А непоносими филми?

  • 4 017
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 103
Всички филми, в които американците спасяват света от нещо си - извънземни, природни бедствия, неизлечими болести и т.н. Абсолютно еднакви са ми и безинтересни.

# 16
  • Мнения: 3 634
Аз не харесвам стари филми (всички преди повече от 5 год.) и европейско кино - много мудно, бе! Не понасям и всякакви американски комедии, ужаси, устърни и т.н. Много обичам да има нещо свързано с наука  Shocked И си гледам предимно Discovery и NG.

И да кажа, че българската версия на списанието е много тъпа! Както всички бг версии на списания  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 3 491
Има филми, които няма да седна да гледам, но не си струва да ги изреждам. От тези, към които съм подходила с добри очаквания, и не съм изтърпяла докрая, ми е най-пресен случаят със "Сириана". Пълна скука. Не беше по възможностите ми.

# 18
  • Мнения: 1 668
Ами да - непоносим ми е и си търся да гледам нещо друго. Не го изглеждам до край.
Peace

# 19
  • Мнения: X
Само филми ли броим или може и сериали и ситком-и (ситкомове? newsm78) Thinking

# 20
  • на село
  • Мнения: 1 028
"Кин дза дза" - спомняте ли си го  Mr. Green?

Това е един от най- налудничавите филми, които съм гледала. Бях дете, когато родителите ми ме замъкнаха в едно кино да го гледаме. Най- яркият ми спомен беше за една каца с перка отгоре, която изпълняваше функцията на космически кораб, и едни хора със звънчета на носовете  Laughing.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хахаха, невероятно, как ти дойде на ум? Уникално тъп филм ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
"Мексиканеца".За него се сещам в момента.... Rolling EyesОчаквах много повече,а умрях от тъпотия.

# 23
  • Мнения: 3 423
Вие или сте луди, или сте женствени.
Как може тези филми да не ви кефят?

# 24
  • Мнения: 8
И аз не понасям Междузвездни войни,а на мъж ми му е любим CrazyА какво ще кажете за култувата тъпня Дързост и красота? hahaha

# 25
  • Мнения: 730
"Къщата на духовете"-може би защото не харесвам Мерил стрийп и Джеръми Айрънс,ама и сюжета беше отврат.

# 26
  • Мнения: 4 915
"Мъже в черно" оглавява класацията ми за най-безсмислен филм.

"Кин-дза-дза" още ме стряска насън. Ку!  Crazy Laughing

# 27
  • Мнения: 3 423
Кю!
Стига, бе, култов филм е!

# 28
  • Мнения: 7 114
Филмите с Брадко Пит. "Гепи" прави изключение.

# 29
  • Мнения: 389
Няма непоносими филми, просто някои са по-стойностни ако ги проспя  Mr. Green

Така "изгледах" - "Господар и командир", "Богове и генерали" и още много други знайни и незнайни продукции  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт