Давате ли Zymafluor?

  • 2 689
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На давам.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз давам,защото това,което аз патя от зъби не искам да го причиня на детенцето си.Давам по 4 капки на ден след закуска.Искам да питам мамите,които не дават-навсякъде пише не давам,защото предозирането е опасно,ама никой не казва какво се случва от предозиране и по какво да позная,че е предозиран newsm78

# 17
  • Мнения: 1 555
Не давам, не съм давала. Не смятам, че флуора помага, но виж, би могъл да навреди! Много лесно може да се предозира, а това, от колко има нужда точно твоето дете, никой не може да ти каже! Naughty

 Peace

A и да допълня, когато синът ми стана на 1 г, тогава доктора ни каза да даваме, но аз не съм давала, тъй като флуор има и в минералната вода, която вече отдавна пие ! А и както са казали мамите това си е ген !!!

# 18
  • Мнения: 576
Все още нямаме зъбки и недавам. Като поникнат ще се консултирам със стоматолога си .... и каквото той каже, това ще правя!

# 19
  • Мнения: X
не знам мила, аз лично давам по две капки на ден от 9 месечна възраст, като първото ни зъбче се появи на 10м и половина.казват ,че помага ще стане ясно.

# 20
  • Мнения: 1 006
като се сетя - давам  Embarassed Embarassed

на принципа - по-добре отвреме на време, отколкото хич Peace

# 21
  • Мнения: 865
Да,давам от скоро.до колкото си спомням и на нас са ни давали като малки,т.е. има някаква полза от него

# 22
  • Мнения: 215
Давам по 4 капки дневно и събота и неделя - почивка.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 826
Давах му от 10-я ден до 1 година.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Не! Флуора е необходим, но смятам, че с храната и водата си го набавя. Предозирането с флуор е опасно, а няма кой да определи точно колко приема детето с храната и водата.  Peace

Аз съм на абсолютно същото мнение! Peace

# 25
# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, давам.
Аз имам здрави зъби, мъжа ми има доста проблеми.
Искам да си предпазя детето.

# 27
  • Мнения: 1 225
Не са ни изписали още.
Май по-късно се почваше. Сега сме само на две седмици.

# 28
  • Мнения: 291
давам по две капки дневно по лекарско и зъболекарско предписание  Naughty

# 29
  • Мнения: 1 008
И на нас ни казаха да даваме, купих капките, но не съм никак редовна в даването.
Искам да попитам тези, които ги дават - как го правите? Защото на нас ни обясниха, че трябвало във водата, обаче бебка почти не пие вода и разтварям капките и после  хвърлям водата и все едно не съм и ги дала...

Общи условия

Активация на акаунт