ДПС с най-много гласове в евроизборите засега

  • 10 765
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
какви са тези вайкания, какво е това чудо. Това е животът, бе, хора! Стоянов и Костов де спаха?

# 46
  • Мнения: 4 585
Изобщо не съм изненадан от резултатите,
аз рядко чувам българска реч по улиците на града си.
Доган винаги е бил най-успяващият политик.
Червената лисица в българската политика.
Лиске, случайно е. Нищо лично!

# 47
  • Мнения: 5 462
Ебати измекярите дето сме .Как можахме да допуснем това да се случи........... Shocked ooooh!
Боже дано не е истина ........ Praynig

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 336
Не мисля, че това трябва да е поредната тема против турското население в България. Имат си хората организация, гласуват (без значение под строй или не). На това му се вика стройна организация. Която на нас ни е крайно необходима.

# 49
  • Мнения: 5 462
какви са тези вайкания, какво е това чудо. Това е животът, бе, хора! Стоянов и Костов де спаха?
Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesШокирана съм , да се радвам ли .????????? newsm78

# 50
  • Мнения: 575
"Не сме народ, не сме народ, а мърша!
Това ще кажа и с това ще свърша!" 
Много на място казано! И аз тази вечер се сетих точно за този откъс от Петко Славейков...

# 51
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Не мисля, че това трябва да е поредната тема против турското население в България. Имат си хората организация, гласуват (без значение под строй или не). На това му се вика стройна организация. Която на нас ни е крайно необходима.
Ами имат си хората една партия и си гласуват за нея.А нашите партии като са толкова много...

# 52
  • Мнения: 335
Няма автобуси с турци,но има печени пилета,кебапчета,пари.....Живея в ромска махала(за сега) и комшийте пред блока разказват как онзи ден две коли с хора на ДПС са минали по улиците,разлипили са плакати,давали са пилета и пари(по 20лв.на човек)на ромите  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Каква държава сме-ромска,турска.....Днес като отидох да гласувам,вярвайте ми 80% от хората който срещнаха бяха роми.Почти не видях българи да дават своя глас  #Cussing out А мъжо гласува в друг квартал и каза че само около 10 човека срещнал в цялото училище  #2gunfire Къде сме БЪЛГАРИ?Защо не се подкрепихме и обединихме? #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
най- врероятно ДПС, ГЕРБ и БСП са с равни резултати и ще имат по 5 мандата

# 54
  • Мнения: 5 539
Не мисля, че това трябва да е поредната тема против турското население в България. Имат си хората организация, гласуват (без значение под строй или не). На това му се вика стройна организация. Която на нас ни е крайно необходима.

Това ли ти е представата за демокрация? Да ходим и ние да гласуваме под строй?
Това винаги е било особено опасно в исторически аспект.

# 55
  • Мнения: 2 013
Навремето Доган казваше, че пътят за Европа минава през Босфора.
Сега може да се окаже, че пътят на Турция за Европа минава през България.

# 56
  • Мнения: 9 903
какви са тези вайкания, какво е това чудо. Това е животът, бе, хора! Стоянов и Костов де спаха?
Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesШокирана съм , да се радвам ли .????????? newsm78
ако ме питаш сериозно, по-голям дерт ми е Слави Бинев.

# 57
  • Мнения: 2 013
Дам, наличието на Слави Бинев в Европарламента е ooooh! ooooh! ooooh!

# 58
  • България Сливен
  • Мнения: 245
По-добре Слави Бинев, отколкото някой от ДПС.

# 59
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мисля, че това трябва да е поредната тема против турското население в България. Имат си хората организация, гласуват (без значение под строй или не). На това му се вика стройна организация. Която на нас ни е крайно необходима.

Това ли ти е представата за демокрация? Да ходим и ние да гласуваме под строй?
Това винаги е било особено опасно в исторически аспект.


Не мисля, че е опасно... вече имаме истински избор все пак ...даже смятам за по- опасно  негласуването

Общи условия

Активация на акаунт