наистина ефикасен дезодорант против изпотяване

  • 37 568
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
Благодарим Peace

# 46
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
стик рексона и лейди спийд.

# 47
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Има един крем без аромат на Laboratoire SCR, казва се Spirial Creme, с някакви алуминиеви соли, не запушва жлезите, става и за ходила, дори и за лице. Препоръчва се при обилно изпотяване; в зоната на подмишниците се ползва ежедневно първите 10-15 дена, след това през ден, а за останалите зони няма ограничения; около 18 лв. е кремчето.

P.S. Варненки, имате ли представа дали някъде във Варна може да се намери стикът на RoC??
   Ма като се къпя всеки ден, как става номера - един ден се мажа, другия ден не....?

# 48
  • Мнения: 61
Има един крем без аромат на Laboratoire SCR, казва се Spirial Creme, с някакви алуминиеви соли, не запушва жлезите, става и за ходила, дори и за лице. Препоръчва се при обилно изпотяване; в зоната на подмишниците се ползва ежедневно първите 10-15 дена, след това през ден, а за останалите зони няма ограничения; около 18 лв. е кремчето.

P.S. Варненки, имате ли представа дали някъде във Варна може да се намери стикът на RoC??
   Ма като се къпя всеки ден, как става номера - един ден се мажа, другия ден не....?

Точно така, мажеш през ден.

# 49
  • Мнения: 569
Одорекс део,а  в дните когато не го ползвам Аdidas Floral dream

# 50
  • Мнения: 37

Аз ползвам от години само сух дезодорант за под мишниците - най-често Нивеа, също и Дав и Леокрема. Причината е, че когато съм прясно избръсната, от всеки друг тип дезодорант /спрей или ролка/, който съм ползвала преди, ми се получаваха тук-там зачервявания, което е неприятно и неестетично.
Бих искала да задам въпрос за roll-on дезодоранта на Виши и за този на Одорекс - понеже изглежда имат доста фенове - дали го ползвате след бръснене и получават ли се такива зачервявания? Също ме интересува аромата - аз обичам да ползвам парфюм и поради това предпочитам дезодоранта ми да е или слабо ароматизиран, или да не мирише.

# 51
  • Мнения: 17
HERBINA ролка, много съм доволна и не оставя следи по дрехите цената му е 5лв
http://www.olcombg.com/images/herbina/roll-on.jpg

# 52
Дано да не повторя въпроса,защото прочетох страниците отгоре-отгоре-моля кажете ми от къде мога да се купя стика на REVLON без аромат във Варна??? PraynigВчера го търсих къде ли не,не е за вярване,че никъде го няма...

# 53
  • Мнения: X
Бих искала да задам въпрос за roll-on дезодоранта на Виши и за този на Одорекс - понеже изглежда имат доста фенове - дали го ползвате след бръснене и получават ли се такива зачервявания? Също ме интересува аромата - аз обичам да ползвам парфюм и поради това предпочитам дезодоранта ми да е или слабо ароматизиран, или да не мирише.
Одорекс си щипе ако го напръскаш на раздразнена кожа, каквато често бива след бръснене. Хубавото е, че го използваш на около 10-14 дни, а през другото време можеш да си слагаш какъвто аромат искаш.  Peace

# 54
  • Мнения: 1 722
Много съм доволна от едно рол-онче на РЕВЛОН - Mitchum. А и не е скъпо 5-6 лв. Мъжът ми, който много се поти по принцип, вече ползва мъжкото и е също изключително доволен.

# 55
  • Мнения: 14 654
На мен чудесна работа ми върши Fa с розовата капачка

# 56
  • Мнения: 5 476
Аз използвам този,но не знам намира ли се в Бг? newsm78
Съдържа талк и е много деликатен и ефикасен. Peace

# 57
  • Мнения: 37
Одорекс си щипе ако го напръскаш на раздразнена кожа, каквато често бива след бръснене. Хубавото е, че го използваш на около 10-14 дни, а през другото време можеш да си слагаш какъвто аромат искаш.  Peace
Е, то ако само щипе, ще потърпя  Embarassed, ама зачервените точици не понасям никак /даже се отказах да се епилирам под мишниците именно заради няколкото дни раздразнена кожа - ще рече човек, че само с вдигнати ръце ходя, ама пусто... всеки си е "башка луд", както казват/. Май му се навих на този Одорекс, особено след като мога да го поръчам по интернет  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 4 770
Lady Speed Stick gel  newsm10 newsm10 newsm10

# 59
  • Мнения: 74
 В МОМЕНТА ПОЛЗВАМ НА АДИДАС ДЕЗОДОРАНТ ПРОТИВ ИЗПОТЯВАНЕ,НО СМЯТАМ СКОРО ДА ПРОБАМ ТОЗИ НА ВИШИ

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт