Колко пръскате на месец за да се поддържате?

  • 2 650
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
При всички положения минавам 100 -ка. Никога няма да тръгна да си правя точна сметка,че съвестта ми няма да ме остави на мира.


и аз съм така Joy, а и като се замисля доста от нещата сама си ги правя-маникюр,педикюр,епилатор,сама се боядисвам,пресата сама си правяSimple Smile

# 16
  • Мнения: 9 865
От скоро съм станала разсипник и половина. Понякога ме гризка съвестта, друг път не, зависи от настроението.
Най-много давам за фризьор+боя, маникюр и кола (х2)... със сигурност е над 100-тарка, ако прибавя и кремовете мииии
Само се чудя на дамите, които твърдят че са млади да се подържат, че то от рано се почва...
Ся като ви знам какви сте да не ме убивате с камъни, сакън...

# 17
  • Мнения: 6 904
Трудно е да се изчисли точно за месец, защото аз повечето неща ги ползвам повече от месец. Купувам ги веднъж и в следващите месеци нямам разходи по тях. И все пак ако трябва да разделя сумите на продуктите за месеците, които използвам сигурно ще са към 100 лв. А като прибавим дрехите определено ще ги мина.

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Всеки месец различно,но чесно понякога се пооливам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 021
И при мен не е еднакво всеки месец. Козметика не купувам всеки месец, с доста неща се справям в домашни условия. На козметик ходя задължително 1 път в месеца, но си правя различни процедури. Затова е много относително. Със сигурност, обаче лятото давам в пъти повече, отколкото зимата.

# 20
  • Мнения: 6 155
Различно. От 0 до 100  Laughing
Гласувах с 40лв. нещо средно  Thinking

# 21
  • Мнения: 3 782
Мале,тази тема е болна май на всички жени. Наистина не е добре да се замисляме много много колко харчим,защото може да получим главоболие. Ами аз от скоро не се боядисвам,ходя обаче на козметик. Купувам си всеки месец козметика, дрехи,бельо и т.н . да не продължавам,май ги минавам 60-70 лв. ooooh!

# 22
  • Мнения: 865
Не ми се мисли просто. Само като усетя пари и всичко намествам.
и аз така,нямам спирачки

# 23
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз  пък спирам да икономисвам от бюджета за сметка на моята поддръжка Stop Като си погледна косата и ми призлява, нищо общо с цвета на каталога, ама пусто да спестя некой лев.

# 24
  • Мнения: 1 120
много,ако се има предвид и фитнес,плуване,сауни и т.н.
започнах да ходя на плуване с трен. понеже не мога и той ме учи.е,вече на посещение отиват около 25лв,което се случва 2 пъти седмично.

# 25
  • Мнения: 1 906
Всеки месец различно,но чесно понякога се пооливам Mr. Green
И аз така  Embarassed.

# 26
  • Мнения: 742
Мале, че за съм супер икономична  Mr. Green
Втората опция като много рядко се случва да отида ба третата. Wink

# 27
  • Мнения: 1 313
Предпочитам да не правя тази сметка, защото може да не ми хареса резултата Blush Mr. Green

# 28
  • Мнения: 893
около 40 лв

# 29
  • Мнения: 803
Дрехите не ги броя, иначе ходя само на фризьор (2 пъти в месеца, може би) - та около 80ина лв. има

Общи условия

Активация на акаунт