? за памперсите и морето

  • 3 009
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Повечко информация за памперсите за плуване. Ние ползваме редовно такива като ходим на басейн. Без тях в басейна не ни пускат,правила.
Едната цел на тези памперси е, да задържат акото да не падне в басейна или в морето.
Другата цел е, като се намокрят, да не тежат и ограничават движението на малкото, както би станало с обикновен памперс. Поради тази причина са специално направени да са по-малко абсорбиращи.
Нямат за цел да задържат пишкането, то си излиза в басейна или морето.
Направени са красиви, с картинки, за да могат да се ползват направо като бански  Peace
За еднократна употреба са.
Аз лично на плажа предпочитам обикновени бански и без памперс, а като сме на басейн слагам специалните памперси, за да няма гафове  Wink

# 16
  • Мнения: 24 467
Благодаря за информацията. Ще пробваме. Разбира се само за плажа, иначе сме си с памперсите с животните  Laughing

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
По принцип не мисля да водя малката на плаж поне до три години, заради силното слънце, така постъпих и с големия. А дотогава мисля да не е вече с памперс.
Иначе са голи.

  Извинявай,ама това са пълни глупости.Водихме ги от бебета-просто стояхме до 10:30 максимум и вечер след 16:30.Слънцето не е силно,навалицата не е голяма-не смимали никакви проблеми. Peace

# 18
  • Мнения: 24 467
Да, аз дори собственото си тяло не пека в интервала между 10.30 и 16.00 часа /имам достатъчно количество бенки и внимавам много/, какво остава за бебе и батко му котарак. Затова не обсъждам тук дали ще ходим или не на плаж, тъй като сме решили да ходим в комплект във времето, в което се допуска да плажува бебе на година и 3-4 месеца. Освен това оглеждам края на август- началото на септември, че не обичам навалицата.

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да, аз дори собственото си тяло не пека в интервала между 10.30 и 16.00 часа /имам достатъчно количество бенки и внимавам много/, какво остава за бебе и батко му котарак. Затова не обсъждам тук дали ще ходим или не на плаж, тъй като сме решили да ходим в комплект във времето, в което се допуска да плажува бебе на година и 3-4 месеца. Освен това оглеждам края на август- началото на септември, че не обичам навалицата.

  Нямам предвид теб,миличка.Прост се изумих как някой може да лиши детето си от летуване на море поради тази глупава причина.Съжалявам за спама  Hug

# 20
  • Мнения: 5 468
Аз ще купя на Гери един миниатюрен бански, просто за да не седи по гол задник върху пясъка. Представям си, какво ще стане Rolling Eyes. Сутиен няма да взимам, ще я оставя по монокини Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 24 467
Знам, че не визираш мен, Фантичка, защото аз вече писах, че ще си водя бебокът на море това лято /да не ни минава котка път/ и се присъединявам към становището, че не е вредно, ако не го пека по обяд. За сутрин и следобед не виждам проблеми. Без друго през лятото дори на разходка не го извеждам в жегата, чакам да се позахлади или сутрин рано.

# 22
  • Мнения: 1 547
Първите плажувания на нашите бръмбари бяха на 6-месечна възраст, оставяхме ги по памперс /освен в морето, нали... Mr. Green/ През следващите лета бяха вече големи деца на по година и половина, и си щъкаха голи или по гащенца. Сърце не би ми дало да ги опаковам в тия чудесии - представям си как бих се чувствала аз, със спареното дупе в 30-градусова жега  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 891
Безумие ми изглеждат тези памперс-бански  newsm78 Не е ли това прекрасен повод да махнете пелените въобще  Simple Smile Мисля, че ще е по-лесно. И без това ще се разхойдат по голо дупе.

# 24
  • Мнения: 994
Не е безумие. м_е_р_и вече го е обяснила прекрасно.
Памперсите-бански си имат чудесно приложение. Моите деца са носили такива както на басейн, така и на морето.

# 25
  • Мнения: 959
съсвсем ме объркахте, в крайна сметка кое да взема за плаж, казвайте дами и кажете пюсовете и минусите на вяко нещо. Няма време заминаваме след 2 седмици на море и до тогава трябва да съм решила с какво ще я водя на плаж  Hug

# 26
  • Мнения: 951
Аз пък миналото лято натъкмих детето с памперс-бански още като тръгнахме. Откъде да знам, че те не са същински памперс-гащи и на половината път вече беше яко подгизнала. Повече не съм слагала. Ако ще да пропускат така ще минава и отвън навътре водата...не немирам логика. Иначе бяха много красиви..на рибки. А дали пък не съм улучила дефектен newsm78
о,и нашите памперси бяха много красиви,точно на рибки на син фон...Обаче така и не разбрах каква е тяхната цел,при положение,че пропускаха както отвън навътре,така и обратно... newsm78

# 27
  • Мнения: 951
Иначе моят син е на 2 години и 5 месеца и смятам да му взема бански и да го отуча от памперси...

# 28
  • Мнения: 994
Аз пък миналото лято натъкмих детето с памперс-бански още като тръгнахме. Откъде да знам, че те не са същински памперс-гащи и на половината път вече беше яко подгизнала. Повече не съм слагала. Ако ще да пропускат така ще минава и отвън навътре водата...не немирам логика. Иначе бяха много красиви..на рибки. А дали пък не съм улучила дефектен newsm78
о,и нашите памперси бяха много красиви,точно на рибки на син фон...Обаче така и не разбрах каква е тяхната цел,при положение,че пропускаха както отвън навътре,така и обратно... newsm78

Ето, какво е написала м_е_р_и

Повечко информация за памперсите за плуване. Ние ползваме редовно такива като ходим на басейн. Без тях в басейна не ни пускат,правила.
Едната цел на тези памперси е, да задържат акото да не падне в басейна или в морето.
Другата цел е, като се намокрят, да не тежат и ограничават движението на малкото, както би станало с обикновен памперс. Поради тази причина са специално направени да са по-малко абсорбиращи.
Нямат за цел да задържат пишкането, то си излиза в басейна или морето.
Направени са красиви, с картинки, за да могат да се ползват направо като бански 
За еднократна употреба са.
Аз лично на плажа предпочитам обикновени бански и без памперс, а като сме на басейн слагам специалните памперси, за да няма гафове 



Памперсите за плуване са само затова. Не стават за приучване на децата на лична хигиена. Не мисля, че е добра идея за :
Иначе моят син е на 2 години и 5 месеца и смятам да му взема бански и да го отуча от памперси...

# 29
  • Мнения: 2 839
И аз мисля, че смисъл от памперс-бански няма. И гащите вършат същата работа.
Пак от опит ти препоръчвам това http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1945
Пълни, сваляш, миеш, обуваш и така цял ден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт