СНБМ - инициативи - 10 част

  • 10 110
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Деси, честит рожден ден! Бъди все така ведра и изпълнена с живот и добри идеи!  bouquet

Мерси за почерпката, ще се възползвам, макар и виртуално!

Дес, картинките се виждат в мнение кат им сложиш [ img] адреса на картинката[/img ] само м/у скобите и img не трябва да има разтояние - сложила съм го, че иначе не мога да ти покажа
 

# 31
  • Мнения: 1 272
Деси, честит рожден ден и от мен! Бъди здрава и щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за почерпката, много апетитна Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 671
Честит рожден ден, Дес!
Пожелавам ти само слънчеви преживявания.


Бях поела ангажимент да погледна текста на брошурата, но се съм успяла досега. Надявам се утре до крайния срок да мога.
Ще питам пак, за да уточня за себе си категорично: това е брошура, която правим за сдружението ни, а не по някой конкретен повод, нали?
Текстът, който Доли е пуснала, е много дълъг и тромав, но е добра изходна точка.

# 33
  • Мнения: 472
Ей Деска, честит празник! Да си останеш все така чаровна и усмихната!

# 34
  • Мнения: 4 181
Деска, честит рожден ден мила   bouquet
Да си жива и здрава, ведра и дейна  Hug
Благодаря за почерпките, а ягоди от градина няма да откажа  Hug

Момичета, за съжаление съм с един камък и доста песъчинки  Confused Сега съм с една тъпа постоянна болка, лошото е че не знам точно в кой момент ще тръгне да излиза камъка Sick
Та ако по някое време зачезна да не се чудите къде съм  Tired
В тази връзка Кали много се радвам, че ще минете и без мен за вторник  Tired
А мислили ли сте какво ще правите, ако вали?
Кали , а ти както видях в графика за снимките наистина имаш намерение да се качиш в градски транспорт  Laughing Как смяташ да стане  newsm78

Гери, това е текст от който да съчиним нещо за брошурата, ясно е че е много дълъг  Peace

АМ, Аila, давайте ги тук тези момичета дето искат да помагат  Hug

# 35
  • Мнения: 4 181
Момичета, поканите ще трябва да са готови и да ги раздадем на или на 8-ми петък или на 12-ти вторник (11-ти Буш ще е тук и ще е лудница).
Ще трябва като видим окончателно списъка с гостите да се разпределим за носенето.
Доли ще ги принти, аз ще трябва да ги подпечатам и подпиша и да се разнасят насам натам, защото, ако ги пратим по пощата ще ни излезе скъпо. 1 лв и нещо е писмото с обратната разписка, а ще имаме около 40 гости.

Освен това, чудехме се преди кой да е модератор, дали да са различни хора и т.н.
Като бях на събитието на ИСС, председателя беше модератор през цялото време.
Така, че ако нямате нищо против може и аз да съм модератор  Peace
Танче, мерси за съвета за бъбреците, но няма как да пийна повече от чаша бира, че нали кърмя  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 181
Сега относно медиите.
Говорих с ПР-ката на Нова телевизия.
Разказах й всичко около инициативата, каза, че трябва да го напишем в официално писмо и да й го пратим. Каза, също така че те са доста заети откъм подобно реклами, всмисъл, че подкрепят в момента други кампании.
Според мен не е много голям шанса да се съгласят да излъчват някое от клипчетата.
Ако се съгласят обаче сигурно ще трябва да се излъчва само там.
В тази връзка искам да ви питам, не говорихме нищо за партньори от страна на другите медии - радиа, вестници, списания? 9 месеца преди бяха изразили готовност да ни станат партньор.
Мислите ли, че трябва да говорим с тях не само да ни отразят кръглата маса, а да ни подкрепят в кампанията, защото това е нещо съвсем различно.
Помислете, за да може като се върне Ина да знае какво да прави с другите медии.

# 37
  • Мнения: 3 336
А мислили ли сте какво ще правите, ако вали?
Кали , а ти както видях в графика за снимките наистина имаш намерение да се качиш в градски транспорт  Laughing Как смяташ да стане  newsm78

Вали, не вали там сме Rolling Eyes Нямаме друг ден за снимки, видях и аз , че го дават да вали. Надявам се поне сутринта да пропусне и да е като днес деня Praynig За градския транспорт - предвидила съм достатъчно време, ако успеем да се качим, но също и достатъчно дори ако трябва да ходя пеша между спирките или пък да съм с колата, така че има варианти, не съм ги описвала всичките. Въпроса е да сме навреме в парка за Елена и Крум и най-вече до към 11.15 да сме приключили с моите мишки, защото към 11.45 вече вият от глад и са ужасно кисели, защото им се спи. Дано заспят веднага в 12, за да спазим графика и да снимаме от 2 нататък. Иначе ще трябва да ги почаваме и така ще удължим своеобразната обедна почивка, която се очертава.

Хриси, съжалявам за камъка и песъчинките, много е неприятно, аз имах криза по време на бременността Confused Има един чуден метод за обезболяване, но действа за по 2 часа. Кукуряк си, но след 2 часа започва пак. Взимаш си от билковата аптека босилек и вариш според описанието. Доколкото си спомням една чаша от 200 мл си я делиш на 3 части и пиеш на три пъти през деня, повече не може, защото има опасност да се натровиш. Аз съм го пила така и ефекта е невероятен Peace Обаче се консултирай с Джонгова за кърмата newsm78

Деси, честит рожден ден на патерица  bouquet Да си здрава и усмихната и много щастлива  bouquet

Хриси, аз съм за ти да си модератор Peace

За поканите - 8-ми ми се струва по-подходящо, нали от 12-ти започваме евентуално с участията в сутрешните блокове. Хриси, какво стана с ПР-ката на нова? А с БТВ? Ще имаме ли там участия в сутрешните блокове?

# 38
  • Мнения: 2 070
Пуснете си "Сблъсък". Темата: "Трябва ли държавата да насърчава раждаемостта"

# 39
  • Мнения: 3 336
Ако има някой на линия в този ранен час - пуснете си сблъсък, ще се говори за поощряването на раждаемостта.

Хриси, ще можеш ли да отидеш да подпишеш договора във ФРГИ, з да ни преведат парите? Аз от утре започвам да плащам разни неща - ще купя касети, намерила съм на едно място от вносител, цената била много по-различна и ако се съберем в 80 лв с 3 касети, ще взема 3, защото имам подозрения, че 2 няма да са ни достатъчни. Тези касети са за да ги даваме в националните телевизии, тъй кат оработят с особен /архаичен Rolling Eyes /  формат.

Мими, отказахме се от балоните, с което спестяваме малко парички от бюджета и също твоето разкарване за да ги купиш Peace

Ренци е пратила сценариите на Елена и Крум , както и график за снимки. Аз съм ги пратила и на оператора. Ренци, моля те утре да се свържеш с Крум, за да потвърди идването си в часа в който ни трябва. Аз ще говоря с Елена и оператора и после вечерта ще се чуем с теб да се уточним. Наси, ти направо във вторник в 8.10 ела на Лозенец на кръста пред детското отделение.

# 40
  • Мнения: 3 336
Деси, изпревари ме Laughing

# 41
  • Мнения: 472
Цитат
Аз от утре започвам да плащам разни неща - ще купя касети, намерила съм на едно място от вносител, цената била много по-различна и ако се съберем в 80 лв с 3 касети, ще взема 3, защото имам подозрения, че 2 няма да са ни достатъчни. Тези касети са за да ги даваме в националните телевизии, тъй кат работят с особен /архаичен Rolling Eyes /  формат.

Кали, не трябва ли първо да разберем дали медиите ще ни отразяват клипа и след това да се купуват касети подходящи за тяхното излъчване.

Хриси, Крум не може ли да удари едно рамо за излъчването на клипа. Беше дал телефона на шефката на новините. Важното е да се излъчат по ТВ иначе няма да има смисъл харченето на толкова много пари.

И още нещо: да говоря ли с регионалната кабелна телевизия ОКО, която е в Благоевград, но излъчва в целия окръг.?

# 42
  • Мнения: 3 336
Цитат
Аз от утре започвам да плащам разни неща - ще купя касети, намерила съм на едно място от вносител, цената била много по-различна и ако се съберем в 80 лв с 3 касети, ще взема 3, защото имам подозрения, че 2 няма да са ни достатъчни. Тези касети са за да ги даваме в националните телевизии, тъй кат работят с особен /архаичен Rolling Eyes /  формат.

Кали, не трябва ли първо да разберем дали медиите ще ни отразяват клипа и след това да се купуват касети подходящи за тяхното излъчване.

Хриси, Крум не може ли да удари едно рамо за излъчването на клипа. Беше дал телефона на шефката на новините. Важното е да се излъчат по ТВ иначе няма да има смисъл харченето на толкова много пари.

И още нещо: да говоря ли с регионалната кабелна телевизия ОКО, която е в Благоевград, но излъчва в целия окръг.?

Наси, говори и питай в какъв формат ще им трябва и МПЕГ на диск върши ли им работа?

Аз съм убедена, че телевизиите ще излъчат поне по веднъж клиповете, все пак участват 2 публични личности, които досега официално децата си не с апоказвали по този начин. Говорила съм с приятелка от БНТ за сутрешния блок, чакам резултат. От нова също предполагам, че ще се заинтересуват, нали Крум си е в тяхната телевизия. Хриси трябваше да говори с БТВ и Нова, може да е забравила да пише резултата покрай  болежките.

А идеята за клипа беше най-вече за да видят г-да управляващите наистина на какъв хал са семействата с близнаци, защото едно е да го чуват, съвсем друго да си го представят, а трето - да го видят. Затова го сложихме в бюджетаи го мислихме така още в началото. Не толкова заради телевизиите. Ако се навие някоя телевизия- супер, но без да ни става медиен партньор, защото искаме да имаме свобода с излъчването и по други телевизии. Цената на една касета по предварително проучване е около 18 лв. Една със сигурност за архив трябва да имаме. Но не пречи да изчакаме да се сглоби и музиката и тогава да ги купя. Ще питам оператора в кой момент точно ще са  му необходими, защото на композитора трябва да се даде копие и не знам точно на какъв носител трябва да бъде. Ще преценя утре и ако трябват спешно ще ги взема, ако не ще изчакам.

Хриси, пускала ли си в пощата нашите предложения за кръглата маса на които се спряхме?

Доколкото разбрах Ина смята да напуска сдружението след кръглата маса, което автоматично означава, че няма  как да се включва в изяви в медиите след мероприятието. Ние с Хриси на 23-ти заминаваме на почивка, така че има ли някой желаещ ако има да се даде някое интервю след 23-ти?

# 43
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Говорих с майката на тризнаците. Нейната тройна количка няма да можем да я използваме. Шасито било заключено в общо помещение във входа им, кошовете и столчетата в Бургас, а майката с децата били междувременно в Бобов дол  Rolling Eyes За участия в предавания е съгласна, но не е сигурна дали ще бъде в София. Тя е доста скептична, дори песимист за успеха на инициативата.

# 44
  • Мнения: 1 671
Пуснах си корекциите на покана и брошура в пощата.

Доли, когато направиш финален вариант, свирни, за да погледна за езикови грешки. Довечера ще съм след девет и половина на линия, нали дотогава трябва да приключим с корекциите.

Общи условия

Активация на акаунт