Мият ли вашите мъже чинии понякога?

  • 18 824
  • 510
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
1-2 пъти в месеца.

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 687
Имаме миялна, но отвреме-навреме измиваме по някоя и друга чиния и двамата.
Много ценя в него това, че никога не ми прави забележки, че нещо не е свършено,
даже когато се затюхкам, че не се справям, ми казва "Не е вярно, справяш се отлично"
и когато не е много изморен ми помага.

# 47
  • София
  • Мнения: 289
Да мие и то доста често. 

# 48
  • Мнения: 173
Никога !
Нито мие ,нито готви  #Cussing out
За други неща-грешка няма !

# 49
  • Мнения: 4 406
преди 3 години една лекарка постанови, че имам алергия към веро и перилни преперати. препоръча на мъжът ми, АКО МЕ ОБИЧА, да мие той чиниите...
и така до днес, стана му навик  Laughing

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Оставете чиниите - сокчета купуват ли ви и подаръчета правят ли ви? Оказва се, че това е лайт-мотивът, по който се избира един мъж за спътник в живота (от една съседна тема за мъж-скъперник), това да помага в домакинството или гледането на децата е бош-лаф работа... Laughing

# 51
  • софия
  • Мнения: 636
имаме миална машина, с която работи главно мъжа ми. Аз я зареждам рядко, веднъж на седмици ми се случва. Стараем се да поразпределим нещата помежду си, че иначе трудно ще успеем да се справим. Аз също работя, макар и от дома сега, гледам и бебка, така че това че той ходи на работа не го освобождава от домашните задължения, които да са равни на моите. Хубавото е, че няма против. Помага човека Peace

# 52
  • Мнения: 40
Откакто съм бременна и ми мирише, само той мие чинии май  newsm78

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Само като го накарам,но той така ги мие,че да не го карам повече.

# 54
  • Мнения: 2 441
Аз мия, таткото мие, синът мие, щерката мие ...
Мога да спрягам и глаголите готвя и пазарувам /без принцесата/, подреждам /всички/, чистя /пак всички/...
Когато всеки член насемейството си знае, че домакинството е общо и  задълженията по поддържането му следователно са на всички, няма проблеми.

# 55
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
никога!

# 56
  • Мнения: 872
Случвало се е да ги измие.
 



# 57
  • Мнения: 9 865
ЖЕНИТЕ ДЕТО МЪЖЕТЕ ИМ МИЯТ ЧИНИИ, браво бе!!! На колене!!!

Пък моя мрази да мие, единственото нещо, което отказва да прави. Прави го, но толкова рядко, че не си струва да се споменава.
Иначе каквото и да кажа друго - прави го! Не мрънка, нито пък намира кусури на чистенето ми и другите домакинщини... Бе пич е, затова му прощавам за чиниите...

# 58
  • Мнения: 483
Единственото нещо което прави в къщи е да изхвърли боклука.
НЕ чисти, НЕ мие чинии, НЕ подрежда, Не готви...Не е научен от малък...Е имаше един период докато бях бремена че пускаше прахосмукачка и помагаше да се подреди къщата, но това приключи с раждането Grinning
Но плаща на фирма да чистят, работи като ненормален да ни осигури хубав живот. Плаща всички сметки. Води и взима каката от училище.
Пазарува, обикновено заедно с мен, но няма нищо против да отиде и сам по всяко време ако ми трябва нещо. Той ни е шофьор за всичко...
Ако не сготвя не се оплаква, не се мръщи ако е разхвърляно...не ми прави никакви забележки, ако аз не съм си свършила моите задължения.
На мен остава да готвя(ако не съм, той ще купи нещо готово), да пера, да подредя, аз се занимавам да уча с каката и да се грижа за бебока. Къпем бебчо заедно.

# 59
  • Мнения: 1 925
АЗ съм от късметлийките  Heart Eyes При нас няма домакинска работа, която да се върши само от единия. Мъжът ми глади, пуска пералня, прахусмукачка, миеше чиниите, докато нямахме миялна, простира, подрежда постоянно ( даже повече от мен  Blush ) , пазарува и готви понякога. Никога не е мрънкал, че трябва да се свърши нещо, въпреки, че ходи на работа, а аз съм си в къщи с малката .  Peace
Но съм забелязала при мои познати, че ако един мъж е живял при майка си преди да се ожени нещата са много различни.  Crossing Arms Трявба да си опорита и да разбере, че сте семейство и трябва да си делите задълженията.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт