гинеколог в Стара Загора

  • 194 093
  • 399
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте мили мами.Някоя от вас  може ли да ми каже нещо за Антония Дякова-кабинетът и е в бивша детска поликлиника.Мисля да ходя при нея,защото ми я препоръчаха,но ме интересуват и други мнения.И ако имате телефонния и номер,ще съм ви много благодарна ако ми го кажете. Simple Smile

Лекарката се казва Антоанета Дянкова и освен там работи и във Българо-Германския Център. Аз със пъврата си бременност ходих тя да ми пуска изследванията, тогава не останах с лоши впечатления от нея, но сега в началото на бременноста като отидох при нея се оказа, че аз говоря повече от нея а тя ми мълчи насреща. И от тогава спрях да ходя при нея. Телефонът и го имах но преди няколко дни го изтрих.

# 151
  • Мнения: 2 122
Здравейте мили мами.Някоя от вас  може ли да ми каже нещо за Антония Дякова-кабинетът и е в бивша детска поликлиника.Мисля да ходя при нея,защото ми я препоръчаха,но ме интересуват и други мнения.И ако имате телефонния и номер,ще съм ви много благодарна ако ми го кажете. Simple Smile

братовчедка ми ходи при нея и не успя да диагностицира бебето с Даун, с което беше бременна  Tired

# 152
Какво ви е мнението за д-р Станимир Ангелов? newsm12 Много ви моля да кажете wavey Успех на всички!

# 153
  • Мнения: 449
Не съм го чувала  newsm78 Да не е някой млад?

# 154
  • Мнения: 1
                              Д- р Татяна Гидикова!
   Първата ми бременност беше леко проблемна, но Д- р Гидикова беше изключително внимателна и ми помогна много. Раждането ми беше трудно, преносвах,нямах разкритие, момченцето ми беше доста едричко- 4.150, но Д- р Гидикова отново беше на висота, дори и в условията на държавната АГ.Пет години след това все си бях при нея- ранички, спирали, цитонамазки, консултации...страхотно отношение и професионализъм!                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Сега съм бременна за втори път Simple Smile Simple Smile и познайте при кой  лекар съм-    Laughing. Дано всичко да е наред до края.   
        Благодарни сме на Д-р Гидикова!!!                                                                               

# 155
И аз не съм доволна от Мария Ангелова #2gunfire.     Преместих се при Антоанета Дянкова и там съм много по-доволна. Макар , че наистина доста мълчи. Трябва все да я питаш, а то в даден момент става малко неловко.  Blush

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз не съм доволна от Мария Ангелова #2gunfire.     Преместих се при Антоанета Дянкова и там съм много по-доволна. Макар , че наистина доста мълчи. Трябва все да я питаш, а то в даден момент става малко неловко.  Blush

И защо трябва да е така след като има доктори от които ти не можеш да вземеш думата!!!

# 157
  • Мнения: 15
Може ли да споделите защо не сте доволни от Мария Ангелова?
Аз се записах при нея да ми следи бременността по Касата и ме заинтригувахте.
Ако искате може и на лични!

# 158
  • Мнения: 34
Здравейте!
Искам да ви попитам какви са отзивите за гинеколозите в АГ клиниката Ния-Мед?
Налага ми се да прекъсна бременността и мисля да е там.Не съм от Стара Загора и незнам нищо за лекарите.В Интернет прочетох,че гинеколозите които работят там са д-р Иванов,д-р Салджийска и д-р Христов.Моля ви ако знаете нещо за тях ми пишете.И ако някой е правил аборт там нека сподели мнението си.Предварително благодаря!

# 159
  • Мнения: 7 201
Искам да ви попитам какви са отзивите за гинеколозите в АГ клиниката Ния-Мед?
....
В Интернет прочетох,че гинеколозите които работят там са д-р Иванов,д-р Салджийска и д-р Христов.Моля ви ако знаете нещо за тях ми пишете.
Имам лични впечатления от д-р Христов.Много е внимателен и как да се изразя "земен" човек.Препоръчвам го! Peace

# 160
  • Мнения: 1 186
Искам да ви попитам какви са отзивите за гинеколозите в АГ клиниката Ния-Мед?
....
В Интернет прочетох,че гинеколозите които работят там са д-р Иванов,д-р Салджийска и д-р Христов.Моля ви ако знаете нещо за тях ми пишете.
Имам лични впечатления от д-р Христов.Много е внимателен и как да се изразя "земен" човек.Препоръчвам го! Peace
аз подкрепям Д-р Салджийска,по простата причина че тя е моя гинеколожка от доста години,специалист в професията си, много приятна и отзивчива жена Peace.....(искам да допълня,че това са впечетления и препоръка - а не реклама)
Дано съм била полезна Peace

# 161
  • Мнения: 34
Здарвейте!Някой знае ли къде мога да се прегледам при д-р Николай Христов освен в частната АГ клиника Ниа-Мед?

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здарвейте!Някой знае ли къде мога да се прегледам при д-р Николай Христов освен в частната АГ клиника Ниа-Мед?

Ти можеш да отидеш там при него със направление от личната лекарка. Те работят със здравната каса.

# 163
  • Мнения: 34
Д-р Христов няма договор със здравната каса.

# 164
  • Мнения: 79
Д-р Христов е много добър лекар, но не мога да кажа същото и за Иванов. Миналата година ме караше да правя аборт, защото плодния сак не бил разположен правилно. Добре, 4е не го послушах...

Общи условия

Активация на акаунт