"Дневникът 16" - намали храната и скъси полата

  • 27 230
  • 939
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 254
здравейте момичета,
вече 10 седмици си диетувам и резултатът е -12 кг Simple Smile
хипер много съм доволна смятам още 10-11 седмици да изкарам и дай боже да съм стигнала целта си  Praynig от там нататък само ще задържам.
че искам много да се похваля на вас, на които дължа тези постижения-вие ми давате сили да продължавам и да не се отказвам! Това няма да се уморя да го казвам, защото повярвайте ми хич нямам воля да отказвам храна, а покрай вашата упоритост го правя! Simple Smile
                        сега                                преди
см                    170                                 170
кг                    71 (-12)                             83
бюст              104 (-6)                            110
талия              92(-12)                            104
ханш             106(-8)                              114
бедро             58 (-3)                              61
ръка               28 (-2)                                30
прасец           38 (-2)                                40
стискайте палци да продължавам все така!  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 20:40 от MissCaprice

# 46
  • Мнения: 3 453
Тедъ Чистито мила  bouquetПусни някоя снимка да те видим с новата придобивка.Гледам че целта ни е една ,но ти ме водиш с два кг си по-малко.Искам да те питам сега на какъв режим си се спряла за последните кг?


MissCaprice Браво миличка Hug Продължавай в същия дух!  bouquet

# 47
  • Мнения: 498
  MissCaprice ,браво за волята и за резултатите

Тедъ ,честита нова придобивка

# 48
  • Мнения: 1 241
Здравейте,
аз през почивните дни успях да сваля 2 кг, обаче точно преди това бях качила 1, така че пак не минавам в долната категория-кога ли ще стане.
Миранди, миличка, страхотна тема си оформила пак  bouquet
аз тази седмица няма да ти давам резултати,остави ми старите, че те са ми толкова малки разликите, че няма никакъв смисъл.
 Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 890
MissCaprice  smile3501 Какви диети пази през този период?
 Аз днес се пробвам с диня, но ми се догади от нея и върнах поръчката... Нещо още не са хубави дините. Може би защото не ми е вкусна. Дайте ми иде за някаква ефикасна тридневна диета да пазя до 1ви, защото от 1ви започва ЧЕРЕША ПАРТИ     bigdance2

# 50
  • Мнения: 2 255
Аз от миналата седмица с тез празници съм вместо надолу  Sick .......... с +1 кг нагоре    Mr. Green
Днес съм на "приравнителен ден"  Joy че след 4 дни хапване от раз на глад  Rolling Eyes не става  #Crazy
От утре мисля да подкарам на мляко малко  newsm78 но като стане факт ще се отчета  Peace

# 51
  • Мнения: 1 254
мерси за поздравленията, много съм щастлива Simple Smile

Далал, от самото начало до сега- само ограничителен режим. Не ям сладко, тестяно и много мазно, не пия газирано или т.н.натурални сокове. Като цяло хапвам повечко плодове, вечер-големи леки салати+още нещо. Спортът ми   animal085: 30-60 мин гимнастика на ден за проблемните зони + минимум час разходка пеш
До вчера и закусвах, но забелязах известен застой в килограмите и смятам да мина до обяд на кафе и фреш от ябълка и морков, пък да видим дали ще има резултати.
Знам, че морковите влияят добре на кожата, а моята я сполетяха едни лунички - и по ръцете и по лицето, та се надявам да се поизбистри. Някой ако знае нещо друго подходящо, моля да сподели  Praynig

# 52
  • Мнения: 936
Крисси, Ле Плезир, мерси! Поставила съм си за цел тия дни да се науча да качвам снимки, та ще се покажа.
Отдавана не съм на определен режим, предимно по-леки храни. За съжаление, нямам много време за упражнения, но 2те деца ми стигат, вечер ми треперят краката от умора. Малкият е такъв бяс, че ми се връща двойно заради кротката му кака. Laughing

# 53
  • Мнения: 1 416
здравейте момичета ние цял ден нямахме интер нет и сега д погледна хоп вие сте писали писали честита ни темичка аз продължавам японската ще видим в неделя кантарчето целувки на всички

# 54
  • Мнения: 890
MissCaprice голямо БРАВО. Аз ако нямам точно определена диета на ограничаване не мога да го карам , а знам, че е най-добрият вариант за трайно задържане на килограмите после. Все пак така си създаваш култура на хранене. Дано и аз се науча някой ден Simple Smile

# 55
  • Мнения: 453
тедъ честита нова придобивка.
miss caprice браво за толкова малко време толкова големи резултати направо да не повярваш давай само така разкажи им играта на килограмите   Wink

# 56
  • Мнения: 936
MissCaprice,   bouquet! И ти смело си тръгнала към графата на отслабналите!

# 57
  • Мнения: 910
Здравейте дневничета Hug
Аз пропуснах старата тема. Не можах и мерки да пратя на Миранди, за което се извинявам Embarassed
Имахме доста работа в офиса и ми беше адски напрегнато ooooh! А почивните дни не бяха хич почивни за мен - едни ремонти му дръпнахме с мъжо, че съм като пребита вече втора седмица Cry Поне всичко се свърши и вече остана само малко поизчистване и подреждане Praynig Абе те са си го казали хората, че в къщата никога не свършва работата ooooh!
Аз тия дни карах малко по-неограничено и с малко прегрешения, но съм доволна от себе си, че не успях да се улея Mr. Green Килцата незнам как са, че кантара откза да работи Crazy днес трябва да му взема нова батерия.
Сега ще хода малко назад да ви поизчета колкото мога Whistling
Мис Каприз, невероятен резултат, БРАВО bouquet

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Браво на всички слабеещи   bouquet и Миранди благодаря, че ме има в табличката, щото отдавна не съм писала. Миналата седмица като заминахме от сряда на една вила, че до неделя само ядене и пиене. Ама май повече пиене и танци, защото като се върнахме и се претеглих бях -0,500 кг.  Laughing От днес съм по-стриктна, ама още няма да си местя линийката.
Пожелавам много минуси на всички  Peace и не знам кога ще мога пак да пиша, че мноооооого работа ме чака   #Crazy , ама поне няма да имам време да ям!

# 59
  • Мнения: 178
Здравейте и честита ни нова темичка!   bouquet Аз преди малко се прибрах и хапнах, но май прекалих - средно парче пилешко филе+1 домат+1 варен картоф+5-6 сушени кайсии  Embarassed Сега дори ми е малко тежко. Имам много за учене и направо се побърквам от нерви ако не хапна нещо Thinking Радвам се, че не качвам поне килограми, защото последните 4 дни си позволих повечко неща. Но си се познавам и до неделя ще съм поне  -1. Няма тези 4кг сега да ме тормозят купища време. Няма да се дам  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт