, кашлям, припадам и тн..
Това са уменията, които всяка жена трябва да притежава.  Wink

# 57
  • Мнения: 3 835
Тони, виж какво сега! Мислих, мислих, и нищо не измислих!!!!!! Mr. Green Май не владея такива индивидуални способности! Ама, ако искаш да се видим очи в очи, да мъ изпиташ, току виж си открил някоя. Mr. Green Heart Eyes Joy

# 58
  • Мнения: 5 468
teo7777, срамота, срамота... ще се жени човека съвсем скоро Crazy Naughty.

# 59
  • Мнения: 3 835
teo7777, срамота, срамота... ще се жени човека съвсем скоро Crazy Naughty.

Малеееее, много си бърза!!! Кога си пуснах поста, кога ме застреля! Mr. Green

# 60
  • Мнения: 3 674
Свиря на пиано.. Rolling Eyes /ако се смята това за способност... newsm78  /... и като дойдат  гости в нас все ме тормозят да им свиря...Sunglasses А то не винаги човек е на кеф. Понякога пианото  не го отварям ...с седмици....Tired

# 61
  • Мнения: 5 370
Ужасно гръмогласна съм, не е нужно общуващия с мен да е в същата стая за да ме чуе, дори и в същата къща ако съм ядосана, ама май не става дума за такова изпъкване  Rolling Eyes
Две станахме. Когато аз почна да говоря по джиесема, по Скайп или по стационара, мъжът ми демонстративно излиза от стаята, ако преди това сме били заедно. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 877
Вж. темата за разсеяността. Там изпъквам.

# 63
  • Мнения: 5 370
Свиря на пиано.. Rolling Eyes /ако се смята това за способност... newsm78  /... и като дойдат  гости в нас все ме тормозят да им свиря...Sunglasses А то не винаги човек е на кеф. Понякога пианото  не го отварям ...с седмици....Tired
Хех-и аз свиря. Heart Eyes
Но не съм посядвала от години, може би...освен това пианото ми си е у дома, при мама и тати....като си построя къщя, ще си го взема.
Това Черни и Лемоан-'ептен ги забравих. ooooh!

# 64
  • Мнения: 7 723
Мога да си хвана двете ръце отпред,
 и без да ги пускам да си ги прехвърля над главата отзад...  Grinning

# 65
  • Мнения: 3 447
Мога да правя кръстосан лотос и разни други идиотщини с ръцете и пръстите.

# 66
  • Мнения: 3 674
Свиря на пиано.. Rolling Eyes /ако се смята това за способност... newsm78  /... и като дойдат  гости в нас все ме тормозят да им свиря...Sunglasses А то не винаги човек е на кеф. Понякога пианото  не го отварям ...с седмици....Tired
Хех-и аз свиря. Heart Eyes
Но не съм посядвала от години, може би...освен това пианото ми си е у дома, при мама и тати....като си построя къщя, ще си го взема.
Това Черни и Лемоан-'ептен ги забравих. ooooh!

Faithless..и ти ли пианистка... Joy Супер!  PeaceАз класика не съм свирила от години...срамота е..Blush И моето акустично пиано си е  БГ...в апартамента на бившия ми...  #Crazy Явно го е искал за да му напомня за мен... Joy Много голямо е и нямаше как да го взема тук.... hahahaта му го оставих...

Купих си Клавинола...почти като акустично е ...а и малко място заема в хола..http://img510.imageshack.us/img510/5765/p1010042kx5.jpg

А за Черни...оооххх, то него го свирих в детските си  години....Тези негови етюдчета за загряване на пръстите... hahaha бяха  си ужас... Crazy



# 67
  • Мнения: 4 138
стига с тия пиана, че се потрисам. принуждаваха ме да ходя на уроци, а аз исках да тренирам скокове във вода. мога да свиря, ама не мога да плувам.

мога да си обръщам клепачите на очите, мога да мърдам с уши, без да движа други мускули на лицето. чакам детето да стане на годинка и почвам да го уча. засега само може да плюе и да се плези.

# 68
  • Мнения: 1 775
Мога да си скрия ирисите на очите (вижда се само бялото), като в същото време си гълтам бузите и си затварям ноздрите. Изглежда гадничко.

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
стигам си носа с език .... и правя смешни гримаси ... но истината е, че откакто съм напълняла съм още по- забележима

# 70
  • София
  • Мнения: 392
Мога без ръце така да си извия носът на една страна, че да си запуша ноздрата. На другата страна хич не става  Cry

# 71
  • Мнения: 4 371
Мога да вия като кучето на сестра ми, двете сме страхотен дует Laughing

Като вляза в някоя стая и приковавам вниманието на всички Simple Smile Само тия дето са с гръб малко по-късно  Mr. Green
Понеже съм голяма жена, с рошава коса и винаги усмихната, малко шумна дори понякога...
Напоследък ми казват, че като вляза аз и слънцето изгрява Simple Smile  bowuu
Ей, Кроасанийке, липсваш ми Hug

# 72
  • Мнения: 22
мога да ви 4ета бисерите по цели ве4ери,докато не заспя пред компа

# 73
  • Мнения: 3 835
мога да ви 4ета бисерите по цели ве4ери,докато не заспя пред компа

А, това вече си е индивидуална способност! Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт