Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 472
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 295
Честита ни поредна тема!

На единия акаунт направих 17,77. Отворих коктейла, но нищо не ми даде. После опитах с 'фокус-мокус', но и там нищо. Има ли някой, който е минал това?  newsm78

Aми всъшност като направиш 7,77 или завършващо на толкова ти се отваря играта "Фокус мокус". Отворена ли е при теб?

Да, отворих я на 7,77, но бях останала с впечатление, че на всеки 3 седмици ще има нещо ново.....

# 31
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да ви питам-на томболата имате ли всички награди или само десетина?Най-сетне си събрах бубите да играя на томболата и сега ми го няма това,за което исках да играя!  Thinking Дали пък скоро няма да си имаме нови подаръци....
Аз исках да играя на томболата, но като гледам там останали по 3-4 неща  newsm78 или ще има нови, или не знам и аз  newsm78

# 32
  • Мнения: 990
Ами понеже аз съм с френското меню на сайта и на томболата ми изписа, че от 21 май, ще има нещо ново вместо Томболата, ще се казва File d'attente, аз си го превеждам като "Опашка от чакащи", не знам на английски как ще го преведат, но до тогава подаръците, които са за Томболата ще бъдат до изчерпване на количествата Simple Smile Така, че ще чакаме понеделник, да видим каква ще е новата зарибявка Wink

# 33
  • Мнения: 419
Здравейте да ви се похваля и аз.С единия си акаунт играх на играта за 5бубс и ми даде 10!....Стигнах 7,77 бубс и ми се отвори тайната игра!
На това с триенето на подаръци или няма налични или нищо не печеля.На томболата също!Вчера опитах и в магазина,ама пак нямах късмет!
Но иначе сайта е голяма зарибявка!

# 34
  • Русе
  • Мнения: 278
Ох голяма съм гъба  Embarassed Постнах мнението в старата тема...
Да си кажа де, че самолета много щедър беше  hahaha Joy

# 35
  • Перник
  • Мнения: 277
Как може на единия акаунт да не ми се отварят игрите,а на другите да са светкавични направо  Laughing Де да бяха и толкова светкавични наградите   Wink  ,а то са толкова стиснати днес.
Сигурно трябва да чакам до 23.00 ч ,за да си изиграя днес тоя акаунт.    Close

# 36
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а 4естита сексуална тема и от мен
 много секс и игри ви пожелавам и в настоящата седмица Simple Smile  Wink Sunglasses
абе я кажете само аз ли съм такъв карък - играя ве4е 60 дни - ни подарък ни нищо  Cry

# 37
  • Spain
  • Мнения: 3 750
може ли да ми каже някои в http://www.misteuro.org къде то4но мога да си купя макс пак ?

# 38
  • Мнения: 393
Някой ще ми отговори ли на въпроса ...  Cry за трифорса !

# 39
  • Мнения: 20
Здравейте, на всички чак днес открих тази темичка и много се зарибих. Знам че задавам тъп въпрос но точно как да си напиша адреса? newsm78

# 40
  • Мнения: 6 155
а 4естита сексуална тема и от мен
 много секс и игри ви пожелавам и в настоящата седмица Simple Smile  Wink Sunglasses
абе я кажете само аз ли съм такъв карък - играя ве4е 60 дни - ни подарък ни нищо  Cry


Не си само ти  Cry

# 41
  • Мнения: 197
Здравейте, на всички чак днес открих тази темичка и много се зарибих. Знам че задавам тъп въпрос но точно как да си напиша адреса? newsm78
На шестия ден те пита за адреса ти.

# 42
  • Мнения: 20
Мерси за отговора но как точно да напиша адреса на английски? Embarassed

# 43
  • Мнения: 197
На латиница.Пита те за град-пишеш Sofia или от където си,пита те за адрес-пишеш си K-s"...........",bl.   ,vh.    ,ap.   

# 44
  • Мнения: 20
Много мерси точно това ме интересуваше.

Общи условия

Активация на акаунт