Kолко често си казвате,че се обичате?

  • 2 500
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 82
Никога до сега не сме си го казвали.За мъжът ми това са лиготии и не смята за нужно да го казва.Аз пък съм инат и след като и той не казва,не казвам и аз.Друг е въпроса че след толкова години заедно не съм много сигурна дали толкова се обичаме....По-скоро сме свикнали един с друг и се търпим.

 Shocked Shocked Shocked
Лиготии???
 

...казваме си го мноооооого пъти на ден!Оби4ам да 4увам думите ,,Оби4ам те,,!Те са като мехлем за душата ми!Смятам,4е едва ли има 4овек който да не му харесва да бъде оби4ан и това да му се казва!Ако има само един ден,в който да не кажа на съпругът ми,4е го оби4ам или той на мен....

 thumbsup thumbsup
Толкова е хубаво да чуеш тези думи  ... Аз си признавам честичко  Blush ...с  и без повод Simple Smile. Вярно че ги чувам по-рядко, отколкото ги казвам, но ги усещам с всяка една целувка... Heart Eyes
А ако трябва да кажа бройка- не мога Simple Smile... просто достатъчно  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 800
Ежедневно. Както и целувката за добро утро,
приятна работа, добър вечер и лека нощ.

 Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 3 123
Намаме график. Казвам го, когато ми дойде отвътре.

  и аз съм така .Мъжът ми го каза доста по-често и понякога се сърди,че аз не го правя често,ма аз съм си такава - повече показвам,отколкото да казвам.Иначе не сме от тези дето и по заведения и на всякъде се обясняваме ,колко се обичаме.
 Братовчедка ми примерно ,постоянно казва на нейния колко го обича и т.н.Като седнеме някъде на кафе и тя започва-"моя аполон,моя принц ..." - аз такова нещо не мога да кажа,дори насаме.

# 33
  • Мнения: 1 299
Той на мен - всеки ден. Аз - по-рядко, но когато го казвам е защото изпитвам много силна обич в този момент  Peace

# 34
  • Мнения: 5 103
Всеки ден по много пъти Heart Eyes

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Замислих се... не съм го казвала от 10- ина дена, може би...  Thinking За нас това е много време... А не съм го чувала... от около 2 седмици някъде. Често си го казваме. Но като цяло, всеки ден, всеки миг заедно виждаме в очите си " ОБИЧАМ ТЕ!"

# 36
  • Мнения: 6 167
доста често. по няколко пъти дневно.
мен ме бяха посъветвали приятелки да не му казвам, че го обичам, за да го държа на каишка и да не мислел, че ми е в кърпа вързан. Rolling Eyes
аз обаче казвам. той също. много е хубаво.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 285
Като ми го каза за първи път се разревах  Embarassed

Иначе сега, след близо двегодишен брак, си го казваме всеки ден по много пъти и двамата. Като заклинание. Ако е нощна смяна, ми клип-ва изрично към 22 ч. и все едно ми го казва пак, за лека нощ...

# 38
  • Мнения: 2 529
Казваме си го доста често, а най-забавното е, че и детето постоянно ни го казва: "Маме, обичам те", "Тати, обичам те"   Joy Майка ми е противник на това, защото и напомняло американските филми, където се повтаря под път и над път "обичам те", но от друга страна най-малкото е приятно и разведряващо да се чуват тези думи в семейството   Grinning

# 39
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Рядко,но всеки ден си го показваме.

 Peace Hug

# 40
  • Мнения: 216
Винаги когато си го помислим, а при нас това е доста 4есто, и се вьзпозваме от всяка вьзможност да си го показваме и доказваме. Живота е прекалено кратьк за да си играем игри4ки.
  loveuuu txtloves luvbed hug  mrstraetz  remybussi kiss

# 41
  • Мнения: 251
Намаме график. Казвам го, когато ми дойде отвътре.

И при нас така  Peace

# 42
  • Мнения: 2 270
Всеки ден по няколко пъти

# 43
# 44
  • Мнения: 711
Всеки ден по няколко пъти  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт