Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!!

  • 40 304
  • 586
  •   1
Отговори
# 360
Добро утро и о т мене аз днес съм на картофки защото винаги третия и четвъртия ден са ми най гадни освен че пия много вода отделно си варя и литър и половина зелен чай и цял ден си го пия Аз също не се меря всеки ден а и ми казаха че може да свалям по бавно защото съм родила скоро но няма да се отказвам толкова ми е леко ими е добре моята закуска днес е 2 картофа и си направих заливка от 1 с1л1 зехтин лимон черен пипер и къри и си хапвам и ми е вкусно  Simple Smile Simple Smile
Хайде успешен ден на всички
Рepita много добре ми влияеш "мама ми дава да си играя с теб"  newsm47 newsm51

# 361
  • Шумен
  • Мнения: 196
Благодаря ти,мила mimival!!!Непременно утре се включвам!Обаче днеес....

Пожелавам ти успех и не се отчайвай,мила!!! Grinning Peace

# 362
  • Мнения: X
Здрасти банда ! Искате ли нови попълнения?
И аз от този понеделник съм на тази диета. Днес ми е ден със сирене. Тази сутрин кантара показва минус 1,5-2 килограма, което определено ме амбицира да продължавам. Имам доста за сваляне и това е едно добро начало. Преди месец изкарах 5-6 седмици на БМ-НВХ , но не свалих и грам, а преди с тази диета свалях доста. Явно - след ражданията метаболизма се е променил драстично, или хормоните не са се възстановили, знам ли...
Позволявам си безкофеиново кафе (защото кърмя) с много мляко сутрин, ако мнооого пригладнея следобед си хапвам и едно кисело млекце (150 грама). Надявам се да посваля поне половината килограми,които са ми в повече, че вече не мога да се понасям такава дебела.
Излизам на дълга разходка с дребосъците, после ще пиша пак!

# 363
  • Мнения: 2 099
Мишенце добре дошла в отбора, чудесни резултати си постигнала за тези дни, пожелавам ти и занапред такива.

# 364
  • Мнения: 928
ДОБРО УТРО СЛАБЕЕЩИ СЛАДУРАНИ,  lovekiss

Днес при нас пече слънце и някак си ми е много весело,а бе това време защо така гадно ми влияе  newsm12 sun
Моето хубаво кантарче днес не ми показа нищо ново,но аз се радвам,защото и това число си ми харесва за сега smile3521
Сега да дам отчет и ще се върна да чета,че да имате тема на разговор  newsm62 newsm62 newsm62
   
Изминати дни таман 5 броя   Joy
48.8 кг - смъкнати от началото -1.400кг   ura
талия - 1см  newsm18
ханш - 0.5см coolcool
бедра - 0.5см  sohappy
Повечето от вас като видят какво съм постигнала сигурно ще си кажат,че това не е нищо,но не е така,не съм си и помисляла,че толкова бързо ще постигна такъв резултат newsm47 , но както и да е..............

Днес съм на млекце,но ще си взема едното да е плодово с фибри,че нещо не ме кефи да ям само кис.мляко Peace

# 365
  • Мнения: 928
Mari7, не се притеснявай за застоя-нали все пак е нещо нормално и не може постоянно да се сваля Wink
И аз искам да ям  череши  newsm09 при нас все още няма и незнам какво чакат.Бях видяла в един турски магазин,но бяха много смотани и изгнили  newsm73

mimival,днес май на всички кантарите ни са такива-да не би да са се наговорили   newsm29 tooth tooth tooth

Рepita много добре ми влияеш "мама ми дава да си играя с теб"  newsm47 newsm51
FRutELiA, щом твоята мама ти е разрешила те чакам на детската площадка  1swing И моля те, не закъснявай  Naughty
 newsm62
desi78, newsm67 newsm38 bdbaloni
Мишенце,  welcome welcome welcome и поздравления за свалените кг  newsm18

# 366
  • Мнения: 1 416
момичета чета ви с интерес още съм на японската  easter easter easter easter в неделя ми е последния ден и без много много да му мисля хоп от понеделник при вас само да питам може ли аз да си подредя дните и да ги карам по 2 вместо по един и подправяте ли си с нещо картофите и зеленчуците например може ли картофките да ги варя в микровълновата с малко зеленчукова пикнтина  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 367
  • Мнения: 649
Вчера успешно издържах само на картофки, но запечени на фурна, а не варени. Днес денят ще е зеленчуков, а не плодов - нещо не ми се ядат плодове и се чудя дали да не заменя плодовете със зелена салатка през целия ден - така май и калориите ще са по-малко. Не мога да докладвам резултати все още, защото кантара ми не е съвсем точен и днес ще си купя нов електронен кантар. Успешен ден на всички

# 368
  • Мнения: 917
Здравейте и от мен  Hug

Отчет за вчера : 2л вода, кафе без захар или мляко  Sick, 2 варени картофа без нищо  Sick, 2 чая
Резултат днес (от вчера) : +2кг  Joy

Явно съм мутантка  Mr. Green

 smile3525

# 369
  • Мнения: 1 416
Здравейте и от мен  Hug

Отчет за вчера : 2л вода, кафе без захар или мляко  Sick, 2 варени картофа без нищо  Sick, 2 чая
Резултат днес (от вчера) : +2кг  Joy

Явно съм мутантка  Mr. Green

 smile3525
това водичката бе мила ще я изпишкаш и утре -3  Peace Peace Peace

# 370
  • Мнения: 406
Здавейте и от мен!
На мен вчера ми беше зеленчуков ден на доматки, красавички и моркови, докато вечерта мама не направи любимите ми картофки с масло, чесънче и копър... Признавам си, предадох се и си хапнах 3-4 картофчета... Rolling Eyes Но държа да отбележа, че не съжалявам, защото беше много вкусно  Wink
Днес съм на сиренце... Искам да попитам сиренцето за колко време го слагате в микровълновата?
Аз си мислех дали да не си го направя в гювече с 1 лъжица зехтин да не залепне и с чубричка и къри... Ще го докарам почти сирене по шопски...  newsm78
Аз още не съм се теглила, защото вече 3ти ден не съм посещавала WC-то. Сега пия зелен чай и се надявам да ми помогне...

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Здравейте точици,  byeчета темата ви от самото й начало.Реших да пробвам и аз да се отърва и аз от 3-4 кг. като я спазвам.Започвам с кашкавал,че ми е най-вкусен.Проблема при мен е, че съм на 40 год и не свалям толкова лесно.Добре, че и килограмите, от които искам да се отърва не са много.Днес съм 58.5, ако стигна до 55 ще е супер.За утре смятам да съм на зеленчуци-моркови,краставици и домати.Най-ми е трудно вечер като се сложи салатката, че любимия не обича да си пие ракийката сам. newsm12Та ще видим.Успех на всички!

# 372
  • Мнения: 928
момичета чета ви с интерес още съм на японската  easter easter easter easter в неделя ми е последния ден и без много много да му мисля хоп от понеделник при вас само да питам може ли аз да си подредя дните и да ги карам по 2 вместо по един и подправяте ли си с нещо картофите и зеленчуците например може ли картофките да ги варя в микровълновата с малко зеленчукова пикнтина  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Може да повтаряш дни,но ако искаш наистина бърз резултат - карай по схемата.Аз /пиша го за незнам си кой път..../ съм повтаряла млечния и местния ден.Всичко може да си овкусяваш,но по - малко,за да има по-голям ефект.Аз съм на принципа бавно,славно и много вкусно и ако се върнеш да прочетеш назад ще видиш "моите рецепти" за различни дни   love001

# 373
  • Мнения: 1 416
благодаря за уточненията   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
момичета чета ви с интерес още съм на японската  easter easter easter easter в неделя ми е последния ден и без много много да му мисля хоп от понеделник при вас само да питам може ли аз да си подредя дните и да ги карам по 2 вместо по един и подправяте ли си с нещо картофите и зеленчуците например може ли картофките да ги варя в микровълновата с малко зеленчукова пикнтина  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Може да повтаряш дни,но ако искаш наистина бърз резултат - карай по схемата.Аз /пиша го за незнам си кой път..../ съм повтаряла млечния и местния ден.Всичко може да си овкусяваш,но по - малко,за да има по-голям ефект.Аз съм на принципа бавно,славно и много вкусно и ако се върнеш да прочетеш назад ще видиш "моите рецепти" за различни дни   love001
[/color][/size][/b]

# 374
  • Мнения: 928
Отчет за вчера : 2л вода, кафе без захар или мляко  Sick, 2 варени картофа без нищо  Sick, 2 чая
Резултат днес (от вчера) : +2кг  Joy
Явно съм мутантка  Mr. Green
 smile3525
bskbs,аз мисля,че проблема е в това,че си била почти без храна и организма ти се е шашнал и складира всичко,което си му дала.Със сигурност не си мутант,просто трябва да хапваш повече от 2 картофа /1кг/ и ще има ефект 100%.Повечето момичета си хапват колкото е описано,а аз и по-повече и до сега никой не се оплакал от +. Дано нещата се променят при теб и кантара да те зарадва Peace

Smile!, сиренцето го слагам за около 2мин. в микрото и не му слагам мазнина-то си има,а и няма как да залепне,защото съдържа и доста вода.
Охххххххх,аз също съм скарана с 00 и не ми е ясно защо  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт