Звънче за бременни - от къде?

  • 11 928
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 362
Миличка, най-добре е да се говори на детето или да се пуска музика.
За звънче....само това не бях чела в нета Grinning
Peace

# 61
  • Мнения: 4 371
И какво сега, никой не каза къде има звънчета...

# 62
  • Мнения: 7 723
И какво сега, никой не каза къде има звънчета...
Peace
И аз следя темата с интерес...  Whistling

# 63
  • Мнения: 1 541
"Подобната глупост" изглежда ето така и съвсем не мисля, че някой освен бебето евентуално ще го чува, така че няма никаква опастност да си като "коза на паша". А и момичето просто питаше за съвет къде има, а не дали вие бихте си купили или ви харесва идеята или не. Виждала съм бъдещи мами, облечени с много вкус и с такова бижу и изглеждат прекрасно. Ако не помага, то поне не вреди. Ето и линк как изглежда http://www.jojomamanbebe.co.uk/detail.php?productid=ST17109& … mp;category=IPP71 . След като бебто се роди може да се купи ето това http://www.jojomamanbebe.co.uk/detail.php?productid=ST17110& … mp;category=IPP71 за да може бебето да се успокоява от познатия звук. За жалост не знам тук от къде може да се купи, но може поне в eBay да провериш, ако имаш кредитна карта.

# 64
  • Мнения: 11 607

Е, т`ва е! Най-накрая го видяхме!Благодаря!

# 65
  • Мнения: 7 723
 Благодаря ти! Hug

Вече ми е по- спокойно, човек се учи, докато е жив, все пак!  Hug

# 66
  • Мнения: 2 716
Страхотия!
Стъклено сърчице за 200 лева.
А след като се роди бебето, скриваш стъклото в метално топче?
Май греша. Или пропускам.  newsm78
Но поне сме осведомени. За обща култура, ако не за друго. Все в някоя кръстословица ще го използваме.

# 67
  • Мнения: 4 371
Благодаря ти! Hug

Вече ми е по- спокойно, човек се учи, докато е жив, все пак!  Hug
Така е, но трябваше ли всички да наскачат?!

# 68
  • Мнения: 4 371
Страхотия!
Стъклено сърчице за 200 лева.
Ми в сайта, дето е дала Мечето е 15 лири Laughing

# 69
  • Мнения: 3 405
На мен ми харесва, после бебето ще си играе с него и то ще му звъни, ще чува познат звук. Мило е  Heart Eyes
Това не изключва говоренето и пеенето и общуването с бебето.

# 70
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ай стига бе!

# 71
  • Мнения: 3 405
Що пък не, това е аксесоар. По-хубаво е от червен конец и синьо мънисто на ръката на бременната, да не я урочасат случайно Mr. Green и мънистото е аксесоар, ама не е стилен  Grinning И целта му е неопределена.

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
А защо не се замисли, че авторката се е решила на второ дете preggo и просто още не си е сложила лентичка за бремеността ???  Peace
Сори за спама, ама не можах да се въздържа  smile3505
Фукла, информацията ти беше интересна  Laughing

Не е нужно да се въздържаш... А не се замислих, не се замислям и сега, защото мамата трябва да е забременяла още с излизането си от  болницата с раждането на първото... И все пак причината да пита може да е всякаква, каква съм аз, че да се питам  Stop

# 73
  • Мнения: 3 405
Може да иска подарък да направи на бременна приятелка, що го мислите толкова?  Grinning

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Може да иска подарък да направи на бременна приятелка, що го мислите толкова?  Grinning

Това ми е най- логичното  Peace Не го мисля хич, просто ми стана интересно, ако наистина е бременна с второ  Simple Smile Иначе спя спокойно, не се тревожа по въпроса за звънчето никак  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт