Поредна звездна и евро седмица - 21 май-27май 2007

  • 3 246
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 378
Ох, Тали, винаги като напишеш нещо от този род, направо ми се изправя косата. Пазете се!!! Желая ви едно мирно лято!!! Praynig

Звезди, това си е направо половин спечелена битка. Хайде мила, май тази седмица ще е събитието!!! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 7 914
Giorgia
ооо разбира се  Hug Hug Hug

PetyaL
20 дена... то и аз натам отивам май...ама сега при тези технологии и тн... направо си е за #2gunfire

Slavy

 и аз това се питах Crazy Mr. Green

Tali Dan
ако с говорене ставаше да си имам бебче на месец вече  Mr. Green

Rumyana

би трябвало да е тази седмица(вече ме е страх да съм категорична ) Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: X
звезди, така се изчакахме тука с теб, защо не има каза на онези патки : Цял форум мен чака
току-виж се стреснали

както и да е
давай го кротко  и спокойно

целувки за всички

# 33
  • Мнения: 5 475
Бонжур от мен!

Веднага закусчица



И още веднъж сърдечно благодаря на всички ви за пожеланията. Hug Heart Eyes

Лек и успешен ден!   bouquet

Хайде ,Звезди чакаме новинки от теб! Praynig Heart Eyes Hug

Тали,дано всичко се оправи. Praynig Hug

# 34
  • Мнения: 3 521
Добро утро, дамки  bouquet

Звеzди, браво на теб, дано да се иzплаши младежа и да реши да иzлеzе преди всичките теzи манипулации. ти ще си имаш ли другарче докато раждаш? Hug

Тали, стискам палци да се раzмине бърzо при вас тоzи вечен конфликт Peace

Джорджи, вzимам си от прекрастната zакуска, благодаря  bouquet . Ресторанта е бил много интересен_страхотна атмосфера и настроение Hug.

# 35
  • Мнения: 253
Добро Утро!

Джорджи - Мммммм, Благодарско за закуската!   chef

Тали, дано им дойде (ама надали Cry) ума в главата на тези с пушките и с бомбите!СИгурно е доста стрес да се живее при такива условия.... ?

Звезди - я виж на каква хубава дата се очертава да ти се роди момчето 24 Май! Споко, вижда му се края!  Hug

Айде аз отивам да поработя малко, че мен май ме друса грип и като че ли влак ми е минал отгоре и мисля да си ходя по рано от работа днес да си полегна...
   cold

СЛънчев и усмихнат ден на всички!

# 36
  • Мнения: 5 475
 newsm78 Звезди от сутринта не се е разписвала ,да не би... Rolling Eyes Hug

 Slavy ,бързо възстановяване. HugКакъв грип те е подхванал по никое време. Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 195
Тали , пазете се !  Hug

Звездица сигурно спинка още . Гледам снощи писала по нощите .

Слави , да оздравяваш!

# 38
  • Мнения: 382
Здравейте мацки! Тук такава буря се вихри от няколко дни,че вчера литна батута от нашата къща та чак до съседната.Покозвам ви на каква заприлича Joyhttp://good-times.webshots.com/photo/2420212050101068774pNsJQA
Slavy,
Ами какво да ти разкажа за белите нощи мъкааааааааааЦяла нощ е светло.А другия месец става още по-светло.Сега към 2ч.е леко тъмно за около два часа.От другия месец няма да имаме и толкова Mr. Greenще си чета книгата на двора в 3 през ноща ooooh!
Тали Дан,много е трудна ситуацията при вас.Дано се вразумят тия хора и да спрът с безумието.А вие се пазете Hug
Звездичко,браво,браво,браво на вас.Най-после newsm78.Стискам палци в сряда да се запознаеш с младежа Praynig
Приятен и успешен ден Heart Eyes

# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ще си взема и аз от закуската, въпреки, че е обяд вече  Laughing

Тали дан, дано спрат с всичко това  Praynig. Но ако се влоши, ти смяташ ли да си ходиш към България?  newsm78

Бебинщайн, и тук имаше жестока буря вчера, но нищо не е хвърчало из дворовете (и слава богу Laughing)

Звезди, 24 май наистина е хубава дата  Flutter

Лек ден на всички!   bouquet

# 40
  • Мнения: 7 914
момичета,
 снощи към 19 часаме заболя адски корема.... и към 20 се започнаха контракции...ама аз нали съм Тома Неверни.. доакто не си легнах след около 01 и не се събудих 2-3 пъти с писъци не повярвах, че са истински контракции.... и така... досега съм с нерегулярни контракции... на 20 мин, на 15 мин, на 5 мин, на 16 мин и тн....( от 20 до 90 секунди)

така че скоро ще се обаждаме и да видим какво ще става....

момичета не знам дали ще мога да пиша повече, че много си ме боли  Mr. Green

 Praynig се за мен  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 5 475
Звездичка,миличка стискам ти палци. Heart Eyes
Прегръщам те! Hug

Леко и безпроблемно раждане! Praynig  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 195
Звезди , стискам палци !

Бебинщайн , ужас  #Crazy  Каква тая буря , какво е това нещо  Confused

# 43
  • Мнения: 382
Хайде мила ми Звездичкелеко и безпроблемно раждане Praynig С теб сме Hug

# 44
  • Мнения: 1 049
Звезди , стискам палци !  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт