Ходите ли на дискотека?

  • 6 336
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
След малко тръгвам. Има ли желаещи да ме придружат  Laughing

# 16
  • Мнения: 223
Аз обожавам да танцувам и ми се случва поне веднъж в месеца да отидем на бар,дискотека или кръчма...оставяме детето на баба и дято и излизаме с приятели..честно да си кажа,,нещо напоследък ми харесва повече на кръчма..механа и т.н.отпускам се повече newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 2 161
....В дискотека се чувствам като педофил - всички около мен са на около 16 години и отиват за бърза свалка. Не благодаря   Stop А и не харесвам хаус или техно музика.


 Именно smile3521

# 18
  • Мнения: 95
Не  ходя на дискотека. Чувствам се като лелка сред пуберите. Предпочитам тихите местенца - ресторанти, механи...

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Имам чувството, че съм станала като пенсионерка -да си легна рано рано в леглото и да се наспя  Sad,вече само това ме интересува.
И аз съм така,какво да се прави,вече не ме влече....но навремето съм ходила за двама Blush

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 207
Не съм ходила на дискотека поне една година. Просто няма с кой, всички вече имат деца или пък са бремени. А толкова много ми се излиза. Обожавам да танцувам и детето, има кой да гледа доста добре (майка ми). Но скоро смятам да организирам едно диско

# 21
  • София
  • Мнения: 1 511
Ходим на диско поне 2 пъти в месеца,а на ресторант всяка седмица.
Досега не се е случвало която и да е от бабите да ме извика,защото детето не иска да яде или спи с нея! Да чукам на дърво в това отношение нямам проблем.

Не ми пречи,че много от посетителите са под 16-годишна възраст! Mr. Green
Ние се забавляваме без значение дали сме с пенсионери или с деца.  Grinning

# 22
  • Мнения: 209
Имам чувството, че съм станала като пенсионерка -да си легна рано рано в леглото и да се наспя  Sad,вече само това ме интересува.
И аз съм така,какво да се прави,вече не ме влече....но навремето съм ходила за двама Blush
Еххххх и аз до едно време ходих като за двама и може би затова сега правя това упражнение по-рядко(то и писва), но понякога имам такова желание и енергия за танци,че не се удържам!
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44Но като отидем в дискотеката и като наскачат малките "тупалки",както ги нарича мъжо , желанието ме напуска....понякога имам чуството,че съм в публичен дом за малолетни!   /а съм едва на 23/

# 23
  • Мнения: 1 233
Ходим когато си поискаме и стоим колкото си искаме.

И ние така. Оставям детето при майка ми в събота и неделя.

# 24
  • Мнения: 765
....В дискотека се чувствам като педофил - всички около мен са на около 16 години и отиват за бърза свалка. Не благодаря   Stop А и не харесвам хаус или техно музика.


 Именно smile3521
Извинете , ама кои дискотеки посещавате ? Аз не срещам непълнолетни по заведенията  Thinking , но може да съм пропуснала .
По темата - излизаме често , посещаваме определени места от години - в София има 5 заведения които стават , според мен  . Детето промени начина ни на живот , но не сме се затворили в къщи - веднъж седмично викаме бавачка , ако няма баба под ръка и се забавляваме до зори  Grinning . Такъв тип хора сме . Имам приятелка - не излизат , не им липсва нощният живот , то си е до характер - аз не мога да си представя да си седя  в къщи - не е в стила ми на живот .

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Барбалекс, в София поне докато живеех там беше друго. Хората отиват на дискотека да се забавляват, танцуват и да си направят купон.
Тук съм ходила малко и не ми харесва, точно защото от малки полуголи копия на фолк певици, ми става неудобно. Те отиват за се забавляват, а да се огледат, да видят кой какъв jsm има и какви цигари пуши. Много ефтинджак го раздават мацетата и за това не ходя.

# 26
  • Мнения: 765
Барбалекс, в София поне докато живеех там беше друго. Хората отиват на дискотека да се забавляват, танцуват и да си направят купон.
Тук съм ходила малко и не ми харесва, точно защото от малки полуголи копия на фолк певици, ми става неудобно. Те отиват за се забавляват, а да се огледат, да видят кой какъв jsm има и какви цигари пуши. Много ефтинджак го раздават мацетата и за това не ходя.
Май си права - тук се излиза , за да танцуваш и да се забавляваш , контрола е по-голям за непълнолетните , а и да не забравяме , че е скъпо и дечурлигата са ограничени и по този начин  Wink

# 27
  • Мнения: 1 813
....В дискотека се чувствам като педофил - всички около мен са на около 16 години и отиват за бърза свалка. Не благодаря   Stop А и не харесвам хаус или техно музика.


 Именно smile3521
Извинете , ама кои дискотеки посещавате ? Аз не срещам непълнолетни по заведенията  Thinking , но може да съм пропуснала .

Не си ги разпознала,че са непълнолетни.Има някои,които добре се "маскират"  Crazy

# 28
  • Мнения: 765
....В дискотека се чувствам като педофил - всички около мен са на около 16 години и отиват за бърза свалка. Не благодаря   Stop А и не харесвам хаус или техно музика.


 Именно smile3521
Извинете , ама кои дискотеки посещавате ? Аз не срещам непълнолетни по заведенията  Thinking , но може да съм пропуснала .

Не си ги разпознала,че са непълнолетни.Има някои,които добре се "маскират"  Crazy
И това го има - но за да се маскираш добре на 14-15 г. и да влезеш в Ялта , Червило , Ескейп , Бедрум и т.н значи там ти е мястото  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 537
Предпочитаме и двамата с мъжа ми да ходим на кръчма.Спокойствие му е вече майката, какви ти дискотеки.....така съм отвикнала от силната музика, че последния път когато ходих след като се прибрахме цяла нощ не съм спала, гърмеше ми и ми кънтеша главата ужасно Sick Всичко с времето си според мен, аз си предпочитам кръчмичката. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт