море от любов

  • 3 788
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
обичате половинката си и искате да го изкрещите така ,че да ви чуят и извънземните ако може Laughingеее бихте ли станали медийна звезда ,като се обясните в любов на съкровището си в "море от любов",предаването по бтв

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop

# 2
  • Мнения: 431
Не, не ме интересува какво мислят и какво знаят за любовта ми някакви си непознати. Тази показност на чувствата ми е чужда и направо ме отвращава.

# 3
  • Мнения: 1 733
Ами...май не, макар че много го обичам!

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не,не бих го поканила в "Море от Любов"
Обичам го и то много,но това съвсем не означава,че трябва целият свят да разбира това.Нужно ли е?
Важното е,че той го знае и го е разбрал.
 Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Не, определено не бих, а и на него няма да му е приятно.
Съгласна съм с Рени
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
НЕ  Stop

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога! Тия сладникави изгъзици не са за нас Naughty

# 8
  • Мнения: 1 120
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop

съгласна съм с това.
той също никога не би се появил в такова предаване.най-вероятно да се скараме и вместо да изпиша вежди,ще избода очи
пълна излагация е това,според мен

# 9
  • София
  • Мнения: 1 466
не! Макар че си струва само за да му се види физиономията като съзре Наталия:))))) Ще избяга в друга държава:)

# 10
  • София
  • Мнения: 289
Не бих се обяснила в "Море от любов". Не обичам медийни изяви. За мен е важно ние да знаем, че се обичаме, а не да го "крещя" пред хората.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
НЕ!

# 12
  • Мнения: 920
Като гледам какви чудеса правят от хората - грим, прически, само затова бих.

# 13
  • Мнения: 46 535
Бих.
Защото ще е нещо различно в ежедневието ни.

Но не ми се излиза по телевизията, затова си трая  Laughing

# 14
  • Мнения: 803
Вече съм го правила. Ама бях на друг акъл, сега не знам дали пак бих.

# 15
  • Мнения: 617
Обичам го много, ама на да ходя по телевизията да ме снимат неща  Naughty

# 16
  • Мнения: 183
Като гледам какви чудеса правят от хората - грим, прически, само затова бих.
  ми права си ,ама пък не е кой знае какво/казвам го от опит/,а по въпроса -помислете за усещането ,за адреналина ,който прелива в теб в момента на изненадата и за онова гъделичкащо чувство не на звезда , а просто на обичан човек ,за това че милият се е постарал да направи нещо по-специално newsm78

# 17
  • Мнения: 1 564
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop
newsm10

# 18
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
В началото на любовта ни исках на всички да кажа колко много го обичам. Искаше ми се да се кача на някоя камбанария и оттам да викам колкото глас ми държи. Може би в този момент бих се явила в "море от любов",  за да споделя публично любовта си.   bouquet

Това обаче беше в началото ..... Сега съм доволна и само ако се изтърпим без да се скараме. Такива изстинали чувства определено не са за споделяне пред ТВ екрана, колкото и пари да получа за това.   Rolling Eyes

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
Преди бих, но сега по-скоро не. Иначе обичам да ме снимат и не се притеснявам, но пък на мъжът ми не му допада такава показност.

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Май не бих се навила,а и него не го вълнуват такива неща Laughing,по скоро ще ни е срам и двамата Embarassed

# 21
много е лигаво ! не , мерси  Stop

# 22
  • Мнения: 4 621
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop
На 100% моето мнение Peace

# 23
  • Мнения: 36
Не, не бих,но ако тои на мен спретне едно "Море от любов" ще ме очарова и много ще ми хареса!!! Скоро(23.05) ще имаме годишнина от сватбата(2год.) и би ме трогнал ако го направи,но знам, че никога няма!Аз съм романтична, а тои-срамежлив!

