Носите ли часовници?

  • 5 692
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
Винаги нося и не го свалям дори в банята.Навик.

# 16
  • Мнения: 1 629
Очаквам темата да се превърне в Покажете си часовниците. Запис!

# 17
  • Мнения: 2 229
Нося (като излизам само) и ме дразнят хората, които си използват гсм-а за часовник. Laughing
Оня ден една приятелка ми поиска часовника, защото на изпит естествено не дават да си използваш гсм-а, а никой у тях нямал! ooooh!
Имам си любим часовник и много му се радвам Heart Eyes, харесвам красивите часовници, но не бих дала 500 лева за такъв...

# 18
  • Мнения: 1 101
Нося. Нямам предпочитание към точно определена марка часовници. От няколко години нося само един, модел на Anne Klein, който много си харесвам.
Teмата не е ли за "Красива мама"  newsm78

# 19
  • Мнения: 6 167
Любопитно ми е носите ли такъв аксесоар и ако да,имате ли си любима марка?

да. най-много нося един - лорус спорт, бранд  на сейко.

# 20
  • Мнения: 3 423
Някога носех. Винаги на дясната ръка.
Сега нямам нужда, винаги знам колко е часът.
Фукам се с други придобивки.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Не мога без часовник.Дори не го свалям от ръката си.От 9 годишна нося.Имала съм различни марки.Сегашният е Касио.

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Нося, Swatch, на 6 години е вече Sunglasses
Няма цифри, само стрелки и толкова, абсолютно изчистен модел.
И аз го нося винаги на дясната ръка.

# 24
  • Мнения: 936
Преди носех почти денонощно. Преди няколко години се развали, купих си телефон с часовник и използвам само него.

# 25
  • Мнения: 1 146
Щастлив човек съм аз. Часовник не нося. А на тези без цифрите не мога да познавам часа.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 826
Когато бях на 10 год татко ми купи часовник - Q & Q , още си ходя с него и немога да повярвам че не съм го съсипала.Това може би е едиственото ми нещо, което се е запазило толкова много и което харесвам  Mr. Green
Това което се промени за тези години беше само дупчицата на верижката,защото ръката ми все пак порастна  newsm53

# 27
  • Мнения: 805
Не. Никога не съм харесвала часовник. Пък и ще ми крие татуировките. Гледам си на телефона и на емпетройката.

# 28
  • Мнения: 4 841
Не нося. Слагала съм, но ме изнервя - непрекъснато се улавям, че го поглеждам, имам усещането, че закъснявам, че времето тече по-бързо или по-бавно... Психария  Crazy
Без часовник ми е ОК.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 707
Да нося,не мога без часовник.Нямам любима марка,в момента съм със CITTIZEN.

Общи условия

Активация на акаунт