Мархаба у ахлан у сахлан би ахла уммахат!!! (или новата 26 темичка)

  • 14 541
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 184
качвай се на пирамидката и пасувай. newsm48
А, недей така бе мила. Много ми е оскъдна премяната, а пирамидата е остра  Sad......
 Joy

# 301
  • Мнения: 3 461
качвай се на пирамидката и пасувай. newsm48
А, недей така бе мила. Много ми е оскъдна премяната, а пирамидата е остра  Sad......
 Joy

А саркофага? newsm48 Хайде, не плачи  Heart Eyes, слагай си трикото, ако нямаш, Галето да ти услужи. Twisted Evil

# 302
  • Мнения: 560
Кате, ти си виновна. smile3512 И за на Ели аватара, и за "скромността" на Дидона, не разбра ли, че всичко е поза и само ни работят? Twisted Evil
Нойче,как можа да си го помислиш? #2gunfire Време е за отмъщение.Ели,сменяй униформата!А аз къде да се спасявам?  newsm78 Освен да бягам при пожарникара!

# 303
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Виновна съм да и за : първата и втора война, за бомбата над хирошима..за слънчевото време на вън, за дъжда в софия.. за всичко.. виновна съм че милото ме гледа лошо вече, защото иска да сяда на компа от 6 часа , а аз все ставам.... Joy
Виновна съм и че не мога да се лакирам заради вас, защото чаткам по клавишите....

# 304
  • Мнения: 1 184
А саркофага? newsm48 Хайде, не плачи  Heart Eyes, слагай си трикото, ако нямаш, Галето да ти услужи. Twisted Evil
Какво трико да си слагам, то е станало време да си го махам  Twisted Evil. Галето май ни изостави, но утре като се върне от работа ще й поискам едно  Mr. Green.

Кате, ти си виновна. smile3512 И за на Ели аватара, и за "скромността" на Дидона, не разбра ли, че всичко е поза и само ни работят? Twisted Evil
Хайде пак Катето виновна. Виждаш ли Кате като ни размътваш помислите по това време на деня /или нощта е по-точно да се каже  newsm78/, ти излизаш виновна  Laughing. /А къде е това слънчево време на вън  newsm78/

# 305
  • Мнения: 1 184
Ели,сменяй униформата!
Аз току що сложих тази, мила. Чакай да й се порадвам мъничко  Blush.

# 306
  • Мнения: 3 461
Кате, за да си изкупиш вината, пускай нова тема, твой ред е. Twisted Evil Heart Eyes Нещо от рода на 27 арабска, космическа, танцувална, готварска, каквато си избереш. Heart Eyes Хай-де, Кате!! newsm18 newsm18

# 307
# 308
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре, добре.... ще пусна ама ще чакам малките часове на деня..., че сега пиша на половин кълка и ще ме изритат след малко...
Вий потанцувайте  още малко, подефилирайте.. и каквото още се сетите, аз преди лягане ще я пусна и ще ви информирам!!!

# 309
  • Мнения: 560
 smile3507 , smile3524  newsm78 luvbed rotfImbo rotfImbo rotfImbo В правилна позиция без да мърдам.

# 310
  • Мнения: 1 655
оле моми4ета ще ме уморите, не мога да ви из4ета, танци манци,  newsm68 newsm44 маси слагате за манджи говорите Wine Glass newsm64, има бременни и на диети!моя ви се!
и мен мис е хапва по стабилно, но тук имам 4уството и от въздуха се пълнее та съм намалила хранта драсти4но а и всеки ден с детето до третия етаж и съм се оплезила newsm57 smile3535
много ви се радвам на настроението!бравос!
Ох тук е много весело сами взе да свиква и днес дори целуна снахата ма така приклекна и се наведе да я ули4и 4е вси4ки ахнахме, после и оллигави цялото лице естественао защото му пляскахме и той се уля!на мама актйора той! Joy Joy Joy
лека ве4ер от мен

# 311
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
еее привърших си форумските задължения, пуснах НОВА ТЕМА , сега отивам да си върша съпружеските luvbed

Общи условия

Активация на акаунт