# 24
  • Мнения: 478
Много харесвам предаването и Наталия ! Винаги го гледам с интерес  и се чудя особено на мъжете, които толкова смело разказват за чувствата си ! newsm78
Моят определено не би застанал пред камера, нямаме нужда да се доказваме един на друг / през толкова неща сме преминали !/..... ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 336
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop

съгласна съм с това.
той също никога не би се появил в такова предаване.най-вероятно да се скараме и вместо да изпиша вежди,ще избода очи
пълна излагация е това,според мен
newsm10
И аз съм на същото мнение

# 26
  • София
  • Мнения: 1 555
Не! Не бих искала да участвам в Море от любов, не бих се почувствала звезда или нещо подобно, също така не изпитвам абсолютно никаква потребност да показвам пред останалите хора, колко обичам мъжа си. Той си знае.  Heart Eyes

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Да не се чува! Naughty
Тия сладникави историйки не са за нас. Whistling

# 28
  • Мнения: 1 426
Абе аз си мисля, че не бих... ама знае ли човек докъде ще го докара животът... Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Отврат.  Sick
Винаги съм се чудила как си намира участници за предаването.
Да, бих крещяла, че обичам... ма точно там ли ?
А ако някой ме изненада така.... ми.... малееее, добре, че не съм попадала на подобни индивиди.
Не бих се почуствала като звезда, ама хич. /май клоунското определение на Рени е доста точно/

# 30
  • Мнения: 2 759
                     Способна съм да показвам чувствата си горещо и ежедневно. Нямам нужда от предавания за това.

# 31
  • Мнения: X
Отврат.  Sick
Винаги съм се чудила как си намира участници за предаването.
Да, бих крещяла, че обичам... ма точно там ли ?
А ако някой ме изненада така.... ми.... малееее, добре, че не съм попадала на подобни индивиди.
Не бих се почуствала като звезда, ама хич. /май клоунското определение на Рени е доста точно/

Аз не бих го направила, понеже моя мъж изобщо няма да и обърне внимание на водещата, пък като го покани да иде в буса ще и каже :" Имам работа сега" Wink Мрази предаването и водещата му, а ако някой недай си боже на мене го направи тва нещо някой ден, по-скоро бих искала да потъна в дън земя от срам. Ужас. Sick

# 32
не! Макар че си струва само за да му се види физиономията като съзре Наталия:))))) Ще избяга в друга държава:)

Хаха  Joy Не бих. А кокото до физиономията му - ще избера нещо друго Wink.

# 33
# 34
  • Мнения: 1 866
Мъжът ми се ужасява от подобни предавания. И аз като ме ядоса понякога му казвам, че ако продължава да ме нервира, ще го извикам в студиото на Море от любов или Имаш поща. Това е най-голямата заплаха за него Joy

Аз лично също никак не си падам по подобен род предавания и не бих се обяснила в любов по този начин.

# 35
  • Мнения: 185
Мисля че не,но зависи какви ще са обстоятелствата,заради които евентуално ще трябва да му се обяснявам newsm78

# 36
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Не,не бих го поканила в такъв род предаване.Вярвам,че любовта се доказва,а не само показва.

# 37
  • Мнения: 1 680
наши съседи бяха в море от любов, много се обичаха тогава, а я елате да ги видите сега...всяка вечер скандали, май мъжа си хванал любовница.

Не ми се участва, обичам съпруга си, но бих го зарадвала с една френска лубов.

# 38
  • Мнения: 2 116
Не ми се участва, обичам съпруга си, но бих го зарадвала с една френска лубов.

 newsm65 Звучи ми по-добре!  smile3501

# 39
  • Мнения: 9 095
не бих, както и той, имаме си начини да изразяваме любовта си, нямаме нужда чак от медийни изяви Peace

# 40
  • Мнения: 10
Не бих го поканила в никакъв случай. Много е сладникаво и напудрено това предаване. А пък и мъжът ми какъвто е нарцис , ще се вземе много на сериозно.Айде нема нужда.

# 41
  • Мнения: 953
Много харесвам предаването и Наталия ! Винаги го гледам с интерес  и се чудя особено на мъжете, които толкова смело разказват за чувствата си ! newsm78
Моят определено не би застанал пред камера, нямаме нужда да се доказваме един на друг / през толкова неща сме преминали !/..... ooooh!

при нас е същото.любовта си я знаем ние двамата и това е достатъчно.пък и там май ходят хора,които са сгафили нещо и търсят начин да оправят нещата.поне аз съм останала с такива впечатления.

# 42
  • Мнения: 198
НЕ!- мъжът ми ще бъде адски ядосан при подобна инициатива от моя страна, пък и на мен не са ми страст публичните изяви.

# 43
  • Мнения: 765
 Ние си подхвърляме " Ще ти пратя море от любов "  като заплаха 
 Тръпки ме побиват като си представя... Laughing
 За мен е глупаво и винаги сменям канала , но факт е , че има хора на които това им помага .

# 44
  • Мнения: 685
Отчаяние от любов, какво море...   Weary

# 45
  • София
  • Мнения: 2 105
не! Макар че си струва само за да му се види физиономията като съзре Наталия:))))) Ще избяга в друга държава:)

 Joy Joy Joy

# 46
# 47
  • Мнения: 1 849
Един път Слави Трифонов и каза на водещата "Абе не ме занасяй, и ти правиш шоу..."

Любовта е нещо лично и няма какво да ме зяпа цяла България как си разменяме букетчета цветя...кич абсолютен...

# 48
  • Мнения: 319
Аз отвреме навреме го гледам това предаване (когато случайно го сваря), просто, за да видя какви хора търсят подобна изява на любовта си (така да се каже, гледам го спорадично по-скоро със статистически цели), но мъжът ми не може да го понася и кат` ме види да зяпам, излиза от хола и отива да си зяпа нещо в кухнята на малкия телевизор. Мисля, че няма да е много доволен, ако се изтъпаня пред цяла България да му се обяснявам в любов, затова и не бих го направила. но ако съм сигурна, че подобна изява ще го изкефи, що да не отида  newsm78

# 49
  • Мнения: 3 453
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop
Peace

# 50
  • Мнения: 1 475
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop
Peace

въпреки, че гледам предаването, аз никога не бих отишла да му направя море от любов, но вижте той би го направил, и по някой път изтръпвам от мисълта, да не го направи! Embarassed

# 51
  • Мнения: 2 353
  Аре стига бе, пука ми дали ще ме гледа цяла България. Бих се зарадвала от сърце, че е искал да направи някакъв романтичен жест. Любовта не е нещо срамно, нито тъпо, нито смотано.

# 52
  • Мнения: 1 817
Не е истина  #Crazy ! Вие гледали ли сте на какво ниво са участниците и колко задълбочена е тематиката на това предаване? Аз познавам 1 човек, който го гледа и това е една 65-годишна баба  Laughing !

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  Аре стига бе, пука ми дали ще ме гледа цяла България. Бих се зарадвала от сърце, че е искал да направи някакъв романтичен жест. Любовта не е нещо срамно, нито тъпо, нито смотано.
Романтичните жестове могат да бъдат много, ежедневно. И те са нещо лично, интимно. Но обясненията в любов пред камера са единствено показност (и селяния според мен). Тъпото в случая е не любовта, а посланието "вижте ме, аз съм еди-кой си, от с. Долно Нанагорнище".

# 54
# 55
  • Мнения: 14 494
  Аре стига бе, пука ми дали ще ме гледа цяла България. Бих се зарадвала от сърце, че е искал да направи някакъв романтичен жест. Любовта не е нещо срамно, нито тъпо, нито смотано.

 Peace
харесвам предаването макар че изключително рядко го гледам - не ми е в удобно време
а Наталия според мен е жената в българия с най-интересна и вълнуваща професия - представете си само с колко хора и съдби се среща и то с такъв прекрасен повод - любовта

# 56
# 57
  • Мнения: 364
Романтичните жестове могат да бъдат много, ежедневно. И те са нещо лично, интимно. Но обясненията в любов пред камера са единствено показност (и селяния според мен). Тъпото в случая е не любовта, а посланието "вижте ме, аз съм еди-кой си, от с. Долно Нанагорнище".

Съгласна съм!
Нямам нужда от зрители, за да си изразя чувствата. Не страдам и от липса на изобретателност, за да го направя по подходящ начин. Прекалено лично е.

# 58
  • Мнения: 2 353
  За мен пък е признак на простотия да криеш любовта си и да се питаш какво ще кажат хората.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 603
  ........ Любовта не е нещо срамно, нито тъпо, нито смотано.

Да.....Това е вярно, само дето любовта няма никаква връзка с ужасното предаване на Наталка. То е смотано, тъпо и срамно.

Хич не става въпрос за криене на любовта, ма това ли е начин да я покажеш ...

# 60
  • Мнения: 2 353
  Всеки има право да избере свой начин, не разбирам какво толкова сте се разпищяли.  Хората, които участват в него са намерили този начин за добър, вас какво ви настъпва това по мазола? Twisted Evil
  А като говорим за смотано, тъпо и срамно предаване няма как да не пропуснем "Горчиво".

# 61
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Е как така никой тук не го гледа, а в една друга тема за същото това предаване - броя с Георги - всички го бяха гледали и се изказаха? Не си кривете душата - не е престъпление, нито е срамно да се гледа. Въпросът е друг - бихте ли участвали. Аз лично - не знам, ако ме поканят бих отишла, но аз самата да каня - май не. И не го намирам за тъпо, понякога е скучно, призанвам, но чак тъпо.

# 62
  • Мнения: 803
Да.....Това е вярно, само дето любовта няма никаква връзка с ужасното предаване на Наталка. То е смотано, тъпо и срамно.

Хич не става въпрос за криене на любовта, ма това ли е начин да я покажеш ...

Ох, не можах да се сдържа Crazy Кое пък му е срамното на предаването? Simple Smile

# 63
  • Мнения: 183
Не е истина  #Crazy ! Вие гледали ли сте на какво ниво са участниците и колко задълбочена е тематиката на това предаване? Аз познавам 1 човек, който го гледа и това е една 65-годишна баба  Laughing !
аз лично гледам ТОВА предаване,когато имам време и възможност ,не ми е фикс идея,но не съм съгласна че е глупаво или.....както почти всички до тук го нарекоха Crossing Arms,а относно участниците не може да се правят заключения за някого,когото не познаваш лично ,или може би твоето лично самочувствие е твърде високо и ходиш на метър от земята  newsm78.аЗ СЪМ БИЛА УЧАСТНИК ПРЕДИ ГОДИНИ И МОГА ДА КАЖА ЧЕ ИЗНЕНАДАТА И УСЕЩАНЕТО Е НЕВЕРОЯТНО!!!!всеки има право на мнение,но нека да не заклеймяваме всичко просто за да бъдем интересни,а реалността да е съвсем друга Naughty

# 64
  • Мнения: 183
Да.....Това е вярно, само дето любовта няма никаква връзка с ужасното предаване на Наталка. То е смотано, тъпо и срамно.

Хич не става въпрос за криене на любовта, ма това ли е начин да я покажеш ...

Ох, не можах да се сдържа Crazy Кое пък му е срамното на предаването? Simple Smile
  Peace

# 65
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Гледам предаването,когато имам възможност,но не бих участвала.По скоро съм навита за "Горчиво".Даже обмислям скоро да се запишем.Наши приятели скоро участваха и казах,че е много забавно.

# 66
  • София
  • Мнения: 397
в предаването се обясняват хора,които са скъсали а все още се обичат или поне единият и се опитват да си върнат любовта, а не просто да се обяснят в любов. и знае ли човек -ако някога стигна дотам,че да нямам друг шанс да си върна човека,може и да участвам Embarassed

# 67
  • Мнения: 3 886
Твърдо не .Никога Whistling Whistling

# 68
  • София
  • Мнения: 1 603
  Любовта не е нещо срамно, нито тъпо, нито смотано.

Поросто изброяване, наистина срамно е неподходяща дума - извинения към засегналите се.
Но, на тъпо и смотано си държа.

# 69
  • Мнения: 4 380
Нито е срамно, нито тъпо и смотано. Много го харесвам аз лично и го гледам почти постоянно. Толкова хора и двойки е ощастливило, колкото вероятно нито едно друго тв предаване.

Вероятно никога не бих потърсила Наталия за участие, но нищо не се знае за в бъдеще, не мога да се заричам. Ако мен потърсят, ще го приема сигурно много положително, въпреки, че и аз не обичам публичност.

# 70
  • Мнения: 177
Много сладникаво е това предаване.
Не бих го поканила там.

# 71
  • Мнения: 46
гледам предаването ама не бих го изненадала с Море от любов, щото направо ще се разведем. Миналата година за първи април му казах, че съм писала на предаването да го изненадам за годишнината от сватбата ни, той естествено се изсмя и не повярва обаче като мина една седмица му казах, че от море от любов са ми пратили имейл за среща настана ужас /аз трудно се държах да не се смея много/ и мъжа ми каза, че ако дойде екипа на предаването ще каже че не ме познава, та затова и аз като lamita по скоро ще  избода очи вместо да изпиша вежди ако му направя море от любов Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт