Тайният живот на госпожа X

  • 3 022
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Тя ми нещо, като личен дневник. Heart Eyes

Бо, тая не е нормална. Ами ако го публикуваш?!

# 31
  • Мнения: 179
Че кой е луд, да публикува?

# 32
  • Мнения: 6 417
А що да не го публикува? Някои се замогнаха като издадоха дневниците си, а на други им платиха да не ги издават  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 211
Като по - млада споделях някои от тайните с приятелка. Сега ги кътам дълбоко в себе си.

# 34
  • Мнения: 179
За мен всеки спомен е скъп, но не измервам във финикийски знаци.

# 35
  • Мнения: 179
link=topic=192746.msg4032516#msg4032516 date=1180018622]
Тя ми нещо, като личен дневник. Heart Eyes

. Ами ако го публикуваш?!
[/quote]


И какво значи "Бо, тая не е нормална"? Всеки сам определя , къде и как ще се разтовари. Едни пишат, други копаят. Трети споделят пред оглрдалото. За мен тя е огледало. Това само ми е помогнало.


Цитатът нещо не ми се получи newsm78

# 36
  • Мнения: 3 405
преди да разголим души и тела пред благоверните, какво правехте с тайните?

аз ги опаковах и ги пратих в небитието без обратен билет  Sunglasses

Само ЦСКА!

# 37
  • Мнения: 5 622
Имам/х таен живот. Споделих го. Съжалявам. Вече няма да правя тази грешка  Peace Най-добре да си остава всичко вътре в самия теб...Ако някога излезе, то трябва да е когато му е дошло времето. Прибързаш ли, може и да сбъркаш  Wink

# 38
  • Мнения: 9 865
Имам 7 тома ДНЕВНИЦИ, дооо към 19-тата ми годишнина. Никой не се натиска да ги издава... иначе веднага ги изтипосвам.

# 39
  • Мнения: 750
По-дълбоките, по-черните, ужасните помисли, визирам, не се правете на кьорави!

Копая гроб. Пускам вътре. Не заравям. После вадя само за мене си. Тровя се по малко. Да видя кво е било. Пак пускам, не заравям. Гробът е таен. Аз само си го зная де е.

# 40
  • Мнения: 1 100
Ако кажа на някого всичките си тайни, ще трябва после да го убия.  Sunglasses

# 41
  • Мнения: 393
За моите приятелки , аз съм страхотен оптимист , силен характер и с много добро чувство за хумор ... нека си останат с тези си впечатления , защо да ги тормозя !  Laughing
Споделям от части само с един човек - това е майка ми !
Имаше една случка в тинейджърските ми години , която ми показа , че майката е единствения човек , който ще застане на твоя страна , каквото и да направиш и ще продължи да те обича все така силно !

# 42
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ако кажа на някого всичките си тайни, ще трябва после да го убия.  Sunglasses
Joy и аз така

# 43
  • Мнения: 2 792
Всички сме ССФ и нямаме тайни, но все пак, преди да разголим души и тела пред благоверните, какво правехте с тайните? Пишете ли в дневник? Блог? Лична драма? Споделяте ли с приятел/ка? Или ги заравяте дълбоко, дълбоко, и само регулярно забърсвате праха?
  Аз съм странна смесица между ексхибиционист и темерут, обичам да си изживявам и премислям разни неща само в мене си без да ги споделям, дори и дневници съм си водила. Но пък в последствие не ми е представлявало проблем да ги прочете някой друг, дори напротив, случвало ми се е да ги бутам да ги четат на хора, които много ми харесват и много държа като мнение.
  Абсолютно нелогична съм като действия, трудно ми е да спазвам общо приетите форми на общуване и май понякога изглеждам невъзпитана и несериозна, в общи линии обърквам хората, въпреки че реално нямам никакви тайни  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 822
Докато бях млада и наистина алтруистична натура,споделях всичко с две приятелки и сестра ми...После започнах да се пазя от самата себе си и от лошите мисли,че са отрова и самоотрова дори...Всъщност малко ми е странно,че точно хората,които знаят всичко или почти всичко за нас,ни обичат най-много...Може би,защото знаят,че не сме ходещо ореолче...
Напълно споделям и написаното от Дафодилия...
Мюр,дай насоки (пример де),какво искаш да чуеш,та да не стрелят хората без посока... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт