Сбогом, Дари!

  • 19 769
  • 547
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 520
Детето ми плаче в кошарата, а аз не мога да го взема, защото и аз плача... Cry
Почивай в мир, мило Даренце! Много ни е тежко.... Praynig

# 511
# 512
  • Мнения: 3 886
 newsm45 newsm45 smile3518 newsm45 smile3518Думите не могат да опишат болкат...................... не искам да повярвам

# 513
  • София
  • Мнения: 1 823
Момичета, копирам това мнение на Iva Ivanova от www.save-darina.org

"Това, което направи Дари с цяла България е неописуемо! Горда съм че има все още добри хора!
Затвори очи и заспи ...... събуди се в свят без болка и страдание. На земята остави прекалено много хора които те обичат, а повечето от тях дори не познаваш ...... спи! Преди 5 години загубих най любимия си човек от същото заболяване целуни го в Рая, ангелче! Странното е че дори и изпитала подобно нещо незнам какво да кажа освен
http://www.vbox7.com/play:d759e5f9 !!!!
Нека в понеделник цяла България запали по една свещ в дома си и я постави до прозореца за да намери правилният път към ВКЪЩИ! Почивай в мир! Целувам те!!!!!!"

Нека и ние се присъединим...

# 514
  • Мнения: 534
Ще запаля свещичка и ще си пожелая такова нещо да не се случва отново  Praynig

# 515
  • Мнения: 211
Ще запаля свещичка! Горкото детенце, тръпки ме побиват само като си помисля колко е жесток животът! Дано никого не сполетява подобно нещастие!!!

# 516
  • Мнения: 4 195
Нека в понеделник, всички, които не можем да идем да я изпратим, наистина запалим свещичка в 11.30 на обед - часа на изпращането и............независимо къде сме - у дома, в офиса - за Дари, защото ни обедини, защото го заслужава, цялата ни почит и уважение...........

# 517
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще запаля свещичка в работата си.

# 518
  • Мнения: 57
 Защо Господи, колко много мъка.  Милото слънчице.  А близките й и тя не се отказаха и се бориха докрай. Почивай в мир малко съкровище

# 519
Сбогом малко ангелче,спи спокойно вечният си сън, Flowers RoseЩе запаля свещичка и ще се помоля на Господ да бди  над децата ни  и никога да не се случват повече такива нещастия. Praynig

# 520
  • Мнения: 903
Почивай в мир малко ангелче  Flowers Rose Flowers Rose
Ще запаля свещичка за теб, Дари  Cry

# 521
  • Разград-София
  • Мнения: 273

Запалете свещичка в памет на Дари   Praynig Praynig Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Тук! 

# 522
  • Мнения: 2 259
Запалете свещичка мили хора.Мир на праха й.Силна прегръдка за родителите.

# 523
  • Мнения: 1 668
Дано почива в мир милото  Cry

 Flowers Rose Flowers Rose

# 524
  • Мнения: 781
Почивай в мир Дари....  Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт