Какво е мнението на вашите мъже за секса?

  • 2 380
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 675
Да си призная моя мъж и аз не сме много сексуални /отдаваме се на нашите чувства 1-2 пъти седмично/.Т.е. обичаме се, но не смятаме, че секса е най-важното във връзката ни.По-важно за нас е взаимното уважение и разбирането. Мъжът ми казва, че само първичните и по-прости натури и тийновете мислят само за секс.Какво мислете вие по въпроса и доколко считате секса за определящ в една връзка?

# 1
  • Мнения: 2 270
Съгласна съм с теб за взаимното уважение и разбирането, но мисля, че секса е много важен за една връзка!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами как да ти кажа...в съзнанието ми нещата са вързани. Знам, че за много хора не е така, но за мен специално не може да има пълноценен секс без взаимно уважение, нито семейно разбирателство без хубав секс. Когато имаш или си имал всичко, никога повече не можеш да се примиряваш с полвинчати връзки Heart Eyes
За вас конкретно ми се струва, че сте си съвесем нормално сексуални. 2 пъти седмично средно по моето мерило си е съвсем в реда на нещата, когато се касае за дългогодишна връзка. Все пак, не сме вече на 18, а и имаме да се справяме ежедневно с много повече задачи от това да си научиш за колоквиума, нали Wink

# 3
  • Мнения: 3 500
Мъжът ми смята, че хубавия секс, изпълнен с чувства и емоция е много важен за връзката. Аз също. Разбира се връзката не може да се основава само на секса, необходима е привързаност, любов и уважение, но без секс или без задоволителен и за двамата секс връзката може много бързо да се разпадне. Ние пък сме страшно сексуални и двамата, и честно казано това ни събра, а сега ни свързват и много други неща.

# 4
  • Мнения: 2 336
Има хора, за които и един път на месец е много. Та за двата пъти си е даже добре! Grinning
По отношение на секса мъжът ми мисли, че е много важен. Гадното е, че е важен когато само той си поиска. Когато аз изявя желание- не винаги ме огрява. Close
Така било, защото жените можело да спят и да го правят, а пък мъжете не можело. Как да не го гръмнеш  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 3 500
Така било, защото жените можело да спят и да го правят, а пък мъжете не можело. Как да не го гръмнеш  #2gunfire
  smile3555 smile3555 smile3555 tooth

# 6
  • Мнения: 1 425
Секса е вреден. Всички хора родени 1900 и правили секс до сега са умрели  Laughing

# 7
  • Мнения: 685
Мъжът ми твърдеше, че секса не е най-важното в една връзка и благодарение на тези си разсъждения бракът ни се разпадна. Месеци наред без секс и нежност, така няма как да се крепи един брак, а за деца да не говоря. Иначе имам приятели, с които мога да съжителствам....  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Нека си остана първична, пък било то и по-проста натура, а вий с едното уважение си живейте!  Mr. Green
Дано да не изпростява някъде на друго място, обаче. Не съм срещала много мъже с такова мнение за секса.... Thinking

# 9
  • Мнения: X
"Сексът е вятър работа"-казват някои хора
"А ,бе, вятър, вятър, ама хубаво е по-честичко да те лъхва"-казваме аз и моя мъж

# 10
  • Мнения: 6 993
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 675
Моя си ми е верен, а на него също. Ние постоянно сме заедно, само когато сме на работа сме разделени.  Mr. GreenИмаме си доверие, просто не смятаме, че секса е най-важното нещо в този живот.Но както казвам аз, различни хора, различни мнения.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!
и при нас е 1 към 1  Peace

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво мислете вие по въпроса и доколко считате секса за определящ в една връзка?
Зависи от хората, индивидуално е.
Ние преди време правихме доста по-често, но сега по стечение на обстоятелствата- 1 път/седмично (обикновено неделя сутринта  Laughing)- с тия деца и това бачкане Tired

# 14
  • Мнения: 1 733
Разбира се, че е важен сексът в една връзка, но ако е най-важното, тогава просто няма връзка. Нещата трябва да са добре балансирани.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!
и при нас е 1 към 1  Peace
и ние така,без положението обаче

# 16
  • Мнения: 3 268
Моят мъж е зодия Скорпион.

# 17
# 18
  • Мнения: 636
Какво мислете вие по въпроса и доколко считате секса за определящ в една връзка?
Зависи от хората, индивидуално е.
Ние преди време правихме доста по-често, но сега по стечение на обстоятелствата- 1 път/седмично (обикновено неделя сутринта  Laughing)- с тия деца и това бачкане Tired

Същата работа

# 19
  • Мнения: 730
Секса е вреден. Всички хора родени 1900 и правили секс до сега са умрели  Laughing

 Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3 268
Скъпа,Рени,ти не нарзбра тънкия ми намек. WinkСкорпионите имат едно единствено отношение към секса и то е "Колкото повече,толкова повече" PeaceАз вече не се справям и дано скоро не си намери гадже.

# 21
  • Мнения: 2 336
Скъпа,Рени,ти не нарзбра тънкия ми намек. WinkСкорпионите имат едно единствено отношение към секса и то е "Колкото повече,толкова повече" PeaceАз вече не се справям и дано скоро не си намери гадже.
О, това е доста притеснително. Посъветвай го, че си има две ръце и те помагат при голяма нужда. За единия зор няма семейството да се разваля я!

# 22
  • Мнения: 1 817
Според мен любовта, уважението и сексът са определящите в една връзка и не мога да се делят! Единствената разлика е в това в коя връзка от кое по колко преобладава. Вие наблягате на първите 2 и съответно секса ви е 2 пъти в седмицата. Има хора, които не си обръщат много внимание, но пък са по-редовни в кревата. Не е важно кое колко е, важно е и двамата да сте щастливи с това  Peace !
И аз, и мъжът ми мислим, че е важно, но не е най-важното!  Hug

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Скъпа,Рени,ти не нарзбра тънкия ми намек. WinkСкорпионите имат едно единствено отношение към секса и то е "Колкото повече,толкова повече" PeaceАз вече не се справям и дано скоро не си намери гадже.
ooooh! Не разбирам от намеци, защото не разбирам от зодии... Пък и видях току-що пуснатата тема за мъжете и зодиите и реших, че си отворила грешна тема Crazy

# 24
  • Мнения: 22 869
Разбира се, че е важен сексът в една връзка, но ако е най-важното, тогава просто няма връзка. Нещата трябва да са добре балансирани.
Peace

# 25
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Секса укрепва връзката,особено ако е съчетан с много нежност.
Тогава усещаш топлината, доверието,обичта на другия.Не виждам какво простовато и животинско нещо има в това да жадуваш да си интимен с партньора си.
Тук не става дума да се надупиш и той да.......
Говорим за дълготрайни връзки и отношения между хора за които се смята че са като едно цяло.
Моето наблюдение е че хубавият секс, спомага за разрешаването на проблемите.....
Като сте ядосани, нарегнати,превъзбудени емоционално....един реалксиращ секс и вече разговорите протичат на друга вълна Laughing
Пък и това е малка хитринка жената да постигне своето.
При нас секса присъства почти ежедневно Whistling....и ни е хубаво.

# 26
  • Мнения: 256
Разбира се, че е важен сексът в една връзка, но ако е най-важното, тогава просто няма връзка. Нещата трябва да са добре балансирани.
Peace
Peace

# 27
  • Мнения: 3 423
И кво, досега никоя не каза какво е
мнението на мъжа й за секса. Или не
сте българки, или ви куца българският.
Моят мъж смята, че живот без секс не е живот.

# 28
  • Мнения: 830
На моя мъж ако му спра секса.....или ще ме изхвърли от къщи или ще си намери любовница Mr. Green

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Положително му е мнението Mr. Green

# 30
  • Мнения: 1 426
Секса е вреден. Всички хора родени 1900 и правили секс до сега са умрели  Laughing
А, моля, моля. Виж това: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=20&id=4122

Между впрочем, по темата: какво е мнението на моя мъж за секса ли? Ами много, много положително. Grinning

# 31
  • Мнения: 1 541
Положително му е мнението Mr. Green
и на моя така Laughing

# 32
  • Мнения: 1 668
Мъжът ми смята, че хубавия секс, изпълнен с чувства и емоция е много важен за връзката. Аз също. Разбира се връзката не може да се основава само на секса, необходима е привързаност, любов и уважение, но без секс или без задоволителен и за двамата секс връзката може много бързо да се разпадне. Ние пък сме страшно сексуални и двамата, и честно казано това ни събра, а сега ни свързват и много други неща.
това е и моето мнение Peace

# 33
  • Мнения: 804
 Рени и моя е скорпион, но е на различно мнение newsm78 Явно не е от зодията.
По въпроса на авторката мъжа ми мисли като нейния, аз обаче съм на друго мнение Crossing Arms, а явно и ти си , за да пуснеш темата?

# 34
  • Мнения: 9 865
Цитирам:
"Добро, положително. Не ме е страх да го правя и често ме спохожда."
 hahaha

# 35
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Естествено че положително какво друго.
Ако ще говорим кой е по-активен сексуално трябва друга тема.

# 36
  • Мнения: 29
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!
Съгласна съм с теб и аз така мислех,като се съберем ще е по- рядко, а то не е ...Наистина не е много приятно.Това ''боли ме глава'', лошо ми е'', не ми се прави секс'' не се приема.Секса е хубаво нещо, но когато е прекалено пък не е

# 37
  • Мнения: 574
Моят мъж е зодия Скорпион.
И моя. Закъсала съм го здраво. Не е тинейджър, нито е прост, обаче сексът е на първо място.

# 38
  • Мнения: 13 188
В една връзка всичко е важно и трябва да е на първо място- любовта, секса, уважението, подкрепата...

# 39
  • Мнения: 6 993
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!
Съгласна съм с теб и аз така мислех,като се съберем ще е по- рядко, а то не е ...
Shocked ooooh! Ох, ще свиквам значи.  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 268
Моят мъж е зодия Скорпион.
И моя. Закъсала съм го здраво. Не е тинейджър, нито е прост, обаче сексът е на първо място.
Значи ти ме разбираш. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт