REVLON

  • 3 057
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Серията за коса Флекс .Сега съм на техните бои .Като цяло съм доволна и от червилата .

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Определено съм фен на марката... Heart Eyes ползвам ФДТ - Colorstay, пудрата - Skin light (имам и светлия и златистия вариант) и кремчето за лице със същото име и сходен ефект, лакове също имам и съм доволна, и крем пудра...подарих пудра Skin light на братовчедка ми и остана много доволна...определено каквото съм ползвала не ме е разочаровало и вече като си търся нещо винаги поглеждам първо в продуктите на Revlon  Peace

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм ползвала лакове и съм много доволна.

# 18
  • Мнения: 113
Ползвала съм само продукти от цветната им козметика и лакове за нокти и сам много доволна от тях,но за съжеление някои не6та стигат много бавно до нашия пазар,като новата им колекция от лакове с невероятни цветове все още я няма  Cry Cry Cry

# 19
Преди няколко години ползвах цялата серия- тоник ,почистващ гел дневен и нощен крем.не мога да кажа че не са хубави но пък и не са нещо кой знае какво.Във момента имам лакове на ревлон не са лоши.

# 20
  • Мнения: 393

Последното ми попадение е  ФДТ - Colorstay - лепна ми перфектно !
Имам и от мазните им сенки и от тях съм много доволна ...  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 414
Любимите ми 2 продукта са на тази марка-face illuminator-a Skinlights е просто незаменим също и един техен гланц. Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 4 751
От всичко съм страшно доволна  Peace
ФДТ, лак за нокти, шампоан и балсам. Много са хубави Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 2 060
Преди години ползвах лаковете им и ми харесваха. Наскоро си купих от Щатите 2 червила, но..... Thinkingнещо хич не ги бива. Не ми харесват определено. За другите им продукти - не зная, не съм ползвала.

# 24
  • Мнения: 2 414
Този гланц е страхотен....Горещо го препоръчвам-http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?CategoryID=2&SubCategoryID=5&ProductID=27

Аз вече имам 10-ти такъв в нюанс Pink Afterglow и не може да се мери с нито един друг ,сойто съм използвала. bowuu

# 25
  • Мнения: 2 414
А някой да ма информация за лимитираната колекция и дал изобщо ще дойде в България,защото аз от много врече само чаам и се надявам... Cry
http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductLine.aspx?CollectionID=4

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз пък много се вълнувам защо не няма от лосионите за тяло  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 770
Flex сериите за нормална и за боядисана коса. Супер са!  Peace

# 28
  • Мнения: 880
Момичета,къде освен в Бонжур в София се предлагат продуктите на Revlon?Никъде не мога да намеря пудрата от серията Skinlights,купих си само face illuminator от същата серия от Бонжур,с една мацка взехме двата последни,останали бяха само два нюанса .да не би и тях да ги спират?Тази седмица нещо не ми върви на козметика,всичко,което потърся е или спряно или го няма.  Sad

# 29
  • Мнения: 544
Преди години си вземах парфюмът Чарли много ми допадаше миризмата, а и качеството е добро за тази цена

Общи условия

Активация на акаунт